قیمت به روز Kinect در فروشگاه ها

BaLam1

کاربر سایت
Jan 29, 2012
1
سلام نمیدونم این پست هنوز جریان داره یا نه ولی امیدوارم دوستان راهنمایی کنند!

من انشاا.. طی چند روز آینده میخوام کینکت بگیرم مشهد هم زندگی میکنم اگر کسی از دوستان هست که قیمت روز کینکت رو تو مشهد بدونه یا یک فروشگاه خوب و مطمئن معرفی کنه واقعا ممنون میشم!

امیدوارم کمکم کنید! متشکرم!

hrahere

کاربر سایت
Jul 2, 2009
43
سلام نمیدونم این پست هنوز جریان داره یا نه ولی امیدوارم دوستان راهنمایی کنند!

من انشاا.. طی چند روز آینده میخوام کینکت بگیرم مشهد هم زندگی میکنم اگر کسی از دوستان هست که قیمت روز کینکت رو تو مشهد بدونه یا یک فروشگاه خوب و مطمئن معرفی کنه واقعا ممنون میشم!

امیدوارم کمکم کنید! متشکرم!

تو تهران 200 تومن امروز قیمت گرفتم

یه مطلبی که من امروز متوجه شدم که البته شاید گفته شده باشه و من بی خبر باشم اینه که الان تو بازار کینکت غیر اورجینال هم هست ، یعنی کینکتی که تو دبی تعمیر شده و به عنوان اورجینال وارد شده ، البته منظور از تعمیر اینه که چند تا کینکت که هر کدوم یه قسمتشون ایراد داشته رو با هم ترکیب و یه سالم از توش در می یارن ، موقع خرید دقت کنید
من هر دو نوع رو دیدم اما چون کنار هم نبودن و منم زیاد پی گیرش نبودم متوجه تفاوتش نشدم

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,878
نام
صابر
تو تهران 200 تومن امروز قیمت گرفتم

یه مطلبی که من امروز متوجه شدم که البته شاید گفته شده باشه و من بی خبر باشم اینه که الان تو بازار کینکت غیر اورجینال هم هست ، یعنی کینکتی که تو دبی تعمیر شده و به عنوان اورجینال وارد شده ، البته منظور از تعمیر اینه که چند تا کینکت که هر کدوم یه قسمتشون ایراد داشته رو با هم ترکیب و یه سالم از توش در می یارن ، موقع خرید دقت کنید
من هر دو نوع رو دیدم اما چون کنار هم نبودن و منم زیاد پی گیرش نبودم متوجه تفاوتش نشدم

به جان خودم خیلی خوب قیمت دادن اهواز الان میدن 260 !

Squall*

کاربر سایت
Mar 13, 2009
541
نام
فرید
داداش من میخواد یه کینکت بخره.
اولا قیمتش الان چقدر هست؟
دوما توی ارومیه کدوم فروشگاه مطمئن تر هست؟

مرسی

ʌʍir Rәzʌ

کاربر سایت
Aug 24, 2011
51
نام
سید امیررضا
خسته نباشید.من سه هفته پیش پرسیدم 289 تومن گفت.یه سال و نیم پیش 125 تومن پرسیده بودم.البته تو تبریز.
الانم شده 267 تومن.نمیدونم چرا این همه دقیق میگن:d

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
سلام من یک کینکت دست دو گیر آووردم طرف صادقانه گفت مال کسی بوده ما هم بردیم خونه باهاش بازی میکنیم ولی چون استحلاک نداره عین نو هست میگه 140 به نظرتون بخرم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر