|

اموزش اتصال N-پی-V به اكس باكس

گفتگو در 'آموزش های X360' ایجاد شده توسط Ricardo Verdi, ‏Jun 18, 2011.

1. کاربر سایت

دوستان من هم موفق شدم آنلاین پس بگیرم. دو تا نکته ای که بهش رسیدم بیان می کنم شاید به کسی کمک کرد. البته من از دستور العملی که آقای khelane نوشتن استفاده کردم که از ایشون هم تشکر می کنم. خوب حالا نکات:
    1. اگر در مرحله تست ایکس باکس از DNS ایراد گرفت در حالی که * پی ان کانکت هست در سیستم و در محیط داس ipconfig /all رو تایپ کرده و enter بزنید. کانکشن مربوط به * پی ان را که احتمالا آخری است چک کنید و DNS آن را در ایکس باکس به صورت manual وارد کنید. باید مشکل حل بشه.
    2. اگر در مرحله internet..................live مشکل داشتید احتمالا مشکل از * پی ان هست. یکی دیگه را امتحان کنید. اگه بتونید خودتون کانکشن * پی ان رو بسازید بهتره و دقت کنید در موقع save کردن پسورد گزینه Anyone who uses this computer را تیک بزنید.
    موفق باشید.

2. کاربر سایت

خیلی خوشحال شدم شما هم تونستید انلاین پسس رو بخرید فقط یه کم تلاش و سماجت بخرج بدید میتونید راحت انلاین پسس رو بخرید هیچ سختی نداره
    موفق باشید

3. کاربر سایت

نام:
    مهدی
    dns دومی باید چی باشه من الان همه مراحل رو رفتم ولی وقتی با وی پ-ی ان میخوام کانکت بشم تو مرحله دوم تست کنسول خطا میده تو cmd هم ipconfig رو زدم دو تا dns وی پ-ی ان رو بهم داد 8.8.8.8 8.8.4.4 ولی اینم کار نکرد
    dns این وی پ-ی ان ها رو نمیشه از جای دیگه ای بدست آورد

آخرین ویرایش: ‏Oct 16, 2012
  4. کاربر سایت

نام:
    مهدی
    آقا یک سوال قبل از اینکه dns هاتون رو به 8.8.8.8 و 8.8.4.4 تغییر بدین تا چه مرحله پیش میرفت

5. کاربر سایت

نام:
    maziar
    آقا من موذم وایرلس دارم چجوری باید چیز پی ان و وصل کنم
    خواهشا یکی کمک کنه میخوام آنلاین پس فیفا و مدال رو بگیرم گیر کردم
    ممنون

6. کاربر سایت

نام:
    وحید
    دوست عزیز در صورتی که رو پی سی خودتون کارت شبکه وایرلس دارید و بوسیله اون به مودم وایرلستون وصل شدید آموزش زیر کاملا واضح توضیح داده روش کار رو، من خودم از این طریق کد فیفا رو گرفتم.

digiex.net/guides-reviews/console-guides/xbox-360-guides/8109-xbox-360-***-setup-xbox-live-buy-dlc-games-demand-japanese-market.html

جای اون 3 تا ستاره V-P-N رو تایپ کنید

7. کاربر سایت

قبل اون با دی ان اس خود مودم وارد اینترنت و لایو میشه اما میگه منطقه شما تحریمه . . . اما وی پپی ان که وصل میکنیم دی ان اس رو باید تغیی بدیم تو ip config این میاد 8.8.8.8 8.8.4.4 اما وقتی عوضش میکنم تا پی سی وصل میشه اما اینترنت به بعد رو میگه دی ان اس رو عوض کن

لطفا کمک کنید . من را با ایمیلم با خبر کنید. ممنون

art_hx@yahoo.com

8. کاربر سایت

عزیز شما دی ان اس رو با دی ان اس که گذاشتید نزارید
    ای پی سیستم شما چنده فرضا رو سیستم و کارت شبکه 1.1.1.10 هست
    رو دی ان اس هم بنویس 1.1.1.10
    همین دیگه خودش به کارت شبکه وصل میشه و از اونجا به وی پی ان وصل میشه همین

9. کاربر سایت

نام:
    مهدی
    منم در نهایت تلاش و به کمک اقای khelane تونستم انجام بدم .

10. کاربر سایت

نام:
    AmiR
    Salam Be tamamie Bcheha.
    Man Ye Maghale Khodam Dorost Kardam Ke fek konam komaketun kone.
    linke ziro DL konin.
    Ino Man khodam Test Kardam Va Kamelan Kar mikone. 100 %.s
    Linke ZIR CHON KALAMEYE CHIZ P N DARE bekhatere hamin az kar oftade.
    linko Copy konin va Sepas Bejaye un seta SETARE * kalameye chiz P N o bezarin Ba hurufe Bozorg. age nashod begin yeja dg UP LOAD konam.

http://s1.picofile.com/file/7546347090/Xbox_360_***_Sharing_For_Win7.zip.html
    PASSWORD : EXP3RT Mafia

11. کاربر سایت

نام:
    amir
    یجا دیگه آپ کن پلیز:-D

Sent from my Nokia 1100 using Tapatalk 2

12. کاربر سایت

نام:
    amin
    عکساش نمیاد یه آموزش درست حسابی بزارین

13. کاربر سایت

بابا مگه قند شکن نداری برو تو یوتیوب اونجا فقط همین متن رو بنویس یه خروار واست میاره یکیش رو دان کن و راحت درستش کن یا دوصحفه قبل رو بخون طبق اموزش برید درست میشه

14. کاربر سایت

بچه ها پدرم در امد از سر شب تا الان که 5:30 صبح هست دارم تست میکنم نمیشه که نمیشه همه کارایی که دوستان عزیز فرموده بودند انجام دادم اکانتم گلده و 800 تا پوینت دارم ولی چیز پی ان رو که میزنم به لایو وصل نمیشه دوستان عزیز به خصوص khelane و دیگر اساتید لطفا به دادم برسید

15. کاربر سایت

ببین مشکلی نداره همین راه رو بری فقط با چیز پی ان با سرور امریکا استفاده کن که صدرصد جواب میده برای چیز پی ان امریکا هم بهترین سایت v*p*n reactor
    هست که یه اکانت 7 روزه رایگان میده بعد چیز پی ان رو شیر کن به کارت شبکه ات و دیگه طبق اموزش ای پی ها رو ست کن همین صدرصد کارمیکنه
    زیاد وقت نداشتم ولی تونستم اینو براتون اماده کنم

آخرین ویرایش: ‏Dec 9, 2012

این صفحه را به اشتراک بگذارید