رفع مشکل 80028ED6 و sign out

osn

کاربر سایت
Jun 3, 2010
75
با سلام دوستان و اساتید گرامی

من زمانی که میخواستم به لایو PSN وصل شوم با دادن این ارور 80028ED6 از حالت sign بیرون میومد

بالاخره بعد از کلی کشتی گرفتن با تنظیم DNS این مشکلم حل شد

به این صورت شما تنظیم DNS را دستی انتخاب کرده و این را قرار میدهید :

primary 139.130.4.4
secondry 61.88.88.88

امیدوارم تا دستگاهتون را از پنجره به بیرون پرت نکردید این تایپیک را ببینید و این مشکلتون حل بشه .

• Like
Reactions: R@OUF and c@rn@ge

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
با سلام دوستان و اساتید گرامی

من زمانی که میخواستم به لایو PSN وصل شوم با دادن این ارور 80028ED6 از حالت sign بیرون میومد

بالاخره بعد از کلی کشتی گرفتن با تنظیم DNS این مشکلم حل شد

به این صورت شما تنظیم DNS را دستی انتخاب کرده و این را قرار میدهید :

primary 139.130.4.4
secondry 61.88.88.88

امیدوارم تا دستگاهتون را از پنجره به بیرون پرت نکردید این تایپیک را ببینید و این مشکلتون حل بشه .
مگه Primary رو از شرکت نباید گرفت ؟! :-?

osn

کاربر سایت
Jun 3, 2010
75
نه

از روی کسانی که این مشکل را داشتندو با امتحان کردن DNS های مختلف به این نتیجه رسیدم

شما انجام بده ببین مشکلت حل میشه یا نه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Ἁlireza

Last Outlaw

کاربر سایت
Dec 2, 2011
204
نام
Omid
آقا من 10 ماهه این مشکل رو دارم و همه فروم های ایرانی و خارجی رو زیر و رو کردم...این ارور لعنتی حتی تو لیست ارور های خود سونی هم نیست ! هیچ دلیل مشخصی هم نداره...آنلاین مفتی بازی کردن همینه دیگه سونی چون پول نمیگیره واسه سرویس آنلاین دیگه زیاد خودش رو اذیت نمیکنه وقتی که سرور ها شلوغ میشن یه عده آدم بد شانس مثل مارو میندازه بیرون که سرور ها خلوت بشه...خارجی ها هم این مشکل رو زیاد دارن...من که دیگه 100% نا امید شدم از حل این مشکل هر وقت خواستم آنلاین بازی کنم اگه شد که شد اگه نشد آنلاین بازی نمیکنم یه بازی دیگه آفلاین بازی میکنم ! به همین راحتی !

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
دوستان این مشکل فقط مربوط به isp میشه! یه زنگ به پشتیبانی شرکت بزنید شاید بتونن مشکلتون رو حل کنن برای من که برطرف شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر