1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

راحت ترین راه برای کسب سکه در بازی جنگ خان ها

گفتگو در 'معرفی و بحث پیرامون بازی های آنلاين و تحت شبكه' ایجاد شده توسط Kiti Neko, ‏Jul 1, 2011.

سکه :

1. میخرم، پول حروم میکنم

1 رای
    5.6%
  2. کسب میکنم، حالشو میبرم

8 رای
    44.4%
  3. هم کسب میکنم هم میخرم، هم پول حروم میکنم هم حالشو میبرم

2 رای
    11.1%
  4. نه میخرم نه کسب میکنم، نه پول حروم میکنم نه حالشو میبرم

7 رای
    38.9%
  1. тесн теαм کاربر سایت

نام:
    αмιг
    در اینجا میخوام راحت ترین راه رو برای کسب سکه در بازی جنگ خان ها بگم که امیدوارم کمکتون کنه :
    روی قسمت Credits کلیک کنید و بعد روی تب earn Coins کلیک کنید و بعد روی Token ads. حالا روی تب Free کلیک کنین، سپس Offer هایی که در توضیحاتشون نوشته " Download and install it to earn credits " و " Download and start using to earn credits immediately " رو اجرا و مراحل رو دنبال و Offer رو تکمیل کنید تا Rewardتون رو دریافت کنید.
    دقت داشته باشید :
    1. من راحت ترین راه رو گفتم و راههای دیگه هم برای کسب سکه وجود داره.
    2. ممکنه گاهی اوقات شما Rewardتون رو دریافت نکنید و باید صبور باشید و بی خیال نشین.
    3. شما باید با V-P-N وارد Accountتون بشید تا به عنوان یک شهروند ایرانی شناخته نشید ( برای ایرانی ها محدودیت وجود داره )، در ضمن اگر Offer رو تکمل کردید و هنوز Rewardتون رو دریافت نکردین ( هنوز 15 دقیقه نشده یا ... ) و از Accountتون خارج شدید و میخواید دوباره Login بشید، با V-P-N وارد بشید، چون ممکنه شما رو شناسایی کنه و Rewardتون رو نده.
    اگه هرگونه مشکلی داشتید در اینجا مطرح کنین تا راهنماییتون کنم.

آخرین ویرایش: ‏Jul 1, 2011
  2. тесн теαм کاربر سایت

نام:
    αмιг
    بچه ها قبیله ی من داخل دنیای 6 هستش، به نام "Halo_of_Sun"، اگه خواستید برای اتحاد درخواست بدید.

3. کاربر سایت

نام:
    mahdy
    سلام خوبی ببین من هر کاری می کنم نمیشه میتونی بری تو اکانتم بریزی؟بعدشم میای باهم همبازی رو یه اکانت شیم اگه باشی رنک شخصی رو میگیریم

4. کاربر سایت

نام:
    بی نام!
    جون هر کی دوست دارین به تاریخ تاپیک توجه کنید

این صفحه را به اشتراک بگذارید