ساخت بازی با موتور UDK

شما بازی با حال و هوای ایرانی و داستان تخیلی و سبک خیلی

• مجموع رای دهنده‌ها
    44

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
خوب مدت زمانی که این نظرسنجی در حال برگزاری بوده همیشه بله از خیر بیشتر بوده. جوابم رو گرفتم. ممنونم.
خدانگهدار(البته از لحاظ دیدار در این تاپیک)

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
امیدوارم تو بازیت به شعور کاربر احترام بذاری و چیز با کیفیتی بدی بیرون. من خیلی شهامتت رو تحسین می کنم. و با اینکه بله زدم، از هرچیزی ساز ایرانی اما بی کیفیت حمایت نمی کنم. با کیفیت باشه خودم براش تبلیغ هم می کنم.

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
اول دوبعدی شروع کنین با گیم مکر والا میمونید خودت میخوای 3بعدی بسازی مثل اون بازی پسره میشه تنهایی ساخت از جی تی ای الگو گرفت

من آموزشگاه میرم اول برو گیم مکر فول شو بعد برو این انجین عزیزم اشتب میکونی
عزیزم بنده تجربه ی کار با GameMakerرو تا دلت بخواد داشتم من حتی پارسال تا صبح بیدار می موندم و با این انجین ور می رفتم و خوب می تونم باهاش بازی های خوبی بسازم. می ترسم از بازی کاملا دو باعدی استقبال نشه وگرنه من می تونم بازیم رو کاملا دو بعدی با GameMakerبسازم اینطوری کارم هم راحت تره.
بازم می گم بازیمون کاملا سه بعدی هست و فقط نمای دوربین دوبعدی می باشد.
در ضمن شما چه آموزشگاهی می رید؟

امیدوارم تو بازیت به شعور کاربر احترام بذاری و چیز با کیفیتی بدی بیرون. من خیلی شهامتت رو تحسین می کنم. و با اینکه بله زدم، از هرچیزی ساز ایرانی اما بی کیفیت حمایت نمی کنم. با کیفیت باشه خودم براش تبلیغ هم می کنم.

ممنون از شما باید بگم بازی قبلی هم چون دیدم نمی تونه چیز عالی بشه(ولی خداییش خوب بود) کنسلش کردم.(اینم همینطوره و اگه نتونم وعده هایی که دادم رو برآورده کنم کنسلش می کنم.)

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
عزیزم بنده تجربه ی کار با GameMakerرو تا دلت بخواد داشتم من حتی پارسال تا صبح بیدار می موندم و با این انجین ور می رفتم و خوب می تونم باهاش بازی های خوبی بسازم. می ترسم از بازی کاملا دو باعدی استقبال نشه وگرنه من می تونم بازیم رو کاملا دو بعدی با GameMakerبسازم اینطوری کارم هم راحت تره.
بازم می گم بازیمون کاملا سه بعدی هست و فقط نمای دوربین دوبعدی می باشد.
در ضمن شما چه آموزشگاهی می رید؟

ممنون از شما باید بگم بازی قبلی هم چون دیدم نمی تونه چیز عالی بشه(ولی خداییش خوب بود) کنسلش کردم.(اینم همینطوره و اگه نتونم وعده هایی که دادم رو برآورده کنم کنسلش می کنم.)
شما تک نفره داری میسازی

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
فعلا ساخت بازی شروع نشده و در مرحله ی طراحی هست و من تنها هستم شاید بعدا بسته به نیاز افراد جدید به تیم اضافه کنم.
بهت پیشنهاد میکنم تنهایی اصلا بازی نساز چون واقعا متوجه میشی چی درمیاد من دیدم چه بلایی سرشون اومد تنها هیچ وقت خوب نیست

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
بهت پیشنهاد میکنم تنهایی اصلا بازی نساز چون واقعا متوجه میشی چی درمیاد من دیدم چه بلایی سرشون اومد تنها هیچ وقت خوب نیست
ممنون از پیشنهادتون.
شما چه کسانی رو دارید میگید؟
منظورتون از اون پسره که از gtaالگو گرفت کی بود؟
شما دید که چه بلایی سر کی اومد؟
جملاتتون خیلی ترسناکه پر از ابهام:d
یادم باشه خواستم بازی ترسناک بسازم ازت به عنوان دیالوگ نویس استفاده کنم :d

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
ممنون از پیشنهادتون.
شما چه کسانی رو دارید میگید؟
منظورتون از اون پسره که از gtaالگو گرفت کی بود؟
شما دید که چه بلایی سر کی اومد؟
جملاتتون خیلی ترسناکه پر از ابهام:d
یادم باشه خواستم بازی ترسناک بسازم ازت به عنوان دیالوگ نویس استفاده کنم :d
بزار بگم اون پسره که جی تی ای ساخت کلا بازیش چیزی به نام لود گرافیک نداشت انیمیشن کلا یوخت اصلا ماموریتم تعیین نکرد و یکی هم یک بازی ترسناک ساخت با همین یودی کی همش باگ بود چون همشون تنهایی کار کردن تنهایی دورش خط بکش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر