برای آنهایی که میگویند wii بازی ندارد !!!

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,224
البته اینجا واسه بازی های وی هست نه وی یو...حالا
کلا دسته ی وی یو خوراک بازی های پیچیده مثل rpg ها استراتژیک ها و غیره هست.
راستی اینترنتش درست شد؟وصل شدی؟

حال نداشتم برم قسمت وی یو :D
بعدشم...The Last Story که برای وی هست :D
آره کنترلرش عالیه !
نه هنوز :(...بخوام با usb وصل بشم سخته ؟؟؟

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,224
هه هه هه...کامیا (که کلا نمیدون کی هست :D ) به بازی جدید سونی (All stars) اعتراض کرده گفته بازیش کپی از Super smash bros هست...خیلی حال کردم !! :D...کلا سونی دوست داره از روی نینتندو تقلید بزنه :D

Archraziel

کاربر سایت
Jul 27, 2012
73
نام
مسعود
خود کنسول رو نتونستم بگیرم اما بالاخره امولاتورش رو ریختم و واقعاً توی شوک هستم...
فکر نمی کردم انقدر بازی خوب داشته باشه، هم هاردکور زیاد داره و هم JRPG زیاد داره، رسماً توی این بی بازی بودن به بهشت رسیدم! :D
این چند روز مشغول Fatal Frame 4 هستم و راضیم از نینتندو!

دوستای عزیز اگه بتونید بهم Hardcore و JRPG معرفی کنید خیلی خیلی ممنون می شم...

و یه سوال دیگه اینکه از کجا می تونم Last Story رو بگیرم؟
اینترنتم خیلی ضعیفه به درد دانلود نمی خوره..

• Like
Reactions: che-jaleb

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,224
خود کنسول رو نتونستم بگیرم اما بالاخره امولاتورش رو ریختم و واقعاً توی شوک هستم...
فکر نمی کردم انقدر بازی خوب داشته باشه، هم هاردکور زیاد داره و هم JRPG زیاد داره، رسماً توی این بی بازی بودن به بهشت رسیدم! :D
این چند روز مشغول Fatal Frame 4 هستم و راضیم از نینتندو!

دوستای عزیز اگه بتونید بهم Hardcore و JRPG معرفی کنید خیلی خیلی ممنون می شم...

و یه سوال دیگه اینکه از کجا می تونم Last Story رو بگیرم؟
اینترنتم خیلی ضعیفه به درد دانلود نمی خوره..

Fatal Frame رو که من کلا طرفش نرفتم :D
Red steel هست که فکر نکنم بتونی با امولاتر اجراش کنی...Metroid هسا که میتونی ...
من کلا براش 3 تا JRPG میشناسم (البته به جز اون چند نسخه یا فاینال فانتزی)...یکی که همین The Last Story هست... یکی Xenoblade ...یکی هم Pandora's tower...
نمیتونم بگم از کجا بگیری...اگه بگم این آرشیا و پرهام بهم گیر میدن که تبلیغ کردی !! :))

Archraziel

کاربر سایت
Jul 27, 2012
73
نام
مسعود
Xenoblade رو گرفتم، بازی خوبی بود ولی ایراداتی هم داشت، اما خب توی اوضاعی که بازی نیست نمی شه نرفتش! :D
Pandora Tower رو توی فروم زیاد ازش تعریف شنیدم، اکشن بودنش مهم نیست، امیدوارم داستانش درگیر کننده باشه...
می مونه last story که اصن یه وضعی دنبالشم...

Red Steel همون شمشیریه بود دیگه؟
اگه به خاطر wiimote میگی نمیشه رفت، موس کامل به جاش پردازش شده، باید تست کنم ببینم چی میشه! :D

---------- نوشته در 07:40 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:34 PM ارسال شده بود ----------

Red steel هست که فکر نکنم بتونی با امولاتر اجراش کنی...Metroid هسا که میتونی ...
من کلا براش 3 تا JRPG میشناسم (البته به جز اون چند نسخه یا فاینال فانتزی)...یکی که همین The Last Story هست... یکی Xenoblade ...یکی هم Pandora's tower...
نمیتونم بگم از کجا بگیری...اگه بگم این آرشیا و پرهام بهم گیر میدن که تبلیغ کردی !! :))

اینجا نشه گفت پ.خ که میشه کرد! :D
خلاصه باید دستم به این آخرین اثر استاد برسه...

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,224
Xenoblade رو گرفتم، بازی خوبی بود ولی ایراداتی هم داشت، اما خب توی اوضاعی که بازی نیست نمی شه نرفتش! :D
Pandora Tower رو توی فروم زیاد ازش تعریف شنیدم، اکشن بودنش مهم نیست، امیدوارم داستانش درگیر کننده باشه...
می مونه last story که اصن یه وضعی دنبالشم...

Red Steel همون شمشیریه بود دیگه؟
اگه به خاطر wiimote میگی نمیشه رفت، موس کامل به جاش پردازش شده، باید تست کنم ببینم چی میشه! :D

---------- نوشته در 07:40 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:34 PM ارسال شده بود ----------

اینجا نشه گفت پ.خ که میشه کرد! :D
خلاصه باید دستم به این آخرین اثر استاد برسه...

نسخه ی دومش رو منظورم بود...به خاطر موشن پلاس میگم...
The Last Story از نظر من قشنگ ترین بازی وی ای بوده که تا الان بازی کردم...حتما بازیش کن ;)

Archraziel

کاربر سایت
Jul 27, 2012
73
نام
مسعود
فکر نمی کنم موشن پلاس رو پوشش بده امولاتور، خیلی بعیده!

Last story رو که حتماً می گیرم...
الان دارم عکساش رو نگاه می کنم، گرافیک هنری بازی شاهکاره به معنای واقعی...

No more heroes هم فوق العاده س، اونم توی لیست قرار داره... :D

arshiya26

کاربر سایت
May 2, 2010
1,108
نام
arshiya

خودم تبلیغ می کنم:D
wiigame.blogfa.com

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر