Multi Platform Saints Row : The Third

saints_row_the-Third.jpg

Developer : Volition, Inc
Publisher : THQ
Genre : Modern Sandbox Action Adventure
Release Date : Nov 15, 2011​

Saints%20Row%20The%20Third.jpg

Saints Row نیز یکی از عناوینی بود که برای مقابله و نیز بهره برداری از تب فراگیر GTA عرضه شود و شاید آن را بتوان موفق ترین رقیب شاهکار R* بر شمرد که با وام گرفت المان های سری GTA و اضافه کردن جوی شاد و دارای المان های طنز بسیار و نیز عناصر اغراق آمیز در گیم پلی طرفداران زیادی برای خود به دست آورد و شماره ی دوم آن ینز در سال2008 منتشر شد و باز هم با بازخوردهای مناسبی رو برو شد ولی البته پورت ضعیف نسخه ی PC باعث عدم اقبال از نسخه ی این پلتفورم شد .

حال The Third قرار است برای اولین بار SR را در قامت یک iP درجه یک و بزرگ معرفی کند و این از سرمایه گذاری و تبلیغات عظیم THQ برای آن در E3 2011 کاملا مشخص است و همچنین تحسین هایی که منتقدین و کسانی که بازی را تجربه کرده اند از آن بر زبان آورده اند .

به شخصه امید زیادی به این عنوان نداشت اما دیدن Walk Through بازی که دیروز منتشر شد من را نیز به جمع هواداران بازی اضافه کرد !

المان های دیوانه وار اضافه شده به گیمپلی نظیر اجرای فنون کشتی کچ روی مردم عادی در خیابان یا پرواز با جت عموذ پرواز و قتل عام مردم آنقدر جذاب بود که SR : The Third را به یک تجربه ی کاملا متفاوت از GTA تبدیل کند !

به هیچ وجه ویدئوی زیر را از دست ندهید .

Saints Row The Third Open World Gameplay Footage

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
امسال واقعا بی نظیر شده ؛
3 تا بازی 15 نوامبر برای PC میاد .
Need for Speed The RUN
Assassin's Creed Revelations
Saints Row : The Third
جالب کار اینجاست که روز تولد بنده هم 15 نوامبر یعنی 24 آبان هست :d

big soldier

کاربر سایت
Aug 11, 2010
366
نام
Ashkan
saints_row_the-Third.jpg

Developer : Volition, Inc
Publisher : THQ
Genre : Modern Sandbox Action Adventure
Release Date : Nov 15, 2011​

Saints%20Row%20The%20Third.jpg

Saints Row نیز یکی از عناوینی بود که برای مقابله و نیز بهره برداری از تب فراگیر GTA عرضه شود و شاید آن را بتوان موفق ترین رقیب شاهکار R* بر شمرد که با وام گرفت المان های سری GTA و اضافه کردن جوی شاد و دارای المان های طنز بسیار و نیز عناصر اغراق آمیز در گیم پلی طرفداران زیادی برای خود به دست آورد و شماره ی دوم آن ینز در سال2008 منتشر شد و باز هم با بازخوردهای مناسبی رو برو شد ولی البته پورت ضعیف نسخه ی PC باعث عدم اقبال از نسخه ی این پلتفورم شد .

حال The Third قرار است برای اولین بار SR را در قامت یک iP درجه یک و بزرگ معرفی کند و این از سرمایه گذاری و تبلیغات عظیم THQ برای آن در E3 2011 کاملا مشخص است و همچنین تحسین هایی که منتقدین و کسانی که بازی را تجربه کرده اند از آن بر زبان آورده اند .

به شخصه امید زیادی به این عنوان نداشت اما دیدن Walk Through بازی که دیروز منتشر شد من را نیز به جمع هواداران بازی اضافه کرد !

المان های دیوانه وار اضافه شده به گیمپلی نظیر اجرای فنون کشتی کچ روی مردم عادی در خیابان یا پرواز با جت عموذ پرواز و قتل عام مردم آنقدر جذاب بود که SR : The Third را به یک تجربه ی کاملا متفاوت از GTA تبدیل کند !

من به شخصه يكي از Fan هاي اين بازي هستم و منتظرم هر چه زودتر اين بازي منتشر بشه.......:d

gtkiller

کاربر سایت
Jan 9, 2008
473
نام
سروش
من به شخصه يكي از Fan هاي اين بازي هستم و منتظرم هر چه زودتر اين بازي منتشر بشه.......:d
خشونت هر روز بیش تر از دیروز! امیدوارم این بازیها بتونن energy مردومو تخلیه کنن اگر بخوان که تاثیر پذیری ایجاد کنن دیر یا زود این گیمرها بشریت رو از هستی ساقط میکنن:d

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ

اگر بتونند یکنواختی ماموریت هارو حل کنند سبک جدیدی تو sand box میسازه
GTA بره گاو بچرونه که یه کف گرگیم خشک و خالیم تو کتک کاریش پیدا نمیشه:d

big soldier

کاربر سایت
Aug 11, 2010
366
نام
Ashkan
شماره دومش که باحال بود ، امیدوارم این بازی شاخی شه.....

:|
WOW!!!Just WOW
باور نکردنی بود
اگر بتونند یکنواختی ماموریت هارو حل کنند سبک جدیدی تو sand box میسازه
GTA بره گاو بچرونه که یه کف گرگیم خشک و خالیم تو کتک کاریش پیدا نمیشه:d
با جفتتون موافقم:d
شماره 2 باحال بود خدا کنه اینم باحال باشه اما اگه GTA V بیاد دیگه کسی از این بازی ها نمی خره
GTA V كه سهل است اگه GTA XIII هم بياد من بازهم ميام سراغ Saint's Row:d

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
GTA V كه سهل است اگه GTA XIII هم بياد من بازهم ميام سراغ Saint's Row:d
این از اون حرفااا بودا ، انگار عسل غیر طبیعی با آب و شکر بذارن کنارمون با عسل طبیعی ، بریم عسل مهرام بخوریم .:d:d
به شخصه از نسخه 2ـش خوشم نیومد .

big soldier

کاربر سایت
Aug 11, 2010
366
نام
Ashkan
این از اون حرفااا بودا ، انگار عسل غیر طبیعی با آب و شکر بذارن کنارمون با عسل طبیعی ، بریم عسل مهرام بخوریم .:d:d
به شخصه از نسخه 2ـش خوشم نیومد .
خوب علي جان من الآن بهت چي بگم؟؟؟؟:|خودت جواب خودت رو دادي:d

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
امسال واقعا بی نظیر شده ؛
3 تا بازی 15 نوامبر برای PC میاد .
Need for Speed The RUN
Assassin's Creed Revelations
Saints Row : The Third
جالب کار اینجاست که روز تولد بنده هم 15 نوامبر یعنی 24 آبان هست :d
به به چه روز بزرگی من هم تولدم 15 نوامبر:d راستی Halo: Combat Evolved Anniversary هم به سه تا بازی دیگه اضافه کن:d

• Like
Reactions: A-L-I

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر