1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

شبکه ی رسمی EA Game با نام Origin [پست اول خوانده شود]

گفتگو در 'معرفی و بحث پیرامون بازی های آنلاين و تحت شبكه' ایجاد شده توسط ™MASOUD2, ‏Jul 17, 2011.

1. کاربر سایت

نام:
    Mehrdad
    کانتر ping 300
    جمع کنید
    همین کامیونتی هم که رفع فیلتر شده با اومدن یکی دیگه سر کار باز فیلتر میشه
    طرف جو گرفتتش به جای اینکه بستر اینترنتو بهبود بده رفته کجا رو رفع فیلتر کرده
    جایی که اصلا استفاده ای نداره
    فقط مارکت استفاده داره که اونم با یک فیلتر شکن ساده کارمون راه میفته

sbAL1REZA این نوشته را Like کرده است.
  2. کاربر سایت

سلام دوستان
    من برنامه Google Authenticator رو فعال کرده بودم برای امنیت دوم اما لالن گوشیم خراب شد و منم فلش کردم گوشی و برنامه هم پاک شد خواست الان به اکانتم وارد بشم کد امنیتی میخواد من الان چطور دوباره با اون برنامه کد بگیرم اخه دیگه نیست اون اطلاعات و مثل گوگل هم نمیتونم اسکن کنم و اضافه کنم الان من باید چطوری کد بست بیارم و ورود کنم به اکانتم به پشتیبانی هم که تیکت میزنم وصل نمیشه نوشته صبر کنید تا ما تایید کنیم و به چت ملحق بشیم 1ساعت هم نشستم ولی وصل نمیشه لطفا اگه راهی هست راهنمایی کنید تشکر

3. کاربر سایت

نام:
    رضا.آ
    خب شما دوباره gmail ات رو تو گوشی ست کن و باز Google Authenticator رو نصب کن !

در غیر ایصورت تنها راه حل شما صحبت مستقیم با ساپورت اوریجینه و بعد جواب دادن سوالات امنیتی تا مطمئن بشه اکانت متعلق به شماست . شاید پسورد لاگین به اوریجینت رو هم ازت بپرسه !
    بعد کد رو میفرسته به ایمیلی که باهاش اکانت رو ساختی یا لینک مستقیم بهت میده برای ریست پسورد .

آخرین ویرایش: ‏Sep 10, 2017
    Fifa 10 و ehsanch73 این نوشته را Like کرده اند.
  4. کاربر سایت

ممنون از پاسخ شما دوست عزیز من برنامه رو نصب کردم باز ولی نمیشه دستی بهش چیزی شناسوند و کد میخواد و جیمیل هم روی گوشیم ست کردم ولی اطلاعاتی به این برنامه اضافه نکرد.بعد پشتیبانی هم میخوام چت کنم همش این نوشته میاد

Thanks for Contacting EA!

Hold tight, we're putting your information together and contacting an EA Advisor.Please stick with us until we confirm your case number on the page behind this window
    و یک ساعت هم منتظر میشینم ولی کسی وصل نمیشه و جواب نمیدن

5. کاربر سایت

نام:
    Ali
    دوستانی که آسیاتک دارن واسه پینگ بهتر زنگ بزنید به 1544 بگید خط رو بزارن رو حالت Game

برا من قبلش پینگم 160-200 بود , الان 120 بالاتر نیست کلا , معمولا هم 100 ایناست...

6. کاربر سایت

سلام...یه سوال داشتم...من درایو c که بازی توش نصب هست دیگه جا نداره...می شه فولدر بازی پیست کنم توی یه درایو دیگه؟؟ مشکلی که نداره ...واسه استیم میشه می خواستم ببینم واس اوریجین مشکلی نداره؟؟

مرسی...

7. Napoleon of Crime Gold User

نه ولی باید توی تنظیمات, محل نصب بازیهارو رو به اونجایی که بردی تغییر بدی.

spirit palsy این نوشته را Like کرده است.

این صفحه را به اشتراک بگذارید