مشاوره در امر خرید هدفون (موزیک - گیم)

HAMID-ROG

کاربر سایت
May 9, 2010
284
نام
حمید رضا
سلام دوستان.یه سوال داشتم اینکه من یدونه از این هدفون های razer megaldon 7.1 دارم با سری usb که به pc وصل میکنم و استفاده میکنم.
می خواستم بدونم می تونم یه تبدیل usb به یه پورت 3.5 mm براش پیدا کنم که به یه مانیتور با قابلیت HDMI وصل کنم و ازش صدا بگیرم.؟
کسی نیست راهنمایی کنه.؟:|

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
کسی نیست راهنمایی کنه.؟:|

دوست عزیز این تبدیل وجود داره و شما میتونی گیرش بیاری. حتی اپل یه همچین چیزی داشت که اون کابل برای هماهنگ کردن فایل ها و شارژ پلیر هاش بود. شاید همون کارتون رو راه بندازه. جنس متفرقه هم بستگی داره ولی دیگه ار 2 هزار تومن به بالا باید باشه.

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
من یه هدفون میخوام تک گوشی باشه، فقط با یه گوش میخوام آهنگ گوش بدم، از موبایل
یکی یه کار خوب معرفی کنه لطفا :)

vahid3plove

کاربر سایت
Jun 8, 2011
441
نام
وحید مشیری
سلام دوستان يه هدفون برا موزيك ميخواستم قيمت مهم نيست ....كيفيتش شاخ باشه و بيس خوبي بده ممنون
دوستان به من Beats by dre SOLO HDرو توصيه كردن البته خودم خم تستش كردك عالي بود بهتر از اين هم هست؟

HAMID-ROG

کاربر سایت
May 9, 2010
284
نام
حمید رضا
سلام دوستان واقعا تو دوراهی گیر کردم به عنوان آخرین نظر می خوام بگم برای گوش دادن به موزیک با کیفیت عالی از همه لحاظ بهتره هدفون بزرگ بگیرم یا از این تو گوشی ها.؟
بعد هر کدوم شد از کدوم برند پایین بگیرم چه مدلی.؟ دستگاهمم اینه:mp4 creative zen xfi 2
1.sennheiser
2.beats by dre
3.akg
قیمت تا سقف نا محدود... !!!;)

momo

کاربر سایت
Feb 3, 2007
315
سلام دوستان واقعا تو دوراهی گیر کردم به عنوان آخرین نظر می خوام بگم برای گوش دادن به موزیک با کیفیت عالی از همه لحاظ بهتره هدفون بزرگ بگیرم یا از این تو گوشی ها.؟
بعد هر کدوم شد از کدوم برند پایین بگیرم چه مدلی.؟ دستگاهمم اینه:mp4 creative zen xfi 2
1.sennheiser
2.beats by dre
3.akg
من یه مدل معمولی از سنهایزر رو گرفتم واقعاً کیفیت صدای وحشتناکی داره
مدل MX370 گرفتم 27 تومن ولی شما برو مدل های حرفه ایی رو تو بازار موبایل ایران ببین 100% تضمین شده است

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
1.sennheiser
2.beats by dre
3.akg

در مورد سوال اول, اصولا گوشی بزرگا کیفیت بیشتری دارن (گرونتر هم هستند(خیلی گرونتر))
در مورد سوال دوم فقط کسی میتونه درست جواب این سوالو بده که هر سه برندو اون هم با گوشیهای مختلفشونو امتحان کرده باشه - من فقط sennheiser رو اون هم مدل HD 228 رو دارم که از کیفیتش راضی ام
(ولی اگه میشد مثلا هر کی گوشیه خوب داره یه روز با هم جایی قرار میذاشتیم و چند تا آهنگه مشخصو و معروفو همگی با یه پخش کننده ی خوب گوش می کردیم, میشد تا یه حدی بهترین هدفونو رو انتخاب کرد - ولی حیف که نمیشه :d)

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
دوستان بیخیال بیتس میتس بشید !! این فقط یه اسمی در کرده رو اون حساب فروش داره با قیمتای فضایی!! تو ایران هم که ماشالله همشون قلابی هستن حتی او پایتخت!

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
کسی میتونه یه هدفون تا 50 تومن به ما معرفی کنه
واسه فیلم و آهنگ میخوام
Philips Shp8500 با قیمت 45 و Philips Shp8900 با قیمت 60 تومان!
دوتای بالایی میزان صدای زیرشون بیشتر از بیس هست و بیسشون کوب نیست و بهترین انخاب های گیم هستند!
ولی اگر شما بیشتر موزیک گوش میدین بهتر هست که یک مدل با بیس قویتر بردارین که کوب هم باشه بهترین انتخاب هم
Pioneer M390 هست با قیمت 75!
موفق باشید!

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
سلام دوستان یه هدفون میخوام بهtvوصل کنم برا گیم بهترینش تا30تومن کدومه؟؟؟کلا چه هدفونی برا بازی باtvمناسبه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر