فینیشینگ حیوونی تو کامبت 4

THE UNDERTAKER

کاربر سایت
Oct 11, 2005
307
در کل باگ داره ولی خودش پیشنهاد داده که با emulatorهای Gens 2.11 یا DGen V1.21 بازی کنی که کمتر مشکل پیش بیاد.
برای امتحان fatalityها و animality ها میتونی توی آخر راند سه قبل از finish him یا بعد از دادن مرسی یه quick save بزنی و بعد از انجام کارت لود کنی.

payman62

کاربر سایت
Jul 12, 2008
35
آره منم همیشه واسه چک کردن همین کار رو میکنم.

پست قبلیم رو دیدی. نفری 1 راند بردیم فینیشهیم میده. بعد جفتشون میفتن زمین میمیرن.

payman62

کاربر سایت
Jul 12, 2008
35
سلام.
این ورژن خیلی باگ داره. تو سر حریف مشت میزنم خودم پرت میشم زمین. وسط تایم یهو میگه فینیشهیم بعدش راند بعد شروع میشه. راند 2 که تموم میشه که یه بار دسته 1 برده 1 بار دسته 2 فینیش هیم میده. بعد هم جفتشون میفتن زمین میمیرن.

ورژن سالم تر نداری؟ البته کارمو راه میندازه ها. میخواستم حیوونی هارو ببینم که میبینم.
ولی اگه ورژن سالمش باشه خوب بهتره.

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
دلیلش رو من برات توضیح میدم، هر Rom از بازی های سگا جنسیس توانایی ذخیره 4 مگابایت اطلاعات رو بیشتر نداشت و این بازی انقدر وسیع بود و برای اینکه بتونن حجمش رو پایین بیارن مجبور شدن خیلی از اطلاعاتش رو حذف کنند که Animality هم جزو همون چیزهایی بود که از بازی حذف شد! در عوض چون توی MK3 تعداد کاراکترها و جزئیات کمتر بود این گزینه قابل اجرا بود باید اول Mercy میزدی و طرف رو میکشتی و بعد Animality رو میزدی! تنها شخصیتی که توی Ultimate MK3 فینیشینگ Animalityـــش کار میکنه Kabal هست و باید High Punch رو نگه داری و "جلو،جلو،پایین،جلو" رو بزنی ولی از اونجا که قسمت های بازی رو بد Cut کردند بجای اینکه کابال تبدیل به اون گوزن سبز بشه کلش قطع میشه و اگه دکمه دیگه ای بزنی یه Kano از وسط بدنش میاد بیرون و بعد سر طرف مقابلت هم همینطوری گیج میخوره و میفته پایین البته میتونی low punch رو نگه داری و فیتالیتی Kano رو روی طرف اجرا کنی:d
این گزینه رو هم یادشون رفته از منوی بازی حذف کنند، ولی تا اونجا که میدونم نسخه های دیگه بازی(Snes , Dreamcast , N64) این فیتالیتی ها رو کامل دارند! فیتالیتی های نینجای سیاه(Noob Saibot) هم جزو همین قسمت هایی هست که از بازی حذف شده و البته خیلی چیزهای دیگه هم از بازی حذف شده! اصلا شما هیچوقت نمی دیدید که UMK3 رو مثلا توی یه بازی چند لبه قرار بدن چون خودش بتنهایی 4 مگ Rom بازی های سگا رو پر میکرد و الان هم اگه بخواید دانلودش کنید حجمش همون 4 مگ هست!
حالا قراره کالکشن نسخه های قدیمی بزودی عرضه بشه که هر 4 نسخه آخر رو داخلش داره و از کیفیت بهتری هم برخورداره و مطمئنا این قابلیت ها توش هست.

در مورد این که دوست عزیزمون گفت کاملا درسته منم اویل نمدونستم و روی کمبت 4 dh بهتره بگیم ultimate mk 3 که ما اون زمان میگفتیم کمبت 4 فنون حیوانی اجرا نمیشد و بع فهمیدم که باید روی mk3 انجام داد که دلیلش هم گفتن فقط کابل رو تست میکنم که گفته شد تا ببینیم چه میشود این نسخه های هک شده هم همین طور که میبینید باگ داره و بهتره رویmk3 animality انجام بشه

payman62

کاربر سایت
Jul 12, 2008
35
به نظر من پچ نشدش رو امتحان کن + DGen V1.21
چون من خودم اینطوری بازی میکردم سالی یه بار باگ میدیدم

سلام.
آخه این امولیتور هم که صفحه vs رو نشون نمیده. اصلا وارد بازی 2 نفره نمیشه. حالا اگه با اون روشی هم که شما گفتی عمل کنم افزایش زمان فینیشهیم رو از دست میدم.

باتیستا کامبت 3 شخصیت هاش خیلی کم هستن. اینی که دوست خوبمون آندرتیکر گذاشتن همه شخصیت هارو داره. حیفه بقیه کاراکترها رو از دست بدیم.

حالا چرا اینارو هک یا کرک میکنن؟

THE UNDERTAKER

کاربر سایت
Oct 11, 2005
307
سلام.
آخه این امولیتور هم که صفحه vs رو نشون نمیده. اصلا وارد بازی 2 نفره نمیشه. حالا اگه با اون روشی هم که شما گفتی عمل کنم افزایش زمان فینیشهیم رو از دست میدم.

باتیستا کامبت 3 شخصیت هاش خیلی کم هستن. اینی که دوست خوبمون آندرتیکر گذاشتن همه شخصیت هارو داره. حیفه بقیه کاراکترها رو از دست بدیم.

صفحه VS رو قبلا گفتم دیگه... بی خیال این یکی شو ... مثلا باراکا (یا یکی دیگه از MK2) رو بیار هر بلایی میخوای سرش بیار .
من قبلا تمام FINISHER ها رو همینطوری امتحان کردم.
یک نفره هم بازی کنی مشکلی پیش نمیاد
خط های مخفی منوی بازی رو هم بیار زمان رو بی نهایت کن.

payman62

کاربر سایت
Jul 12, 2008
35
سلام.
زمان رو بی نهایت کنیم زمان فینیشهیم هم بی نهایت میشه؟ فکر کنم تایم بازی نامحدود میشه ها. فینیشهیم همون 2 3 ثانیه میمونه.

payman62

کاربر سایت
Jul 12, 2008
35
سلام.
آره سیو که میکنم. اما با تایم زیاد برای فینیشهیم. آخه میدونی مشکل چیه؟ تو دفترچه رمز نزده برای انجام فینیشهیم باید تو چه فاصله ای از حریف باشی. باید هی عقب جلو کنی تا جای درست رو پیدا کنی. مثلا بچسبی به حریف یه 1 قدمی باشی یا ته صفحه باشی. اینه که اگه تایم فینیشهیم زیاد باشه بیشتر حال میده.

راستی این دفترچه رمز هم که گذاشتی خیلی عالیه. دنبال همچین چیزی هم بودم که پیدا نکردم. همه سایت ها شامل کد و چیت بودن و دفترچه پیدا نمیشد. اینو باید pdf کنیم بذاریم این جا.

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
وارد این سایت بشو و روی عکس هر شخصیت کلیک کن تا فنون و Finishing هاش نمایش داده بشه ( Animality رو هم داره )

برای Animality دو تا کار باید انجام بدی:

۱- حتما باید یک رُند رو ببازی تا بازی به رُند ۳ کشیده بشه
۲- وقتی تو رُند ۳ میگه Finish Him باید Mercy کنی یعنی دکمه دویدن "Run" رو نگه داری و ۲ یا ۳ بار دکمه پایین رو بزنی و بعد دکمه دویدن "Run" رو ول کنید

در این حالت حریفت با یه اپسیلون جون دوباره باهات مبارزه میکنه, بعد از اینکه دوباره زدیش و گفت Finish Him میتونی Animality انجام بدی

پست اول رو بعد از ارسالم خوندم :
اگر منظورتون از کمبت ۴ همون Ultimate 3 یا Trilogy هست که روشش رو گذاشتم - اگرم نه که من ۴ رو سگا یادم نمیاد ( اگرم Dreamcast رو میگی اون نسخه Animality نداره )

در مورد مرسی کردن فقط باید اافه کنم که در mk 3 باید ته صحنه استاد و دکمه y یا بقول ایشون دویدن را نگه داشت 4 بار پایین رو زد
من دیشب فینیشر های حیوانی رو اجرا کردم دوستان اگر رمزی چیزی خواستن درخواست بدن

• Like
Reactions: Ayuna

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
سلام.

درسته تقریبا همه کاراکتر ها هم گداشته ا ز mk2 و..... ولی خوب میبینید یه سری باگ هم داره دیگه مثه همین که صفخه vs نمیآد اینا سخه های هک شده هستن یعنی رسمی و مال خود اورجینال نیستن خوب هک کردن که مثلا یه سری چیز ها مثه کاراکتر هارو اضافه کنن یادمه اون زمان هم میگفتن روی خود سگا حیوانی ها رو یکمبت 4 همون ultimate kombat 3 اجرا نمیشد ولی خوب از همین نسخه هک شده هم که دوست عزیز فرمودن میشه کارهای زیادی انجام داد که توی 3 خط مخفی میشه یه کرهایی کرد حالا اگه نسخه کامل و بدون مشکلی پیدا بشه که بشه همه رمز هارو زد خوبه

THE UNDERTAKER

کاربر سایت
Oct 11, 2005
307
برای Mercy تواین بازی ( راند سوم ) باید Y رو نگه داشت بعد 2 بار پایین بعد Y رو ول کرد هر جای صحنه هم هست( سریع باید باشی)

راستی این دفترچه رمز هم که گذاشتی خیلی عالیه. دنبال همچین چیزی هم بودم که پیدا نکردم. همه سایت ها شامل کد و چیت بودن و دفترچه پیدا نمیشد. اینو باید pdf کنیم بذاریم این جا.
برای بازیت کلمه FAQ رو سرچ کن.
توی Gamespot که بری برای هر بازی چند تا FAQ و Moves list و راهنمای حرفه ای و ... هست از ما قبل تاریخ تا الان

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
در نسخه کمبت 3 که اکثرا با کاراکتر های موجود میشه حیوانی کرد
فقط با این روش که من گفتم مرسی انجام شد اینی که گفتی هرجای صحنه y 2 بار پایین شاید نسخه هک شده باشه روی کمبت 3 جواب نداد
امتحانش مجانی نیست باید سیستمو روشن کنید کاربرای عزیز و برق بدون یارانه بسوزونید
goodluck

payman62

کاربر سایت
Jul 12, 2008
35
در نسخه کمبت 3 که اکثرا با کاراکتر های موجود میشه حیوانی کرد
فقط با این روش که من گفتم مرسی انجام شد اینی که گفتی هرجای صحنه y 2 بار پایین شاید نسخه هک شده باشه روی کمبت 3 جواب نداد
امتحانش مجانی نیست باید سیستمو روشن کنید کاربرای عزیز و برق بدون یارانه بسوزونید
goodluck

سلام.
تو کامبت 3 y رو میگرفتیم و به جای 2 بار 3 4 بار پایین رو میزدیم. تقریبا به همون صورته.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر