1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

شبکه ی رسمی EA Game با نام Origin [پست اول خوانده شود]

گفتگو در 'معرفی و بحث پیرامون بازی های آنلاين و تحت شبكه' ایجاد شده توسط ™MASOUD2, ‏Jul 17, 2011.

1. Gold User

متن خبري كه داديد رو بخونيد
    فكر كنم اين يه هفته رايگان از ديروز معرفي شد
    يعني طرف ميتونه از ١٠ ام ثبت نام كنه تا هفت روز بعدش بازي ميكنه دوباره يه اكانت ديگه بسازه چند روز بازي كنه و اخرش هم يه اكانت ١٩ام بسازه و تا يه هفته بعدش بازي كنه
    بنابراين اجبار به وارد كردن اطلاعات كرديت كارت قابل دركه

2. کاربر سایت

نام:
    پوریا
    آره توی کنفرانس E3 معرفی شد. پس اون تایمر توی سایتشون چیه؟ زمان برای ثبت نام؟ با این روشی که شما هم میگید نهایت اینه که تا 26 جون بتونی استفاده کنی. مطمعنا بیشتر نمیشه.

3. کاربر سایت

پس چی میمونه از رایگان شدنش ؟؟ اخه کریدیت اکانت رو از کجا بیارم اخه گفته بودن رایگان شده کریدیت اکانت رو باید خرید که!!!!!!!!!!!!!!

4. کاربر سایت

نام:
    پوریا
    مثلا وقتی که یک ماهه بخری یه هفته مجانی بهت اضافه میشه. منظورشون همینه. با گیفت کارت های اوریجین هم نمیتونی بخری. فقط با کریدیت کارت

5. کاربر سایت

میخواستم بدونم سرور های بازی هایی مثل titanfall و command and conquer شیلتره؟ و بدون شیلتر شکن قابل بازی هستن؟

6. Gold User

سروراي بازيا معمولا فيلتر نيست /TF2/BF1/BF4/ME:A و چند تا از بازياي ديگه ي اوريجين كه من دارم مشكلي ندارن
    ولي خود اوريجين فيلتره براي ورود به كلاينت بايد فيلترشكن بزنيد بعدش ميتونيد قطعش كنيد بدون مشكل بازي كنيد

7. Napoleon of Crime Gold User

Medal of Honor: Pacific Assault داخل اوریجین مجانی شده.

Lord Phenom این نوشته را Like کرده است.
  8. کاربر سایت

نام:
    pooyan
    سلام خدمت بچه های گل
    BF1 بازا اد کنن که باهم بزنیم .....
    solipoli13

9. کاربر سایت

نام:
    امیرحسین
    کسی این مشکل رو داره ؟ origin واسه من اینجوری بالا میاد . این origin حال آدم رو بهم میزنه انقدر مشکل داره با قندشکن هم امتحان کردم . اگه همین بتل رو استیم بود 10 برابر الان پلیر داشت

Attached Files:

10. کاربر سایت

نام:
    pooyan
    دوستان با توجه یه فیلتر بودن اورجین ، راهی هست که بشه دیتا بازی هارو از جای دیگه دانلود کرد و انتقال داد به پوشه؟
    اگه هست اموزشش چجوریه و اینکه لینکاشو از کجا بیاریم!؟

11. Gold User

اوریجین فیلتره ولی برای دانلود نیازی به فیلترشکن نیست موقع شروع دانلود وصل کنید بعد وقتی داره دانلود میکنه قطعش کنید بدون مشکل دانلود میکنه (البته سرعتش یکم پایینه درکل)
    دیتا هم میتونید نسخه های کرک شده بازیو دانلود کنید بعد از نصب کرکشو نریزید و فایلارو به عنوان دیتا استفاده کنید
    توی تنظیمات اوریجین محل نصب بازیارو به پوشه دلخواه تغییر بدید بذارید چند مگ از بازیو دانلود کنه بعد دانلودو متوقف کنید و فایلایی که دانلود کردید رو بریزید توی اون مسیر
    اپدیتای منتشر شده هم باید با کلاینت دانلود کنید

poyan_360 این نوشته را Like کرده است.
  12. کاربر سایت

نام:
    وحید
    دیگه نمیشه وسط دانلود قطع کرد وی پ ان رو دانلود هم قطع میشه

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Coffee Addicted این نوشته را Like کرده است.
  13. Napoleon of Crime Gold User

برای ریستور کردن بک آپ, بزار چند ثانیه دانلود بشه بازی و بعد pauseش کن. حالا به مسیر C>Program files x86>Origin games برو و پوشه اون بازی که داشتی دانلود میکردی رو اونجا پیدا کن. حالا میتونی بک آپ های آماده ای که داری رو اونجا بریزی و با ادامه دادن دانلود داخل اوریجین, بازی کامل دانلود شده حساب میشه. مثلاً وقتی که از سایت xtland گرفتی دیتاهارو (اگر کرک باهاشون بود, خود اوریجین نسخه بدون مشکل رو دانلود میکنه و ریپلیس میشه, اگر فایل اضافه همراهش بود, هیچ کاری بهشون نداره) . البته میتونی از سایت shopidgame هم بخری بک آپ رو ....

poyan_360 این نوشته را Like کرده است.
  14. کاربر سایت

نام:
    Morteza
    دوستان جدیدا من توی بتل 4 نمیتونم وصل بشم به حالت آنلاین بازی! مثل قبل اوریجین رو با قندشکن باز میکنم و بعدش که باز شد اوریجین قند شکن رو میبندم و بازی رو اجرا میکنم ولی توی بازی میگه باید بری حالت آنلاین الان آفلاینه! حتی با قندشکنم میرم داخل همین پیام رو میده! کسی مشکلی این چنینی داره؟

15. کاربر سایت

نام:
    pooyan
    بنده مثل این مشکل رو با BF1 دارم وقتی میره تو فیلترشکن و که قطع میکنم و میزنم سرچ کنه تو مرحله matchin with your skill یه همچین چیزی وایمیسه ، اما با فیلتر شکن سرچ میکنه و جوین میشه و گند میزنه به پینگمون !!~X(:D

این صفحه را به اشتراک بگذارید