1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

مشاوره در امر خرید هدفون (موزیک - گیم)

گفتگو در 'سخت افزار و وسايل جانبي كنسول ها' ایجاد شده توسط p990_judi, ‏Jul 6, 2011.

1. The White Wolf کاربر سایت

نام:
    کیوان
    هدست کريتيو مدل Sound Blaster Pro-Gaming- H3 Creative Sound Blaster Pro-Gaming- H3 Headset | فروشگاه اینترنتی دیجی کالا
    هدست کريتيو مدل Sound Blaster Pro-Gaming H5 Creative Sound Blaster Pro-Gaming H5 Headset | فروشگاه اینترنتی دیجی کالا
    من خودم کریتیو دارم قبلش هم با ریزر و استیل سریز هم کار کردم ولی بنظرم کریتیو از اونها بهتره.

2. کاربر سایت

نام:
    امید
    ممنون فقط یه سوال دیگه

من اگه هدستی بگیرم که USB نباشه میتونم 7.1 مجازی رو داشته باشم با کارت صدای Realtek HD Audio :) ؟ هرچی توی نت گشتم درست ننوشته بود که میشه با این realtek HD Audio صدای 7.1 مجازی بگیرم یا نه !؟

3. The White Wolf کاربر سایت

نام:
    کیوان
    نه نمیشه علاوه بر اینکه Realtek کارت صدای ضعیفیه و عملا پولتون رو هدر دادید اگه میخواید هدست خوب بخرید. یا باید هدست USB دار بگیرید یا کارت صدا.

omid_13 این نوشته را Like کرده است.

این صفحه را به اشتراک بگذارید