شبکه ی رسمی EA Game با نام Origin [پست اول خوانده شود]

گفتگو در 'معرفی و بحث پیرامون بازی های آنلاين و تحت شبكه' ایجاد شده توسط ™MASOUD2, ‏Jul 17, 2011.

1. ehsanch73

کاربر سایت

سلام دوستان
    من برنامه Google Authenticator رو فعال کرده بودم برای امنیت دوم اما لالن گوشیم خراب شد و منم فلش کردم گوشی و برنامه هم پاک شد خواست الان به اکانتم وارد بشم کد امنیتی میخواد من الان چطور دوباره با اون برنامه کد بگیرم اخه دیگه نیست اون اطلاعات و مثل گوگل هم نمیتونم اسکن کنم و اضافه کنم الان من باید چطوری کد بست بیارم و ورود کنم به اکانتم به پشتیبانی هم که تیکت میزنم وصل نمیشه نوشته صبر کنید تا ما تایید کنیم و به چت ملحق بشیم 1ساعت هم نشستم ولی وصل نمیشه لطفا اگه راهی هست راهنمایی کنید تشکر

2. Annunaki ™

کاربر سایت

نام:
    رضا.آ
    خب شما دوباره gmail ات رو تو گوشی ست کن و باز Google Authenticator رو نصب کن !

در غیر ایصورت تنها راه حل شما صحبت مستقیم با ساپورت اوریجینه و بعد جواب دادن سوالات امنیتی تا مطمئن بشه اکانت متعلق به شماست . شاید پسورد لاگین به اوریجینت رو هم ازت بپرسه !
    بعد کد رو میفرسته به ایمیلی که باهاش اکانت رو ساختی یا لینک مستقیم بهت میده برای ریست پسورد .

#5252 Annunaki ™, ‏Sep 10, 2017
    آخرین ویرایش: ‏Sep 10, 2017
    Fifa 10 و ehsanch73 این نوشته را Like کرده اند.
  3. ehsanch73

کاربر سایت

ممنون از پاسخ شما دوست عزیز من برنامه رو نصب کردم باز ولی نمیشه دستی بهش چیزی شناسوند و کد میخواد و جیمیل هم روی گوشیم ست کردم ولی اطلاعاتی به این برنامه اضافه نکرد.بعد پشتیبانی هم میخوام چت کنم همش این نوشته میاد

Thanks for Contacting EA!

Hold tight, we're putting your information together and contacting an EA Advisor.Please stick with us until we confirm your case number on the page behind this window
    و یک ساعت هم منتظر میشینم ولی کسی وصل نمیشه و جواب نمیدن

4. A l i N T 7 7

کاربر سایت

نام:
    Ali
    دوستانی که آسیاتک دارن واسه پینگ بهتر زنگ بزنید به 1544 بگید خط رو بزارن رو حالت Game

برا من قبلش پینگم 160-200 بود , الان 120 بالاتر نیست کلا , معمولا هم 100 ایناست...

5. spirit palsy

کاربر سایت

سلام...یه سوال داشتم...من درایو c که بازی توش نصب هست دیگه جا نداره...می شه فولدر بازی پیست کنم توی یه درایو دیگه؟؟ مشکلی که نداره ...واسه استیم میشه می خواستم ببینم واس اوریجین مشکلی نداره؟؟

مرسی...

6. Moriarty

Moriarty Napoleon of Crime
    Gold User

نه ولی باید توی تنظیمات, محل نصب بازیهارو رو به اونجایی که بردی تغییر بدی.

spirit palsy این نوشته را Like کرده است.
  7. 123bio

کاربر سایت

اساتید موقع نصب اوریجین ارور ۲۰:۲ میده . چه باید کرد

8. spirit palsy

کاربر سایت

یه مشکلی که دارم...آخرین آپدیت بازی bf1 که اومده بود من یه مقدارش رو دانلود کرده بودم یه مقدارش یه مدتی موند الان که خواستم دانلود کنم 59 GB دانلود داره!!!! در صورتی که آپدیت بازی 10 GB بود...جالبه اول که اوریجین رو باز می کنم همونطور که توی عکس های پائین هست میزنه 66% دانلود شده و حجم رو هم 10 گیگ هست ولی وقتی resume می کنم میشه 59 گیگ...فولدر بازی که توی درایو c هست 71 گیگ حجم داره...چند بار هم به علت مشکل حجم هارد فولدر بازی رو جابجا کردم نمی دونم این باعث مشکل شده البته بعد توی ستینگ اوریجین مسیر جدید دادم....ممنون میشم راهنمایی کنید...بیچاره میشم اگه بخوا دوباره 59 گیگ دانلود کنم... :((

9. manhatan

کاربر سایت

نام:
    MEHDI
    یه همشهری داشته باشی بتل1 داشته باشه کارت راه میوفته! خجالت داره مرد بگه بیچاره میشم

spirit palsy این نوشته را Like کرده است.
  10. spirit palsy

کاربر سایت

مرسی پاسخ دادی ولی خوب اینی که شما می گی آره بازی رو از کسه دیگه بگیرم ولی خوب من قصدم این بود که این مشکل علتش چیه و مشکل رو حل کنم...با توجه به اینکه 71 گیگ فولدر خود بازی که با همون آپدیت های قبل شده 71 گیگ روی هاردم هست... .

شما تو منهتن زندگی می کنی:):p وضع زندگی خوبه بیچاره نمیشی ما که پول 10 گیگ ترافیک نت رو ندارم خدا هم باشیم بیچاره میشیم وای به حال مرد :((

#5260 spirit palsy, ‏Oct 5, 2017
    آخرین ویرایش: ‏Oct 5, 2017
  11. Delux1

کاربر سایت

نام:
    رضا
    سلام من موقع نصب ارجین ارور the app was unable correct start میگیرم تیک اینستال بتا رو هم میزنم لطفا راهنمایی کنید

12. ehsanch73

کاربر سایت

سلام دوستان لطفا لینک دانلود بازی فیفا 18 رو از اوریجین برام بگذارید من هنوز نتونستم خرید کنم بازی رو میخوام دانلودش کنم ولی لینک خود اوریجین میخوام کل بازی رو با اپدیتش باتشکر

13. spirit palsy

کاربر سایت

دوستان کسی می دونه این قسمت مربوط به نصب بازی رو توی اوریجین گزینه دوم و سوم چی باید باشه (چه فولدری)؟؟ همونطور که توی پست های بالا هست با اینکه فولدر بازی 71 گیگ هست و روی هاردم هست ولی میزنه 59 گیگ برای دانلود...گفتم شاید با این گزینه ها بشه مشکل رو حل کرد...
    تصویر:

14. zilyzal

zilyzal 「真島吾朗」
    Gold User

اون گزينه دوم و سوم هيچ كاري نميكنن براي بازياي قديمي بود كه بجاي فايلاي خود بازي فايل نصبشون دانلود ميشد مشكل شما گزينه اول هست و از همين مسيري كه داديد هم مشخصه كه اشتباه انجامش داديد شما بايد اسم فولدر بازيو به Battlefield 1 تغيير بديد حرف اولشم حواستون باشه بزرگ باشه بعد از اينكار هم توي تنظيمات فقط خود درايو C رو انتخاب كنيد (يا اگه نميشد خود درايو رو انتخاب كرد يه پوشه بندازيد بازيو كپي كنيد توش ادرس اون پوشرو بديد شما ادرس خود قولدر بتلو داديد كه اين اشتباهه چون موقع دانلود لانچر خودش تو مسير داده شده فولدر بازيو ميسازه
    اگه بدون مشكل انجامش بديد قبول ميكنه يه نيم ساعت يك ساعتي هم فكر كنم تاييد فايلا طول ميكشه اگه ديديد يه مدت هيچي دانلود نميشه و خبري نيست صبر كنيد

15. A-L-I

A-L-I El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
    کاربر فعال

عنوان steamworld dig تحت عنوان on the house رایگان هست میتونید دریافت کنید.

m2relax, .:GHOST:. و masoud101 این نوشته را Like کرده اند.