پینگ و راه های مبارزه با آن

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
دوستان هر آی اس پی از یه شاهراه استفاده میکنه واسه وصل شدن به سرور مورد نظر
نمیشه یجوری دستکاری کرد مثلا تنظیمات DNs رو که از اون شاهراه خوبه به سرور وصل شد؟:d مثلا یجوری دسکاری کرد که از مسیر بهتری باسه ول شدن به سرور استفاده کنه؟
چون من تاثیرشو دیدم
مثلا الان پینگم با یاهو 300 هست ولی به چیز پی ان که وصل میشم بسته به سرورش یکی پینگو میاره پایین یکی هم میبره بالا!من تا 100 اختلاف دیدم یا حتی بیشتر
یا همین تنظیمات DNs
دوستان نظرتون چیه؟

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
ممنون.تاپیک خوبی رو شروع کردید.اما اطلاعات خاص و بدرد بخوری توش نیست فعلا.مگر اینکه بعدا تکمیل بشه.
اما باید قبول کنیم که پینگ تو ایران بالاست و معمولا بازی کردن آنلاین سخته.
میخواستم بدونم راهی برای کنسول ندارین؟فقط همین که کامپیوتر خاموش باشه؟این که واضح بود!

همون طور که گفتم من این تاپیک رو هر روز چک میکنم و راه های جدیدی که بچه ها میذارن توش رو امتحان و در صورت خوب بودن توی صفحه ی اول قرار میدم تا به چندین تا راه حل کلی برسیم...

یکی از راه های موثر اینه !

http://forum.p30world.com/showthread.php?t=410943

بهترین DNS رو بهتون میده و تا حد ِ قابل توجهی پینگتون رو پایین میاره .

این راهی که اقا فرهود گفتن کاملا درست و عملیه و در کنسول ps3 خیلی به درد بخور هست.
من دارم راه درست کردن تنظیمات DNS رو در میارم و تو تاپیک اول میذارم ....
لطفا تا چند روز دیگه پست اول رو چک کنید و راه DNS رو امتحان کنید.ممنون;)

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
فرهود اینو کجا باس وارد کنم این DNS که میده؟تو تنظیمات کانکشنی که باهاش کانکت میشم یا تو مودم؟
تو مودم که بزنی هر وسیله ای که باهاش از طریق مودمت به اینترنت کانکت میشی اگه تنظیمات DNS ـش دیفالت باشه تو مودم وارد کنی همه به همون وصل می شن . اما خب اینجوری از بازده کار میاد پایین . اگه میخوای بهترین پینگو فقط برای یه دستگاهع داشته باشی تو تنظیمات کانکشن بزن . تو 360 هم برو داخل نتورک ستینگ DNS ها رو دستکاری کن .

Amin 47

کاربر سایت
Jun 7, 2010
826
بیش از 40 دقیقه وقتت رو میگیره و کاملا بیفایدست! پینگ ایرانو نمیشه با اینها تکون داد.
اینکار باسه یک عده جواب می ده باسه منم جواب داد و پینگم کمی بهتر شد.پینگ من خوب بود ولی باسه کسایی که با پینگ بالا مشکل دارن خیلی تاثیر گذاره...

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
امین جان این کمی بخاطر نوسانات پینگت هست! این رو کسی باید بگه که پینگ کاملا ثابتی داشته باشه و اگر تغییر کرد متوجه بشه! نه پینگ یکی مثل من که از 140 تا 2400 متغیره!

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
خب مسعود جان منی که پینگم اکثر اوقات 400 500 بوده اینکارو کردم و پینگم شد زیر 330 :D بعدم دعوا با ISP که پینگمو آورد زیر 230 :D

Amin 47

کاربر سایت
Jun 7, 2010
826
فرق پینگ 330 یا 400 چیه؟ بخدا هیچی! یا باید زیر 200 باشه یا 300 تا 100000 هیچ فرقی با هم ندارن واسه یه گیمر!
بحث سر پایین اومدن پینگ هست که جواب می ده.
امین جان این کمی بخاطر نوسانات پینگت هست! این رو کسی باید بگه که پینگ کاملا ثابتی داشته باشه و اگر تغییر کرد متوجه بشه! نه پینگ یکی مثل من که از 140 تا 2400 متغیره!
بستگی داره کمی رو چقدر بدونی ، من الان پینگم با 4.2.2.4 ، 130 هستش حدودا ولی قبلش 170 بود و ربطی به نوسانات نداره چون فرکانس آنتنم رو عوض کردم دیگه نوسان ندارم.
کسی هم که پینگ ثابت و پایین داره نیازی به این کار نداره. (چون isp خودش بهترین dns رو برای اینترنت اون داره)

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
فرق پینگ 330 یا 400 چیه؟ بخدا هیچی! یا باید زیر 200 باشه یا 300 تا 100000 هیچ فرقی با هم ندارن واسه یه گیمر!
بخدا خیلیه :D از عذاب روحی آدم کاسته میشه هر 1 میلی ثانیه کمتر باشه :D
بهرحال راه بدی نیست . اما خب مطلق هم نیست . جواب میده .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر