L.A. Noire | PC

LA-Noire-Logo.jpg

Developer : Team Bondi
Publisher : Rock star
Genre : Historic Action Adventure
Release Date : Fall 2011

ظاهرا R* قصد دارد تا حضوری دوباره را بر روی پلتفورم رایانه های شخصی تجربه کند !

پس از نا امیدی طرفداران ار عرضه ی RDR بر روی PC امروز R* تایید کرد عنوان موفق Team Bondi در پاییز امسال با جلوه های گرافیکی ارتقاء یافته ، پشتیبانی از ماوس و کیبورد به علاوه ی حالت 3D برای PC در دو قالب عرضه ی دیجیتالی Steam و Retail عرضه خواهد شد .

LiNKiN P@RK™

کاربر سایت
Jun 24, 2011
14
سلام
توی تنظیمات گرافیکی بازی گزینه ی Quality کیفیت تکسچر ها و کلا گرفیک بازی رو بهتر می کن یا Performnce???
:">
:">الان مراحل اولیه تو شب هستم زیاد تفاوتی احساس نمی کنم که تشخیص بدم کدوم بهتره:d

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
به جرات تمام میگم یکی از بهترین بازی هایی بوده که تو عمرم کردم ...
کسانی که مثل من عاشق فیلم Se7en و سریال Dexter باشن این بازی لذتش چندین برابر میشه ...
من تا حالا بازی ندیدم که از لحاظ فنی از این بهتر باشه ... حرکات چهره کاملا طبیعی .. بازیگراش هم عالی بازی کردن و صداگذاری هم محشره ...
رو pc دارم با بالاترین کیفیت ممکن بازی می کنم و نه افت فریم مشاهده کردم و نه هیچ باگی ...
فقط یه چیش رو اعصابمه و اون گیم پلی ماشینشه ...
پ.ن : عاشق گیم پلی ماشین Mafia 2 هستم ... یعنی خیلی پیش میومد که الکی با ماشیت تو شهر چرخ میزدم.:d

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
کسی save کامل بازی رو نداره؟
بیش تز نصف بازی رو کنسول رفتم . دیگه حوصله ندارم از اول رو PC برم یکی لطف کنه save بذاره تا چند مرحله آخرش رو هم برم

mrbahram

کاربر سایت
May 3, 2008
433
سلام
J, تو پرونده فکر کنم 6 اونجاییی که اون دختر ه همیلتون رو به بهونه سوپز استاری برده بودن ... معلوم نشد فیلمی که برا جسیکا همیلتون با بیشاپ بود چی شده بود ظرف خالی بود...

L.A.P.D

کاربر سایت
Dec 10, 2011
8
سلام به همگی
من امروز بازیو نصب کردم، با این سخت افزار یه جاهایی لگ می ده:
EVGA nvidia ge force 550 Ti'
Intel Core2 Quad Q8300 @2.5 Ghz
3GB Ram
مشکل از کجاست؟ با کرک SKIDROW هم اجراش می کنم.
سلام دوست عزیز دقیق نمی دونم مشکلت از کجاست ولی فکر کنم مشکلت از سیستم و سی پی یو ت باشه من AMD دارم راحت برام اجرا می کنه بدون هیچ لگی/:)

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
سلام
توی تنظیمات گرافیکی بازی گزینه ی Quality کیفیت تکسچر ها و کلا گرفیک بازی رو بهتر می کن یا Performnce???
:">
:">الان مراحل اولیه تو شب هستم زیاد تفاوتی احساس نمی کنم که تشخیص بدم کدوم بهتره:d

quality كيفيت تكسچرها و گرافيك را مي بره و در صورت ضعيف بودن سيستم باعث افت فريم ميشه...
ولي performance گرافيك را مياره پايين تا بهتر اجرا بشه

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
بازی تموم شد با تمام DLC ها.
به نظر من این بازی فوق العاده خاص و زیبا بود.
داستان فوق العاده ای داشت .
گرافیک به نظر من زنده و جذابی داشت.
کنترل ماشین ها خوب نبود.
نمی دونم چرا بیشتر تعقیب و گریز ها هم به بالا پشت بوم ختم میشد.:d
خیلی طولانی بود که این خودش خوب بود بالای 22 ساعت بازی کردم.
شخصیت اول بازی Cole فوق العاده خوشتیپ با وقار و جذاب بود.
حرکات صورت ها که جای بحث نداره.
امتیاز من : 9.5

• Like
Reactions: ..............

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
اين ال اي نوير هم چقدر نصبش دنگ و فنگ داره! d: دو تا كرك داره! 30 گيگ جا مي خواد!!! دو مرحله نصب داره و ... . ولي خوشبختانه موفق شدم !

PayableOnDeath

کاربر سایت
May 20, 2008
311
نام
Hooman
بالاخره منم تمومش کردم! بازی خیلی خوش ساخته! داستان خوبی داره چیزی که این روزا تو بازی ها کمتر پیدامیشه! ولی خب روند پیشرفت تو بازی کنده و حوصله و دردسر خاصی رو می طلبه.

..............

کاربر سایت
May 7, 2011
572
بالاخره منم تمومش کردم! بازی خیلی خوش ساخته! داستان خوبی داره چیزی که این روزا تو بازی ها کمتر پیدامیشه! ولی خب روند پیشرفت تو بازی کنده و حوصله و دردسر خاصی رو می طلبه.

خوب این بستگی داره شما زبانتون در چه حدی باشه اگه زبانتون خوب باشه واقعا لذت میبرید و خسته نمیشید. این بازی شدیدا منو یاد شاهکار مافیا 1 میندازه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر