استیم با یک سیستم دانلود قوی تر و سریع تر آپدیت شد

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
یک هفته بعد از فروش تابستانه معروف و پر سر و صدای Steam، طبق اعلام Valve این سرویس دانلود دیجیتال به یک سیستم دانلود "بهتر، قوی تر، و سریع تر" مجهز شد.

kuq1gpb7aybeshu6rqgu.jpg

به گفته Valve، سیستم جدید استیم، اطلاعات را از طریق سیستم HTTP که سازگاری بهتری با Firewall های موجود دارد منتقل می کند.

نکته مهم تر این که سیستم جدید استیم، حجم پچ های بازی ها را کمتر می کند. در سیستم قبلی اگر یک فایل 10 مگابایتی نیاز به یک پچ 1 مگابایتی داشت، باید کل 10 مگابایت دانلود می شد، ولی در سیستم جدید فقط دانلود کم حجم تر لازم خواهد بود.

علاوه بر این، Valve می گوید که سیستم جدید بعضی از امکاناتی که مدت ها مورد درخواست بوده، از قبیل زمان بندی دانلودها، مدیریت بهتر تقسیم پهنای باند، و تعیین ارجحیت بازی هایی که زودتر دانلود می شوند ایجاد خواهد شد.

همچنین شما قادر خواهید بود آپدیت یک گیم را در حین بازی کردن آن دانلود کنید، که در این حالت پس از خروج از بازی استیم گیم را آپدیت خواهد کرد...

منبع: computerandvideogames

--------------------------------------------------
- در مورد حراج تابستانه استیم که توی خبر بود، فقط همین رو خدمت تون عرض کنم که حاجی تون در طی مدت 10 روزه این حراج، 15 تا بازی که اکثرا مولتی و جدید هستند رو خریدم 68 هزار تومن! یعنی تقریبا دونه ای 4500 تومن! :blink:

- شاید با داشتن یه PC متوسط و یه اینترنت ADSL با ساعات رایگان (که خیلی هامون هر دوش رو داریم)، استیم راه خوبی برای خلاص شدن از گیم های کپی باشه، نه؟ :mrgreen:

- انقدر قیمت ها خوب بود که احتمالا پوست استیم از شدت دانلود توی این مدت کنده شده! امیدوارم آپدیت شون چیز خوبی باشه، چون سیستم دانلودشون واقعا یه خورده اذیت می کنه...

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
ممنون بابت خبر ! تو منبع نگاه کردم بازی های تخفیف خورده رو نزده بود !
برم بگردم ببینم چیاست ، خدا کنه اونایی که می خوام باشه :d

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
ممنون بابت خبر ! تو منبع نگاه کردم بازی های تخفیف خورده رو نزده بود !
برم بگردم ببینم چیاست ، خدا کنه اونایی که می خوام باشه :d

لطف داری، خواهش می کنم.

پوریا جان متاسفانه مدت حراجش تموم شده (تا 10 جولای بود). تاپیک حراجش رو بچه ها توی همین اخبار بازی گذاشته بودند اگر درست یادم باشه. :)

پ.ن: اینجا بود تاپیکش.

• Like
Reactions: .:Pouria:.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
- در مورد حراج تابستانه استیم که توی خبر بود، فقط همین رو خدمت تون عرض کنم که حاجی تون در طی مدت 10 روزه این حراج، 15 تا بازی که اکثرا مولتی و جدید هستند رو خریدم 68 هزار تومن! یعنی تقریبا دونه ای 4500 تومن! :blink:
الان با 4500 تومن یعنی کمک بزرگی کردی به بازی ساز و بازی اورجینال خردی؟
من حضرم برای سلامتیشون 4500 رو بدم صدقه.خودشون هم راضی ترند!

جدا اگه قیمت 4500 تومن بود ،ترجیح میدادن بازی نسازن تا اینکه با 5 تومن بشه خریدش!

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود

جدا اگه قیمت 4500 تومن بود ،ترجیح میدادن بازی نسازن تا اینکه با 5 تومن بشه خریدش!

چقدر جالب! الان با 3 خط نوشته ثابت کردی که خرید جنس گرون بهتر از جنس ارزونه! :blink:

عزیز کاسه داغ تر از آش نباش! شاه بخشیده، شمای وزیر نمی بخشی؟

لابد خودشون یه حساب کتابی دارند که این قیمت رو برای جنس شون گذاشتند. من هم اصراری ندارم وقتی فروشنده میگه 4500 تومن، بگم: "نه! چه وضعشه؟! تو باید 10 برابر بگیری! من می دونم! تو احتیاج به حمایت داری! بیا بیشتر بگیر!"
crazy.gif

• Like
Reactions: Miesam

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,560
نام
حسین

عزیز این قیمت ها با سازنده بازی هماهنگ میشه خود استیم که قیمت نمی زاره حالا شما فکر میکنی خیلی باصرفه است در عوض 4500 5 6 روز باید صبر کنی بازی دانلود شه فقط

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود

بستگی به بازیش داشت کاپگتان :D بازیهای جدید قیمتشون نصف شده بود اما بازیهایی که حدودا 1.5 سال ازشون گذشته قیمتشون 1/4 1/5 شده بود . یا مثلا پک ِ پرنس زده بود 12 پوند هر بازی 2.4 پوند :D

ven0m

کاربر سایت
Jun 22, 2008
76

از یه طرف حرف شما کاملا درسته این 4500 تومن خیلی مبلغ خاصی نیست ولی خوب حقیقت اینه که از کپی خریدن که بهتر هست لااقل, نه؟ وفتی با هرکی درباره ی کپی رایت صحبت میکنی میاد سریع جبهه میگیره میگه ما فقیریم و بدبختیم پول بازی نداریم حقوقمون کمه و از این بهونه های الکی میارن. خوب وقتی بازی هم اوریجینال باشه هم ارزون چرا خریده نشه؟ شاید این کار از اولین قدم ها باشه تا فرهنگ اوریجینال مصرف کردن تو ایران بیشتر جا بیفته. در ضمن مسلما سودی تو فروش این بازی ها هست که انقدر ارزون میدن.

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,248
این سیاست استیم هست که میاد بازی هایی که یکی دو سال از عمرشون میگذره را با قیمت کم برای فروش میذاره. چون یک بازی قدیمی فروش خودش رو کرده و اون کسی هم که هنوز بازی رو تهیه نکرده, نمیاد بازی قدیمی را با قیمت اصلیش بخره ولی وقتی قیمتش را پایین میارید, این افراد ترغیب میشند تا بازی را بخرند.
همین bad company 2 را که 5 دلار فروخت, یک روزه شماره یک لیست بازیهای پر فروش استیم شد که نشان میده بازی چه فروش بسیار بالایی داشته که حتی روز آخر حراج تابستانی استیم, دوباره قیمت این بازی را پایین آوردند که نشون میده از سودی که بدست اوردند راضی بودن که حراج بازی رو دوباره تکرار کردن.

• Like
Reactions: Wander

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
عزیز این قیمت ها با سازنده بازی هماهنگ میشه خود استیم که قیمت نمی زاره حالا شما فکر میکنی خیلی باصرفه است در عوض 4500 5 6 روز باید صبر کنی بازی دانلود شه فقط

البته این نکته هم قابل ذکره که اجباری به دانلود کل فایل های یک بازی با این سرعت های فکستنی که ما داریم نیست.

می تونیم دیسک کپی اش رو تهیه کنیم و فایل ها رو از روی اون بریزیم، ولی بازی رو کرک نکنیم، بعد به استیم دستور می دیم که فایل ها رو چک کنه و خود استیم در مدت کوتاهی اگر نقصی وجود داشته باشه فقط اون نقصی رو می گیره که حجم زیادی نمیشه (البته من خودم این کار رو نکردم، بچه مثبت بیشتر بلده! :mrgreen:).

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر