ساخت بازی با موتور UDK

شما بازی با حال و هوای ایرانی و داستان تخیلی و سبک خیلی

• مجموع رای دهنده‌ها
    44

big soldier

کاربر سایت
Aug 11, 2010
366
نام
Ashkan
فقط 1 نكته:
محمدرضا اگه مثل اون دفعه كه كلي تبليغ كردي بعد بيخيالش شدي اين يكي رو هم بيخيال شي ميام خفت ميكنم ها!!!:d

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
فقط 1 نكته:
محمدرضا اگه مثل اون دفعه كه كلي تبليغ كردي بعد بيخيالش شدي اين يكي رو هم بيخيال شي ميام خفت ميكنم ها!!!:d
نه من اون دفعه بیخیال نشدم:
1.طراحای بازی اومدن و چندتا عکس غیر متحرک که در نت هست رو دادند بنابراین دیگه با اونا کار نکردم.
2. با سختی تمام کل کار بازی رو خودم به دوش کشیدم و بازی رو ساختم ولی متاسفانه اینترنتم قطع شد و نتونستم بازی رو آپلود کنم و رفتم از یه کافی نت آپلود کردم و خیلی به سروصدا شد بازی!
لطفا ندانسته اینجوری نظر نده. :d
البته این بازی به هدف انتشار در فروشگاه ها ساخته میشه!

big soldier

کاربر سایت
Aug 11, 2010
366
نام
Ashkan
نه من اون دفعه بیخیال نشدم:
1.طراحای بازی اومدن و چندتا عکس غیر متحرک که در نت هست رو دادند بنابراین دیگه با اونا کار نکردم.
2. با سختی تمام کل کار بازی رو خودم به دوش کشیدم و بازی رو ساختم ولی متاسفانه اینترنتم قطع شد و نتونستم بازی رو آپلود کنم و رفتم از یه کافی نت آپلود کردم و خیلی به سروصدا شد بازی!
لطفا ندانسته اینجوری نظر نده. :d
البته این بازی به هدف انتشار در فروشگاه ها ساخته میشه!
حالا من نميخواهم باهات كل كل كنم:d ولي اگه منظورت اون لينكي كه دادي بود....ميگفت پسورد ميخواهد كه خودت بعدا گفتي دمو است دانلودش نكنيد!!!!!:d

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
آخه می دونی چیه عزیز من یه اخلاقی رو دارم می گم یه کاری که می خوام بکنم یا به بهترین شکل بکنم یا اصلا نکنم! اون بازی رو هم به دو دلیل ترک کردم:
-طراحی دوبعدی بلد نبودم
-با game maker نمی شد اون بازی که مد نظرم هست رو ساخت.
در باره ی اون پروژه از همتون معذرت می خوام.
و چون من به بازیکن ارزش قائلم تمام سعیم رو می کنم که بهترین بازی در توانم رو بسازم و اگه ببینم بازی خیلی مزخرفه ( :d ) پروژه رو کنسل می کنم. ولی خداروشکر تا حالا عالی پیشرفته! مثلا طراحی کاراکتر دشمن فراتر از انتظار من شده!
و اینبار ما تیم شدیم و وبلاگ زدیم و تقریبا اسپانسرمون هم پیدا شده!
لطفا از وبلاگمون دیدن کنید جدیدترین اخبار گروه و بازی هاش اونجا قرار می گیره!

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
به نظر من یا نساز یا بورسیه بگیر برو خارج با همکاری اونا بساز تا بترکونه. اینجا هیچ ارزشی نه واسه تو قائلن نه واسه بازیت ( البته منظورم به نظام بود )

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
به نظر من یا نساز یا بورسیه بگیر برو خارج با همکاری اونا بساز تا بترکونه. اینجا هیچ ارزشی نه واسه تو قائلن نه واسه بازیت ( البته منظورم به نظام بود )

من به همکاری اونا احتیاج ندارم. با همین تفکراست که وضع بازیسازی کشورمون اینه!

ساختن بازی با UDK اونم دست تنها ؟!

هیچ چیز غیر ممکن نیست! البته شاید بعدا تیم یه فراخوان برای جذب عضو بده.

واقعا اینجا بعضی وقتا آدم به قدری روحیه پیدا می کنه که... :d

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
خوب شما پیشنهاد می دید چطور یه زن رو اضافه کنم؟ مثلا یک زن با چادر به مبارزه بپردازه؟(آخه می خوام در ایران منتشرش کنم پس باید یه سری خط قرمزها رو رعایت کنم) در داستان زن وجود دارد ولی نه اینکه بیاد پا به پای شما مبارزه کنه :d . دلیل اصلی تشکیل بازی هم یک زن و فرزندش هستند! (حتما فکر می کنید که مثلا زن و بچه ی طرف دزدیده شدند یا کشتنشون حالا طرف دنبال انتقامه ولی همچین چیزی نیست!)
آهان!می خوای تو رسمی بسازی!اگر اینطوریه که خیلی از استاندارد های داستان رو باید بیخیال بشی...

آخرین ویرایش:

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
یه سوال
نمیخوام نا امیدتون کنم ولی بازیسازی دانش میخواد
شما چند تا برنامه نویس دارین که تجربه بازیسازی دارن؟چند تا مدل ساز دارین که سابقه کاری داشته باشن؟
تیمتون چند نفرست؟
اگه چند نفر جمع شدید میخواید با هم یه چیزی درست کنین از من میفهمین بری سراغ 2 بعدی
کم شاهکار دو بعدی نداریم که بعضیاش رو حتی 1 نفره ساختن!

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
یه سوال
نمیخوام نا امیدتون کنم ولی بازیسازی دانش میخواد
شما چند تا برنامه نویس دارین که تجربه بازیسازی دارن؟چند تا مدل ساز دارین که سابقه کاری داشته باشن؟
تیمتون چند نفرست؟
اگه چند نفر جمع شدید میخواید با هم یه چیزی درست کنین از من میفهمین بری سراغ 2 بعدی
کم شاهکار دو بعدی نداریم که بعضیاش رو حتی 1 نفره ساختن!
خوب بازی ماهم قراره از نمای دوبعدی دنبال بشه. ولی همه ی طراحی هاش سه بعدی هست. سبک گرافیکش عین مورتال کمبت 9 میشه.(کاراکتراش سه بعدی هست ولی دوربین از کناره) سبک این دو بازی هیچ ربطی بهم نداره فقط یه مثال از گرافیکش زدم.

smrm

کاربر سایت
Apr 11, 2011
101
نام
سید محمد رضا مصطفوی
بهتون قول میدم فعلا خبری نیست دوست عزیزمون یا تازه یاد گرفته یا میخواد تازه یاد بگیره

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
ساختی یا نه؟:D
تا کی میتونی یه عکس بذاری اینجا؟
عجب عجله ای داریا! :d (امیدوارم وقتی بازی اومد تو فروشگاه ها و لازم شد براش پول بدین هم همین قدر عجله کنید! :d ) من می خوام یه عنوان AAA بسازم پس به این زودیا منتظر عکس نباش.
بهتون قول میدم فعلا خبری نیست دوست عزیزمون یا تازه یاد گرفته یا میخواد تازه یاد بگیره
عزیزم چه من تازه کار باشم چه حرفه ای به این زودیا خبری از بازی نمیشه.
لازم نیست چشم بسته غیب بگی! اصلا من تازه کارم و این بازی آشغالی بیش نیست و کسی هم شمارو مجبور به اینکه حتی اسم بازی رو بدونی نکرده.
من دوستت دارما ولی وقتی یکی درباره ی من بایکی دیگه با متلک حرف میزنه نمی تونم جلوی خودمو بگیرم.
ولی بازم دوستت دارم :d :x
آرزوی موفقیت.:d
بازی ۲ بعدی داستان محور. منتظریم ببینیم چی‌ بشه:d

راستش بستگی به بازیکن داره! الان بازیکنای خارجی چون Gears دارن تخیل رو قبول می کنند من فقط امیدوارم بازیکنان ایران هم تخیل رو قبول کنند!;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر