New WoW Server In Tehran

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
سلام
سرور FaraGame اولین سرور World Of Warcraft در تهران راه اندازی شد . http://217.66.201.145
سرور دارای کمترین باگ میباشد و همه ی Instance های آن ( به جر 2 Instance در outland ) سالم و Edit شده هستند و 95 درصد کوئست ها و تلنت ها کار میکنه همچنین کلاسها دارای کمترین باگ میباشند .
Latency بسیار پایین میباشد که امکان بازی با دایال آپ در سرتاسر ایران وجود داره .
این سرور دارای مشخصات فنی بالا و پنهای باند نامحدود میباشد و دارای سیستم جوایز هفتگی و ماهانه شامل ( Mp3 Player , Flash disk , Keyboard & mouse ... ) میباشد .
پچ سرور 2.0.12 میباشد که امکان ثبت اکانت TBC و Non-TBC نیز فراهم شده
سرور کاملا مجانی هست و خواهد بود
بهتون قول میدم که این سرور یکی از بهترین سرورهای آسیا در حال حاظر میباشد
موفق باشید

آخرین ویرایش:

Don_Lethon

کاربر سایت
Sep 24, 2006
467
نام
Amin
خیلی خوبه و من واقعا از بابت این مساله که بالاخره تو تهران هم یه سرور Wow راه افتاده خوشحالم ...
فقط چرا پچ سرور 2.1.0 نیستش ؟؟؟ در ضمن کدوم اینستنس ها خرابن ( لطفا یا اسمشو بگو یا بگو تو کدوم منطقه هستن ) ؟؟؟ شرکت Farasoo نقشق این وست چیه ( اسپانسره ) ؟؟؟

masterweb

کاربر سایت
Jun 2, 2006
119
پچ 2.1 باگهای بسیار زیادی داره و مشکلات فراوان ... این سرور علاوه بر باگهای بسیار بسیار پایینی که داره دارای Latency بسیار پایینه که این مهمترین امتیازه این سروره
کافیه امتحان کنید .
Latency من از تهران با ADSL دقیقا بین 30 تا 40 هست !
Latency یوزرهای حال حاظر سرور که اکثرا از تبریز هستن با دایال آپ از تبریز بین 130 تا 180 متغیره
فراموش نکنید سرور دارای پنهای باند آزاد هست یعنی در صورت مقاوم کردن شبیه ساز تا 300 نفر به راحتی میتونن بازی کنن
این سرور 2 تا اسپانسر داره ... یکی فراسو و یکی ندارایانه و این تضمینی هست برای تمام بازیکنان که این سرور که مانند بقیه سرور های ایرانی هیچ گاه دچار مشکل مالی . میزبان و ... که در نهایت منجر به تعطیلی سرور میشود نخواهد شد !

aghani

کاربر سایت
Apr 9, 2007
11
سلام

عزيز شما از كجا اين سرور رو شناختي
خودت تو تبريزي
چون من خودم با راه انداز سرور دو رادور آشنا هستم
بگو تا با هم آشنا بشيم
من خودم تو تبريزم با بروبچ راه انداز بازي مي كنم

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر