آموزش کپی خور کردن دائم psp 2000v2 ,3000,pspgo ورژن 6.20

artinpsp

کاربر سایت
Mar 18, 2008
101
نام
امیر حسین
يه مشكل كوچيك من اين رو روي psp go امتحان كردم و نتونستم باطري رو در بيارم ;););););););)متاسفانه اينم موقته ......:-*:">:">:">:">:">
بالاخره بعد از مدتها ورژن 6.20 هک دائم شد . ( بر وری همه پی اس پس ها هک شد . )
مراحل کرک دائم psp
1- باتری دستگاه رو خارج کنید تا کپی خور موقت از بین بره
2-دستگاهتون رو به ورژن 6.20 ارتقاء بدین
3- ورژن کرک رو دانلود کنید
4 - پوشه های PROUPDATE& 620PRO_PERMANENT را درون پوشه MS0:\PSP\GAME کپی کنید و تو دستگاه رو اجرا کنید ( 2 تا برنامه می اد بالا اونی که اسم نداره رو اجرا کنید )
5- منو DOS مانندی می آد بالا X رو بزنید و دوباره X
------------------------
تبریک می گم دستگاهتون کپی خور دائم شد
دیگه هر بلای سرش بیاد نمی پره
اگه توانایی انجام رو نداری بی خیال شو
این سایت هیچ مسئولیتی در قبال خرابی نداره

آخرین ویرایش:

said2009

کاربر سایت
Jul 5, 2011
1
سلام دوست عزیز پی اس پی من هک شد ممنون از شما و الان این رو نشون میده 6.20 PRO-B4 ولی نمیدونم بازیهاشو از کجا دانلود کنم و بریزم روش لطفا هر چه سریعتر اگه امکان داره راهنمییم کنید ممنون

DANTE A

کاربر سایت
Jul 19, 2008
654
نام
رضا
artinpsp,اگه ممکنه باطری دستگاه را در بیارین ببینید بازم کپی خور هست ؟؟؟بعید می دونم چون من انجام دادم دیدم بازم کپی خورش پرید:d

snakeonline

کاربر سایت
Sep 26, 2005
208
نام
مسعود
دوستان از کجا بفهمم دستگام چه مدلی هست؟ جعبشم موجود نیست.
زیرش نوشته psp 2004 تو سیستم اینفوری هم 3.71 M33-2 هست.
با برنامه pspident هم ارور میده.
باطری رو که در میارم توی دستگاه یه شماره سریال یه جاشم نوشته
Date code 7c
هیچ کدوم از از اینا کمکی نمیکنه؟
دستگاه هم بازی های جدید رو اجرا نمیکنه ولی بازی های قدیمی که تو مموریش هست رو اجرا میکنه. باطری هم برداشتم و گذاشتم بازم همون بازی های قبلی رو اجرا میکنه و تغییری حاصل نشده!
چی کارش کنم ؟

pucira_mja

کاربر سایت
Mar 4, 2011
102
artinpsp,اگه ممکنه باطری دستگاه را در بیارین ببینید بازم کپی خور هست ؟؟؟بعید می دونم چون من انجام دادم دیدم بازم کپی خورش پرید:d
من 6.20 رو استفاده نکردم از 6.39 pro b7 استفاده میکنم ولی برای این که با در اوردن باتری هک نپره وقتی فرم ور رو ریختین بعد باید یه برنامه اگه اشتباه نکنم clp flasher رو اجرا کنین که وقتی خاموشش میکنین دوباره روشن میکنین خودش خودبه خود دوباره هکش میکنه دی
پ.ن:هیچوقت وقتی clp رو ریختین کپی خورش رو انیستال نکنید دفه بعد که psp شه روشن نمیشه دی

DANTE A

کاربر سایت
Jul 19, 2008
654
نام
رضا
من 6.20 رو استفاده نکردم از 6.39 pro b7 استفاده میکنم ولی برای این که با در اوردن باتری هک نپره وقتی فرم ور رو ریختین بعد باید یه برنامه اگه اشتباه نکنم clp flasher رو اجرا کنین که وقتی خاموشش میکنین دوباره روشن میکنین خودش خودبه خود دوباره هکش میکنه دی
پ.ن:هیچوقت وقتی clp رو ریختین کپی خورش رو انیستال نکنید دفه بعد که psp شه روشن نمیشه دی

همون کپی موقت مثل اینکه بهتره:d

snakeonline

کاربر سایت
Sep 26, 2005
208
نام
مسعود
دوستان از کجا بفهمم دستگام چه مدلی هست؟ جعبشم موجود نیست.
زیرش نوشته psp 2004 تو سیستم اینفوری هم 3.71 M33-2 هست.
با برنامه pspident هم ارور میده.
باطری رو که در میارم توی دستگاه یه شماره سریال یه جاشم نوشته
Date code 7c
هیچ کدوم از از اینا کمکی نمیکنه؟
دستگاه هم بازی های جدید رو اجرا نمیکنه ولی بازی های قدیمی که تو مموریش هست رو اجرا میکنه. باطری هم برداشتم و گذاشتم بازم همون بازی های قبلی رو اجرا میکنه و تغییری حاصل نشده!
چی کارش کنم ؟
دوستان کسی کمکی نمیکنه؟

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
اينم آخرين پچ كپي خور دائم براي فريمور 6.20

نکته:
از این پچ فقط برای TN-E استفاده کنید و روی TN-C و Pro و ... امتحان نکنید که بریک می کنید.

3fiozjpaeo0vnkk96bum.png

SOURCE
DOWNLOAD

Code:
v1...

[.]Initial release

v2...

[+]Skip coldboot.
[!]Return of final test. 
[!]Change Delete button vsh.txt, game.txt, pops.txt, version.txt in /seplugins/ on UP.
[+]If recovery.prx lies on a memory card, then it is loaded from there,  if not, then it is loaded from the internal memory PSPgo, if not, then  it is loaded from the flash0.
[+]To copy recovery.prx in flash0, put it in a folder with the installer and install the patch.
[+]If you want to use the Recovery Menu from memory cards or internal memory PSPgo, then copy it into ms0 (ef0): /seplugins/.

v3...

[!]If initializing flash rw - failed, installer exiting in XMB.
[+]If press DOWN, loading any *.PBP from ms0:/EBOOT.PBP or ef0:/EBOOT.PBP, ef0 prevails.
[+]Added ICON0.PNG. Thanks vit9696.
[+]Added ISO/CSO Loading (Extended rebootex ©ardi), WARNING! Disabled size control function in installer!
[+]The delete function vsh.txt version.txt and not replaced and renamed in vsh_off.txt version_off.txt.
[!]Fixing Slim color patching in TN Settings, in PSP Fat-1000.
[!]Fixed coldboot.
[!]Fixed no-plugins bug in TN Settings.
[!]Delete update TN function.
[!]Password Control worked only if PSP first powered or rebooted.
[+]Added opportunity reinstall patch.
[!]Delete recovery function (It not worked).
[!]Reported renamed vsh.txt function.
[i]Clear code.
[+]Added function for hide TN Settings in xmbctrl.prx.
[!]Already folder with patch for hidding named by "TN-E_PPATCH".
[!]Fixed bug in not worked MAC spoof function in TN Settings.
*/

آخرین ویرایش:

hossinkaspersk

کاربر سایت
Apr 3, 2011
83
با عرض سلام و خسته نباشید به مدیران زحمت کش سایت من یک سوالی برام پیش اومده میشه به جای استفاده از 620Pro-B8 از فریمور 620Pro-B9 beta برای هک دایم pspgo استفاده کرد یا خیر

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
با عرض سلام و خسته نباشید به مدیران زحمت کش سایت من یک سوالی برام پیش اومده میشه به جای استفاده از 620Pro-B8 از فریمور 620Pro-B9 beta برای هک دایم pspgo استفاده کرد یا خیر

بله ميشه ولي نسخه كامل B9 هم براي 620 اومده اونو بريزي بهتره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر