نصب PSP CFW 6.39 Pro-B6

oldsnake

کاربر سایت
Aug 17, 2009
323
من بر روی PSP 3004 امتحان کردم و بسیار عالی جواب داد .
تا قبل از این از 5.03 m33 استفاده میکردم چون ورژن های بعدیش ارزش آپدیت کردن نداشت و لی از وزژن 6.39 Pro-B6 کاملا رازیم و حتی میشه به شبکه هم وصل شد .

روش نصب :
1- ابتدا دستگاهتون اگر کپی خور شده است باید از جالت کپی خور در بیاد و به حالت اصلی برگردانده بشه ( برای کپی خورهای موقت کافیه که باتری رو در بیارید ) و یک مموری که به اطلاعاتش نیاز ندارید در دستگاه گذاشته و فرمتش کنید.
اگر Firmware دستگاه شما 6.39 است نیازی به انجام مرحله 2 ندارید و به مرحله 3 بروید .

2-Firmware اورجینال 6.39 دستگاهتون رو از اینجا دریافت کنید و باهاش دستگاهتونو آپدیت کنید . برای آپدیت کردن فایل EBOOT.PBP رو داخل مموری PSP در آدرس PSP-->GAME-->UPDATE بریزید و در منوی PSP از قسمت Games اجراش کنید و منتظر بمونید تا آپدیت بشه .

3- Firmware سفارشی رو ازاینجا دانلود کنید . پس از Extract کردن اون داخلش 4 تا فولدر است که شما دوفولدر FastRecovery و PROUPDATE رو در مموری در آدرس PSP-->GAME بریزید. از داخل منوی PSP روی قسمت Games رفته و Proupdate رو اجرا کنید و پس از اومدن سوال دکمه X و بعد از اتمام کار بازم X رو بزنید .

کار تمومه و PSP شما کپی خور شده . حالا 1 فولدر به اسم ISO در داخل شاخه اصلی مموریتون ایجاد کنید . بازیهای کپیتونو بریزید توش .

توجه داشته باشید که بعدا به هر دلیلی کپی خور PSP تون از بین رفت (خاموش کردید یا باتری تموم شد ) فقط کافیه یکبار برنامه FastRecovery رو از منوی Games اجرا کنید تا در عرض چند ثانیه بازم دستگاهتون کپی خور بشه .

در سایت اصلی نوشته که بر روی همه ورژنهای PSP کار میکنه . من روی 3004 انجام دادم و براحتی جواب داد . بازیهای ISO,CSO,Mini و PSX بر روی این Firmware قابل اجرا هستند .

تصحیح : دوستان این Firmware سفارشی در حال توسعه هست و هر از چند گاهی آپدیت میشود . من لینک آخرین ورژن رو در مرحله شماره 3 میزارم .

آپدیت 1 : وزژن Pro-B7 قرار داده شد .
آپدیت 2 : ورژن Pro-B8 قرار داده شد .
آپدیت 3 : ورژن Pro-B9 Beta قرار داده شد . --------> به علت اینکه این ورژن بتا میباشد در متن اصلی قرار داده نشده و از اینجا دانلود کنید . به گفته سازنده کلمه BETA به این معنی هست که ایشون وقت نکرده در PSP های مختلف تستش کنه و از نظر خودش ورژن کاملی هست و BETA رو فقط به این خاطر گذاشته که اگر مشکلی پیش اومد به عهده خود کاربر باشه .
آپدیت 5 : ورژن کامل Pro-B9 قرار داده شد .( این ورژن از Firmware سفارشی بر روی Firmware های 6.2 و 6.35 و 6.39 و 6.60 قابل اجرا شدن است اگر Firmware اصلی شما یکی از این موارد است نیازی به آپدیت به ورژن 6.39 ندارید - برای اتصال به PSN ابتدا ورژن 6.60 اصلی را نصب کنید و سپس Pro-B9 )

توضیج برای دوستانی که با ورژنهای قبلی کپی خور کرده اند و حالا میخواهند با ورژن جدید تر آپدیت کنند . مثلا از Pro-B6 به Pro-B8 :
دقیقا طبق همین روش از مرحله 3 شروع کنید ونیازی به انجام مرحله 1 و 2 ندارید .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: taherism and voyage

bashirsat2000

کاربر سایت
Oct 24, 2009
26
با سلام مجدد
psp من ورزن 6.39 است حالا لازم است که این لنک بالا است اپدیت کنم ؟
در ضمن فایل دومی را دانلود کردم 1mb است طبق آموزش همه را انجام دادم زمانیکه فولدر PROUPDATE را اجرا میکنم یک صفحه سیاه میآد sorry sfw support دو باره از برنامه خارج میشه
و اگر psp را اپدیت کنم بریک شد امکان دو باره درست میشه یا نه ممنون؟؟؟؟؟

pucira_mja

کاربر سایت
Mar 4, 2011
102
با سلام مجدد
در ضمن فایل دومی را دانلود کردم 1mb است طبق آموزش همه را انجام دادم زمانیکه فولدر PROUPDATE را اجرا میکنم یک صفحه سیاه میآد sorry sfw support دو باره از برنامه خارج میشه
شما خودت رو زیاد اذیت نکن لینک دانلود برای 6.20 هست این لینکش واسه 6.39 میباشد دی(خوبه این اول یه بار فرمور رو چک میکنه وگرنه ایشون می بریکیدند دی
اینم واسه 6.39 دی
http://www.psp-hacks.com/file/2101

oldsnake

کاربر سایت
Aug 17, 2009
323
با سلام مجدد

نه اگر ورژن 3,69 هست نیازی به آپدیت نداره فقط FW سفارشی رو دانلود کنید .
من روی 3004 انجام دادم بدون هیچ مشکلی ولی در سایت نوشته روی همه PSP ها جواب میده
1g 2g 3g و ....

در ضمن فایلهای CSO رو هم ساپورت نمیکنه .

pucira_mja

کاربر سایت
Mar 4, 2011
102
نه اگر ورژن 3,69 هست نیازی به آپدیت نداره فقط FW سفارشی رو دانلود کنید .
من روی 3004 انجام دادم بدون هیچ مشکلی ولی در سایت نوشته روی همه PSP ها جواب میده
1g 2g 3g و ....

در ضمن فایلهای CSO رو هم ساپورت نمیکنه .
دوست عزیز نمیدونم ولی من لیتل بیگ پلنت فیفا 11 و فاینال فانتزی هفتم cso الانم دارم بازی میکنم روی 6.39 شاید ورژنای قبلشو میگی cso ساپورت نمیکنه دی
وگرنه این pro b6 بازی هایcso منو ساپورت میکنه دی

senator@

کاربر سایت
May 2, 2010
273
توجه کنید و پیگیری کنید

دوستان همین الان تو فروم p30world بودم یه تاپیک دیدم درمورد کپی خور دائم کردن psp 3000&psp go آیا صحت داره؟؟
خودم از یکی از بچه های فروم پرسیدم میگه psp 3004 خودش کپی دائم کرده و میگفت هرچی باطری psp درمیاره کپی دستگاه نمی پره:(
ولی من خودم هنوز باورم نشده
لطفآ بررسی کنید؟؟
اینم لینک تاپیک
اموزش -- دایم psp 3000 . psp 2000v3 . psp go

• Like
Reactions: voyage

oldsnake

کاربر سایت
Aug 17, 2009
323
دوستان همین الان تو فروم p30world بودم یه تاپیک دیدم درمورد کپی خور دائم کردن psp 3000&psp go آیا صحت داره؟؟
خودم از یکی از بچه های فروم پرسیدم میگه psp 3004 خودش کپی دائم کرده و میگفت هرچی باطری psp درمیاره کپی دستگاه نمی پره:(
ولی من خودم هنوز باورم نشده
لطفآ بررسی کنید؟؟
اینم لینک تاپیک
اموزش -- دایم psp 3000 . psp 2000v3 . psp go

مهم نیاز هست اصلا باید ببینی به چنین چیزی نیاز هست یا نه .
اینم تقریبا میشه گفت دائمیه چون بعد از بار اول وقتی Fastrecovery رو اجرا کنی در عرض 2 ثانیه کپی خور میشه . تا جاییکه من میدونم اون دائمیا هم بعد از روشن شدن همین FastRecivery رو دوباره اوتومانیک اجرا میکنن.

senator@

کاربر سایت
May 2, 2010
273
مهم نیاز هست اصلا باید ببینی به چنین چیزی نیاز هست یا نه .
اینم تقریبا میشه گفت دائمیه چون بعد از بار اول وقتی Fastrecovery رو اجرا کنی در عرض 2 ثانیه کپی خور میشه . تا جاییکه من میدونم اون دائمیا هم بعد از روشن شدن همین FastRecivery رو دوباره اوتومانیک اجرا میکنن.
یکی از کاربرایی که با این روش کپی کرده بهم گفت
میگفت هر چند بار که دلت خواست باطری psp دربیار و بذار تا روشن کردی کپی psp نمیره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر