راهنمای خرید اسپیکر

kiarashd

کاربر سایت
Apr 30, 2012
28
نام
کیارش
سلام یه اسپیکر خوب می خواستم بیشتر برای گیم و در درجه ی دوم برای فیلم.برای PC و کنسول بازی می خوام.قیمتش هم مناسب باشه و نهایتش تا 300 هزار تومان

آخرین ویرایش:

mstone

کاربر سایت
Sep 20, 2012
1
اقا من تازه کارم بیزحمت یک اسپیکر دو تیکه با بیس و... عالی و قیمت مناسب (نهایتا تا 150هزار تومان)در ضمن من اینو برای همه کار می خوام.
دوستان اگه لطف کنن زود راهنمایی کنن.:!!

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
664
اقا من تازه کارم بیزحمت یک اسپیکر دو تیکه با بیس و... عالی و قیمت مناسب (نهایتا تا 150هزار تومان)در ضمن من اینو برای همه کار می خوام.
دوستان اگه لطف کنن زود راهنمایی کنن.:!!

من logitech x530 گرفتم،کارش عالیه.6 تیکه است و قیمتم 160 هزار تومان،این چند مدلم پیشنهاد میشه:

Edifier M3350:150 hezar toman
Edifier M3500:150 hezar toman

---------- نوشته در 11:24 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:18 AM ارسال شده بود ----------

سلام یه اسپیکر خوب می خواستم بیشتر برای گیم و در درجه ی دوم برای فیلم.برای PC و کنسول بازی می خوام.قیمتش هم مناسب باشه و نهایتش تا 300 هزار تومان
Edifier C3:266 hezar toman
Edifier R1900TIII:220 hezar toman
Edifier DA5000PRO:370 hezar toman
Logitech Z623:388 hezar toman

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
5500ش خیلی خواستنی تر بود که اونقدر امروز فردا کردم دیگه تموم شد رفت پی کارش,906 بعد از اون قرار میگیره از نظر کیفیت صدا, البته این چیزیه که من فقط چندین جا خوندم و به شخصه هنوز 906 رو تست نکردم,5500 که چیز عجیبی بود!

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
مگه 5500 هنوز گیر میاد که شما ازش قیمت داری؟.بعدش با این تفاسیر فک کنم بریم سراغ یه دونه از همین سینماهای سونی که ساب 165 واتی دارن بهتر باشه! فک کنم حول 1100 باشه یا کمتر.

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
اینا هم دیگه مسخرشو در آوردن, درسته سیستمه شاخیه ولی دو تومن هم شد قیمت اسپیکر...
میرم یه دونه از همین سینماهای سونی میگیرم, با دویست تومن کمتر از 906 یه DVD پلییر اضافه تر هم داره, ضمنا من به سونی اعتقاد دارم.
حالا بگذریم از کیفیت 5500 راضی هستی, یه ماچ از طرف من روی ووفر 30 سانتیش بذار, مبارکت باشه انشااله

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
سلام عزیزان, اقا باز ما یه چرخی زدیم و این اطلاعاتتمون پرت و پلاتر شد!.
توی مبحث لوازم صوتی با یه موضوعی به اسم hdmi pass-through اشنا شدم که ظاهرا یک عامل مهمی هست برای پخش با کیفیت هر چه بیشتر صدا که فک کنم حتی سیستمی مثل 5500هم ازش پشتیبانی نکنه,بازم نمیدونم, دوستان اگه کسی اطلاعاتیدر این زمینه داره لطفا بیاید یه شفاف سازی بکنید ممنون میشیم, iron جان فک کنم فقط مگه اینکه خودت سر در بیاری اومدی اینورا یه دستی بر سر ما بکش.:d

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
سلام عزیزان, اقا باز ما یه چرخی زدیم و این اطلاعاتتمون پرت و پلاتر شد!.
توی مبحث لوازم صوتی با یه موضوعی به اسم hdmi pass-through اشنا شدم که ظاهرا یک عامل مهمی هست برای پخش با کیفیت هر چه بیشتر صدا که فک کنم حتی سیستمی مثل 5500هم ازش پشتیبانی نکنه,بازم نمیدونم, دوستان اگه کسی اطلاعاتیدر این زمینه داره لطفا بیاید یه شفاف سازی بکنید ممنون میشیم, iron جان فک کنم فقط مگه اینکه خودت سر در بیاری اومدی اینورا یه دستی بر سر ما بکش.:d

HDMI Pass Through تو رسیورهایی هستش که یکی یا چند تا ورودی HDMI دارن و یدونه هم خروجی HDMI. البته مدلهای خیلی گرون ممکنه 2 تا هم خروجی داشته باشن.
و روش کار به این صورته که رسیور صدا و تصویر رو که توسط کابل HDMI منتقل شده رو از هم تفکیک میکنه و صدا رو میفرسته به بلندگوهای وصل شده به رسیور و تصویر رو هم بدون کم و کاستی میفرسته برای تلویزیون از طریق خروجی.
5500 اصلا HDMI نداره که بخواد Pass Through هم داشته باشه.

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
ایول داداش خوشم اومد واقعا که اطلاعاتت مفیده, میگم حالا که 5500 ورودی HDMI نداره ورودی های دیگه ای داره که همون کیفیت رو داشته باشن؟ فک کنم فقط اپتیکال در حده hdmi باشه, بعد عزیز یه سوال دیگه قربونت, میگم z906 و سینمای سونی (DAV 940)هر دو تو محدوده 1300 هستن و اولی یه ساب 20 سانتی 165 واتی داره و سونی یه ساب 18 سانتی 167 واتی, به نظر شما کدوم بهتره؟ ببخشید اینقدر سوال میپرسما ولی بد تو کف یه سیستم ساراند خوبم, اگه لازم باشه حتی صبر میکنم 2 تومن میدم برا 5500

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
ایول داداش خوشم اومد واقعا که اطلاعاتت مفیده, میگم حالا که 5500 ورودی HDMI نداره ورودی های دیگه ای داره که همون کیفیت رو داشته باشن؟ فک کنم فقط اپتیکال در حده hdmi باشه, بعد عزیز یه سوال دیگه قربونت, میگم z906 و سینمای سونی (DAV 940)هر دو تو محدوده 1300 هستن و اولی یه ساب 20 سانتی 165 واتی داره و سونی یه ساب 18 سانتی 167 واتی, به نظر شما کدوم بهتره؟ ببخشید اینقدر سوال میپرسما ولی بد تو کف یه سیستم ساراند خوبم, اگه لازم باشه حتی صبر میکنم 2 تومن میدم برا 5500

دیگه 5500 نیستش. حتی 2 تومنیش.
سونی رو توصیه نمیکنم چون ورودی و خروجی هاش جور نیستن.
توصیه من اینه که 906 ورداری. 2 تا اپتیک داره. یدونه کواکسیال یدونه هم 5.1 معمولی.
اگر میخوای حتما ورودی HDMI داشته باشی و قیمت هم ارزون باشه این 2 تا رو توصیه میکنم.
صوتی، تصویری و دوربین :: سینمای خانگی :: پایونیر :: Pioneer - چاره: فروشگاه اینترنتی
صوتی، تصویری و دوربین :: سینمای خانگی :: سینمای خانگی BCS-424 - چاره: فروشگاه اینترنتی
فقط کلا HDMI Pass Through یه ایرادی داره. به خاطر همین ایراد من خودم هم 906 گرفتم.
اگه خروجی صدای شما 2 کاناله استریو باشه دیگه دستگاه اونو 5.1 نمیکنه ولی تو اپتیک این حالت نیست.
و یه مسئله دیگه : اپتیک 5.1 هستش و HDMI 7.1. ولی خوب ما مدیای 7.1 مگه چند تا داریم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر