راهنمايي در بازي Tomb Raider Anniversary

kpourang16

کاربر سایت
Jun 12, 2007
26
نام
کسری
سلام

من توي 57% گير كردم.همون جايي كه دو تا مجسمه به شكل روباه و خروس هست و همه جا آبه...اگه ميشه كسي راهنمايي كنه و يا سيو نزديك به اين درصد رو بزاره.

با تشكر

qwerfdsa

کاربر سایت
Aug 13, 2008
1
من وضعم ازتوبدتره بعدازکشتن دایناسوربزرگ هرکاری می کنم دوباره برمی گردم به آبشارلطفاکمکم کنید ;(
D:%5Cinternet%5Cfootball%20piture

آخرین ویرایش:

negar01

کاربر سایت
Dec 27, 2008
5
نام
negar
سلام شما اون قسمتی رو که باید به هدف شلیک کنی و بعد 2 تا پرنده رو بکشیو سریع 2 تا حلقه رو رد کنی رو گذروندی ؟؟؟ اگه کسی سیوشو داره برای من هم بذاره ممنون میشم .

GELORIA

کاربر سایت
Jun 24, 2007
76
نام
گلوریا
سلام به همگي

بعد از تموم كردن underworld اومدم سراغ نسخه ي تموم نشده ي anniversary كه تمومش كنم
حالا توي مصر اونجايي كه عكسشو گذاشتم گير كردم :
2py0yls.jpg

من رفتم اهرم رو كشيدم و تيكه سنگي افتاد پايين بعدش سنگ رو ميزارم و ميرم بالا ولي اينجا نميدونم چيكار كنم ؟ :

n2evqu.jpg

GELORIA

کاربر سایت
Jun 24, 2007
76
نام
گلوریا
بابا يه كمكي بكنيد من فك كنم جاي خيلي مسخره اي گير كردم چون هرچي تو تاپيك گشتم پيدا نكردم چيزي در اين باره !!!

GELORIA

کاربر سایت
Jun 24, 2007
76
نام
گلوریا
ميگم قبلا كه تو بازي سنتر كمك ميخواستم به چند ساعت نميكشيد كمكم ميكردن
اي بابا يه نگاه به زمان پست قبليم بكنيد !!!!!!

zangoulak

کاربر سایت
Jun 20, 2006
406
نام
بهزاد
ميگم قبلا كه تو بازي سنتر كمك ميخواستم به چند ساعت نميكشيد كمكم ميكردن
اي بابا يه نگاه به زمان پست قبليم بكنيد !!!!!!

واقعا یادم نمیاد اینجا کجا بوده!(فکر نمیکنم بقیه هم از این عکسا زیاد چیزی یادشون بیاد!)میخوای یه چندتا عکس دیگه بزار شاید بتونم کمکت کنم(اما با توجه به anniversary فکر نمیکنم اینجا جای سختی باشه یکم بگردی میتونی ردش کنی!)

GELORIA

کاربر سایت
Jun 24, 2007
76
نام
گلوریا
دستتون درد نکنه بعد از سال ها !!!!
خودم ردش کردم " اونموقع نمیدونم pc چش شده بود یا بازی مشکل داشت که نتونستم چون قلابم گیر نمیکرد به میله

به هر حال ممنون

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
دستتون درد نکنه بعد از سال ها !!!!
خودم ردش کردم " اونموقع نمیدونم pc چش شده بود یا بازی مشکل داشت که نتونستم چون قلابم گیر نمیکرد به میله

به هر حال ممنون
آخه اون موقع كه بازي تازه اومده بود همگي همينجا ريختيم سرش و تمومش كرديم.الان راهنماها همه يادشون رفته بازي رو
ميگم شما انويورسري رو بازي ميكني بازيت هنگ نكرد؟ مشكل كرك نداري؟

zangoulak

کاربر سایت
Jun 20, 2006
406
نام
بهزاد
آخه اون موقع كه بازي تازه اومده بود همگي همينجا ريختيم سرش و تمومش كرديم.الان راهنماها همه يادشون رفته بازي رو
ميگم شما انويورسري رو بازي ميكني بازيت هنگ نكرد؟ مشكل كرك نداري؟

راست میگه!چند وقته بازیو نصب کردی 1ماه شده؟سعی کن سریع تمومش کنی چون اون موقع که اومده بود بعد یکی دو ماه از کار میفتاد!!!!

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
راست میگه!چند وقته بازیو نصب کردی 1ماه شده؟سعی کن سریع تمومش کنی چون اون موقع که اومده بود بعد یکی دو ماه از کار میفتاد!!!!

جدی؟؟ البته من چند ماه پیش پاکش کردم ولی بنظرم مشکلی نداشت (البته من آنیورسری رو خیلی دیر گرفتم بعد از underworld)

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
جدی؟؟ البته من چند ماه پیش پاکش کردم ولی بنظرم مشکلی نداشت (البته من آنیورسری رو خیلی دیر گرفتم بعد از underworld)
آره باب... دغون بود... حال همه اونائي كه با PC بازي ميردن ميگرفت... من آخرش نتونستم بازي كنم... رفتم نسخه360 ش رو بازي كردم...
حالا شايد شما جز اونائي بودي كه شانس اوردن... يا جديد اگه اومده درست شده باشه.... به هر حال سريع بازي كن وگرنه بعد از يه مدت ميبيني ارور ميده يا توي يه مرحله قفل ميكنه
پ.ن:چه استرسي ايجاد كردم:cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر