Ultimate Marvel vs. Capcom 3 | Xbox 360

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
20_mvc34.jpg

چند وقتی بود شایعه UMvC3 پخش شده بود.ساعتی پیش به طور رسمی بازی معرفی شد!
اطلاعات و تصاویری از بازی
GAMEPLAY OVERVIEW
The epic rematch looms in the distance as Ultimate Marvel vs. Capcom 3 prepares to take the battle to all-new heights. With new iconic characters from the Marvel and Capcom universes, 48 characters on disc, a refined fighting system and new modes, Ultimate Marvel vs. Capcom 3 continues the Capcom fighting game legacy when it releases this November for the low MSRP of $39.99.
FEATURES
• The Ultimate Roster – Twelve new legends from Marvel and Capcom join the fray, bringing the roster of characters on the disc up to 48, and a total of 50 with DLC.
• More Legends – : Includes some of the most iconic and celebrated characters from the Marvel and Capcom universes, including Strider and Firebrand from the Capcom side and Ghost Rider and Hawkeye from the Marvel universe.
• Newly Balanced – Ultimate Marvel vs. Capcom 3 offers re-balanced gameplay that will provide accessible depth for both newcomers and pros alike.
• Enhanced Modes – After many fan requests, Spectator mode is now available as part of an overall improved online experience along with other new modes and enhancements.
•Low Price – The ultimate Marvel vs. Capcom experience can be had at a low MSRP of $39.99.
Details
Genre: Fighting
Platforms: PS3™, Xbox 360®
# Players: 1-2
Release Date: November 2011
ESRB Rating: RP (T for Teen Expected)
Developer: Capcom

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,956
نام
آریا
توی کاراکترهای اضافه شده Nemesis خیلی عجیب و جالبه ! :D فکر نمیکردم پاش به MVC باز بشه !

58933670607535990522.png

بقیه کاراکترها :

Capcom:
Firebrand
Strider Hiryu
Phoenix Wright
Vergil
Frank West

Marvel:
Hawkeye
Ghost Rider
Dr Strange
Iron Fist
Rocket Racoon
Nova

امیدوارم چند تا میدون جدید هم اضافه کنن چون MVC3 خیلی خیلی کمبود داشت از این نظر .

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
20_char8.png

20_char7.png

20_char6.png

20_char1.png

20_char2.png

20_char3.png

20_char5.png

امیدوارم چند تا میدون جدید هم اضافه کنن چون MVC3 خیلی خیلی کمبود داشت از این نظر
گفتن 8 تا استیج جدید هم اضافه شده.Strider مدت هاست بازی جدیدی نداشته، فقط و فقط به دلیل اصرار فن های MvC2 اضافه شده ! خیلی کنجکاوم ببینم Phoenix Wright چطور از آب درمیاد ;;)
راستی من همچین با کاراکترهای مارول آشنا نیستم،کسی میتونه بگه کی کیه‌؟ :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,956
نام
آریا
گفتن 8 تا استیج جدید هم اضافه شده.Strider مدت هاست بازی جدیدی نداشته، فقط و فقط به دلیل اصرار فن های MvC2 اضافه شده ! خیلی کنجکاوم ببینم Phoenix Wright چطور از آب درمیاد ;;)
خب مغزشون کار کرده پس ! :D قبلیه رسمآ قحطی محیط داشت !
Phoenix Wright همون دادگاهیه هست ؟! :D مثلآ دستش رو دراز میکنه کاغذهای دادگاه میاد سمت حریف ! :D
راستی من همچین با کاراکترهای مارول آشنا نیستم،کسی میتونه بگه کی کیه‌؟ :biggrin1:

Hawkeye
این رو احتمالآ زیاد دیدی ! کنار Captain America دیده میشه و تیرکمون داره و یه لباس بنفش ! با اینکه زیاد توی فیلم یا بازی ای نبوده ولی یه استیل خاصی داره که ملت خیلی دوستش دارن ! :D روی جلد بازی هم اون وسط ایستاده ! :D

Ghost Rider
اینم که میشناسی ! همون کله اسکلتیه که چند وقت پیش هم یه فیلم چرت با بازی نیکلاس کیج ازش اومد و سوار موتور میشه و ...

Dr Strange
توی عکس هایی که گذاشتی , نفر پایینی Phoenix Wright که جادو جمبل میکنه !

Iron Fist
کاراکتر زیاد محبوبی نیست و بیشتر هنرهای رزمی کار میکنه ! توی عکس ها پایین Frank West هست.

Rocket Racoon
این رو اولین باره اسمشو میشنوم !! همون راکونه هست و نمیدونم چرا بین این همه کاراکتر درست حسابی این رو گذاشتن ! :D اون طور که توی ویکی نوشته آدم یاد Starfox می افته ! :D

Nova
این یکی هم تا حالا نشنیده بودم ! آخرین عکس برای اینه و انگار قدرت های زیادی از سرعت و قدرت بدنی و انرژی های مختلف و اینا داره ! باید کاراکتر جالبی باشه.

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
دوستان ببخشید که این سوالو اینجا میپرسم آخه هر چی گشتم تایپک MVC 3 رو پیدا نکردم!

میخواستم ببینم چطوری میشه تو MVC3 کاراکتر های جدید رو باز کرد؟ یعنی باید با همه یه بار بازیو تموم کنم؟!

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
بچه ها یه سوال : این بازی اگه روی دیسک منتشر بشه تمام کاراکترها و محیطهای MC3 را هم خواهد داشت !؟!؟ چون من می خواستم MC3 رو بخرم اگه بدونم توی کاراکترها و محیطاش توی این تماما ً وجود داره صبر می کنم تا این بیاد و همینو بخرم .

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
بچه ها یه سوال : این بازی اگه روی دیسک منتشر بشه تمام کاراکترها و محیطهای MC3 را هم خواهد داشت !؟!؟ چون من می خواستم MC3 رو بخرم اگه بدونم توی کاراکترها و محیطاش توی این تماما ً وجود داره صبر می کنم تا این بیاد و همینو بخرم .
این جدیده همه اون قدیمیا رو داره
اسم بازی منو یاد UMK3 میندازه :-/

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
یادش بخیر مسخره می کردیم می گفتیم فقط مونده این Phoenix Wright رو بیارن تو بازی! که اونم آوردن! نمی دونم چجوری می خواد با اون کت و شلوارش بجنگه! شاید اصلا محکومت کنه!
به خاطر ورجیل هم شده باید این بازی رو تهیه کرد!

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
آقا این قبلیه رو هم داره تو خودش دیگه؟چون قبلیه بنا به دلایلی نشد بخرم حالا این اومد با توجه به حضور ورجیل خریدش اجباریه برام!می خواستم بدونم قبلی هم توش هست دیگه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر