|

تتظیم پورت های UPD و TCP برای بازی های آنلاین!

گفتگو در 'معرفی و بحث پیرامون بازی های آنلاين و تحت شبكه' ایجاد شده توسط Dr.Trax, ‏Jun 8, 2011.

1. کاربر فعال

شما باید مودم رو طوری تنظیم کنی که همیشه یک ip به روتر بده. اول مثل عکس زیر به system و connection setup بروید و number of dhcp users را روی 1 بگذارید تا IP عوض نشه. در قسمت starting ip address من عدد 120 رو گذاشتم, یعنی روتر همیشه آی پی 192.168.0.120 را می گیره. شما می تونید هر عددی که دلتون می خواد بذارید.

حالا به قسمت policy و virtual servers بروید و پورت مورد نظر را همانند شکل زیر وارد کنید و در قسمت private ip هم باید ip روتر را وارد کنید که من همان عدد 120 را نوشتم و سپس روی add entry کلیک کنید تا پورت اضافه شود.
    بقیه پورت ها رو هم به همین صورت وارد کنید و در آخر روی save settings کلیک کنید.

حالا باید همین پورت ها را در روتر باز کنید. به قسمت port forwarding روتر d-link بروید و در قسمتی که نوشته ip address باید آی پی کارت شبکه کامپیوتر را وارد کنید که معمولا با 192.168 شروع میشود و در قسمت public و private port هم باید پورت را وارد کنید, مثلا 27000

فایروال ویندوز رو هم خاموش کنید و وقتی مطمئن شدید که همچی درست کار میکنه , می تونید روشنش کنید.

2. کاربر سایت

نام:
    amir
    سلام از کمکت ممنون ولی بازم باز نشد با این کار هم !!! یه سری عکس از مودم و روتر میزارم ببین کجا اشتباه می کنم !!! :-s

Modem Setting : ( EchoLife BM8301 )
    Router Setting : ( D-Link DIR-600 )
    UPnP Test Program :
    اما با این همه کار باز تو mw3 میزنه Nat is strict !!!

آخرین ویرایش: ‏Jan 27, 2012
  3. کاربر فعال

شما تمام تنظیمات رو درست انجام دادید. فقط یک پورت دیگه برای MW3 باید توی مودم باز کنید.
    این پورت های مورد نیاز بازی هست:
    27000 - 27030 Protocol: UDP
    27014 - 27050 Protocol: TCP
    3074 Protocol: TCP/UDP
    شما پورت 27000 رو باز کردید ولی پورت مورد استفاده برای TCP از 27014 شروع میشه, برای همین باید پورت 27014 یا 27015 رو هم باز کنید.
    بدبختانه توی این مودم نمیشه یک رنج از پورت ها رو مثل روتر dlink باز کرد و باید پورت ها رو دونه دونه وارد کنید.

اگر درست نشد, به قسمت policy بروید و DMZ رو فعال کنید که در این صورت تمام پورت های مودم باز میشه. همچنین فایروال مودم رو هم از قسمت security خاموش کنید و اگه امکانش هست مودم رو مستقیم و بدون روتر به کامپیوتر وصل کنید و ببینید درست میشه یا نه.

4. BF3 BF3

کاربر سایت

من مشکل پورت 5739 udp توی بازی pes 12 دارم تمام کارهایی رو که گفتید انجام دادم بازم نشد . آنتی ویروس اف کردم مودم رو روی pppoe گذاشتم و توی nat پورت رو باز کردم توی فایر وال ویندوز پورتو باز کردم نشد . فقط با چیز پی ان درست میشه که اونم اینقدر پینگ افتضاح میشه که اصلا حالم به هم میخوره جون خودتون کمک کنید رفتم 70 تومن دادم cd key حالمون گرفته شد ...

5. کاربر فعال

شما مطمئنی که ip ولید داری؟ برو توی سایت What Is My IP Address - Shows Your IP Address ببین آی پیت چیه. بعد برو توی قسمت status مودم ببین باید همون آی پی رو نوشته باشه.

6. BF3 BF3

کاربر سایت

اگر ننوشته بود چیکار کنم ؟

7. کاربر فعال

اگه ip توی اون سایت با ip که توی مودم نشون میده یکی نباشه یعنی آی پی شما ولید نیست. یا باید isp رو عوض کنی یا ازشون ip استاتیک بگیری.

8. BF3 BF3

کاربر سایت

اصلا هربار که میرم توی اون سایت که گفتید یه آی پی جدید میده !:-/

9. کاربر سایت

برای منم ولید نیست . . . :( اوائل ولید میداد ، اما چند وقتیه دیگه رفت واس خودش . . .

10. کاربر فعال

یعنی بدون اینکه مودم رو خاموش و روشن کنید, آی پی شما عوض میشه؟ من این مدلیش رو ندیده بودم.

11. BF3 BF3

کاربر سایت

اصلا کاری به مودم ندارم هر وقت وارد سایت میشم ip جدید میده .من اینترنت 256 مخابرات کرمانشاه دارم

12. کاربر فعال

لابد اینم از دست آورد های جدید مخابراته! بهرحال شما ip ولید نداری, باید به فکر تعویض isp باشی یا اگه میتونی ازشون ip استاتیک بگیر که بعید میدونم بهت بدن.

13. BF3 BF3

کاربر سایت

واقعا از همه چیز این اینترنتم راضیم ولی بعضی موقع به قول یاور تغرل :یعنی خاک بر سر این مخابرات:d

14. کاربر سایت

سلام.من مطابل شما را خوندم.سعي كردم پورت 16000 udp را هم از firewall و هم از مودم باز كنم . ولي همچنان پيام "firewall problem " و "you appear to have firewll or router that is blocking....." و ميشي من رو راهنمايي كنيد

15. کاربر سایت

تمام پست های bacheh mosbat رو بخونین ، متوجه میشین . . .

این صفحه را به اشتراک بگذارید