مشاوره در امر خرید هدفون (موزیک - گیم)

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
کابل اپتیک که مستقیم به هدفون کانکت نمیشه؟ میشه؟!
فک کنم بخوره به یه فرستنده بعد اون هم بفرسته به هدفون!
خوب ما چی کار کنیم الان درحال حاظر برای pc و ps3 چیزی پیدا نمیشه که کیفیت 7.1 یا 5.1 داشته باشه!؟

اره دیگه مگه اینکه usb باشه که به ps3 نمی خوره

خیر هیچی پیدا نمی شه منم منتظرم یکی بره خارجه بگم بیاره شاید برای فروش هم شد یکی اضافه اورد اما زیر 200 نمی افته دیگه

• Like
Reactions: asmail

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
آخرین ویرایش:

Phoenix-rsx

کاربر سایت
Jan 10, 2007
311
نام
Hamed
کسی نیست جواب بده .
اگه به تهران دسترسی داری مجتمع پایتخت 45000 تومن با گارانتی شاب
اگه شنواییتون فوق العاده باشه شاید بتونی بگی این مدل از مدل قبلیش یعنی EP 630 بهتره در کل تفاوت محسوس نیست مگه رو کاغذ و عدد ارقام ولی ساخت شکیل تر و به روزی داره و تو گوش خیلی راحته ..

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
بچه ها این مدل رو pc هم جواب میده؟
http://www.limexb360.co.uk/product/Sony_PS3_Wireless_Surround_Sound_Headset_SPS3WH
یکی از بچه ها رفته اونوراب:d گفتم برام بیاره
اگه نمیحوره بگم برام عوضش کنه:ي
این چی رو ps3 جواب میده؟
http://www.razerzone.com/minisite/chimaera/faq/setup
جواب سوال دومی رو خودم فهمیدم
اما توروخدا جواب اولی رو حرکی میدونه بگه+
این رو ps3 , pc جواب میده ؟ http://www.amazon.com/Beats-Hi-Def-PRODUCT-Headphones-ControlTalk/dp/B003CP12GQ
یه هدفون دالبی 7.1 خوب هم خودتون برای Pc , ps3 معرفی کنید یکی از دوستامون رفته سنگاپور ..بگم برام بیاره..قیمتشم تا 200 تومن مشکلی نداره
یه سوال دیگه هدفون بیسیم بهتره یا باسیم ؟
اگه باسیم یه مدل خوب ازش برای ps3'pc معرفی کنید؟
ببخشید زیاد شد

آخرین ویرایش:

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
جواب سوال دومی رو خودم فهمیدم
اما توروخدا جواب اولی رو حرکی میدونه بگه+
این رو ps3 , pc جواب میده ؟ http://www.amazon.com/Beats-Hi-Def-PRODUCT-Headphones-ControlTalk/dp/B003CP12GQ
یه هدفون دالبی 7.1 خوب هم خودتون برای Pc , ps3 معرفی کنید یکی از دوستامون رفته سنگاپور ..بگم برام بیاره..قیمتشم تا 200 تومن مشکلی نداره
یه سوال دیگه هدفون بیسیم بهتره یا باسیم ؟
اگه باسیم یه مودل خوب ازش برای ps3'pc معرفی کنید؟
ببخشید زیاد شد

همینی که گفتم بگو دو تا بیاره به همه چیز می خوره ps3 90 درصد بازی هاش 5.1 هست از این که بگذریم اینا همش شبیه سازی می شن فرق زیادی بین 7.1 با 5.1 نیست البته داخل هدفون

ExMusic

کاربر سایت
Jun 22, 2009
149
نام
محمد
اگه به تهران دسترسی داری مجتمع پایتخت 45000 تومن با گارانتی شاب
اگه شنواییتون فوق العاده باشه شاید بتونی بگی این مدل از مدل قبلیش یعنی EP 630 بهتره در کل تفاوت محسوس نیست مگه رو کاغذ و عدد ارقام ولی ساخت شکیل تر و به روزی داره و تو گوش خیلی راحته ..

فروشگاه اینترنتی میشناسین ؟

vahid3plove

کاربر سایت
Jun 8, 2011
441
نام
وحید مشیری
دوستان فقط به این نکته توجه کنید که خرید هدفون های Dr.dre حماقت محضه! قیمت بالای این هدفون های نه به خاطر کیفیت صدا ، بلکه بیشتر به خاطر مارک فشن ش هست. البته نمی گم کیفیتشون بده، ولی هر هدفون برای نمونه 400 تومنی مانستر ، با هدفون 270 80 تومنی مارک های دیگه می تونه رقابت کنه!

اينقدر بدم مياد يه در مورد يه چيزي كه اطلاعي دربارش نداري حرف الكي بزني.................
برو نميندگي تمپليت مانستر تو قيطريه روبروي پارك نمونه اورج رو تست كن بعد بيا نظر بده همين جوري رفتي پايتخت چند تا جنس هاي كپي ديدي فكر كردي همشون اينجورين

www.monsterbeatsiran.com
021-22631248
تو سايتشون قيمت نزدن بزنگ بپرس
6ماه وارانتي و يكسال گارانتي ميده
تو فروشگاهشون يه بخش جدا كردن كه فقط واسه تست بازديد كنندهاست(برو تست كن)همه مدل ها از لپ تاپ ها بيتز تا مدل ليميتد ديتاكس رو داره و همچنين اسپيكر خوف بيت باكس
فروشنده هاي تقلبي فقط هدفونا رو ميفروشن كه همشون چرتن

آخرین ویرایش:

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
سلام من قصد دارم یه هدست Beats بگیرم دو مدل مد نظرم هست یکی Solo HD و یکی هم مدل Studioـــش فقط هم برای بازی کردن و موزیک گوش دادن میخوام خودم بیشتر نظرم روی اولی هست اگه کسی میدونه تفاوت این دو مدل توی چیه لطفا بیاد بگه. راستی یه هدفون توی گوشی هم میخوام بگیرم مدل Tourــش میخواستم بدونم قابلیت عوض کردن آهنگ داره این مدلش یا نه! و در آخر اگه نمایندگی رسمی که محصولات اصلش رو توی ایران داشته باشه معرفی کنید ممنون میشم، یعنی طوری باشه که بشه سریال نامبرش رو توی سایت خودش رجیستر کرد و تقلبی نباشه!

aragorn

کاربر سایت
Dec 16, 2005
485
من یه هدفون تو مایه های 250 تومن می خوام. به نظر اساتید چی بگیرم؟ بعد اینکه کسی می دونه تو تهران جایی هست که psyko 5.1 بفروشن؟

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
من یه هدفون تو مایه های 250 تومن می خوام. به نظر اساتید چی بگیرم؟ بعد اینکه کسی می دونه تو تهران جایی هست که psyko 5.1 بفروشن؟

داداش با این بودجه حتما برو سراغ Philips که رودست نداره...فوق العادست...

HAMID-ROG

کاربر سایت
May 9, 2010
284
نام
حمید رضا
سلام دوستان.یه سوال داشتم اینکه من یدونه از این هدفون های razer megaldon 7.1 دارم با سری usb که به pc وصل میکنم و استفاده میکنم.
می خواستم بدونم می تونم یه تبدیل usb به یه پورت 3.5 mm براش پیدا کنم که به یه مانیتور با قابلیت HDMI وصل کنم و ازش صدا بگیرم.؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر