Rayman Origins >> X360

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
51XGMLBnHLL.jpg.jpg

عنوان پلتفورمر محبوب و قدیمی Ubisoft بعد از مدتها دوباره برگشته.این بار بسیار دوست داشتنی تر از قبل.
بعد از چند شماره که خرگوش های دیوانه مهمان دنیای Rayman بودند,این بار Rayman با دوست آبی رنگ خود آمده تا قلب های شما رو تسخیر کنه.
از لحاظ هنری بازی یک شاهکاره به تمام معناست.واقعا توصیفش سخته.کمتر کسی پیدا میشه بازی رو ببینه و عاشقش نشه.
Rayman Origins اواخر امسال هم بر روی دیسک و هم در XBLA عرضه خواهد شد.

تصاویر بازی:

============
تریلر پخش شده در کنفرانس دیشب Ubisoft در E3:

Download

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: PXG

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
در یک کلمه : طراحی هنری بازی دیوانه کنندس ! شدیداً منتظریم ...

پ.ن : ممنون سینا ، میگفتم چرا کسی تاپیکش رو نمیزنه :d!

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
به به :D امسال عجب سال پربار و پر بازییه! بدبختی همه یا تو ایام امتحانات میان( l.a noire ) یا شروع مدارس( gears of war 3 ) یا وسط درس( halo anniversary ):D
ممنون بابت تاپیک!
خیلی ردیف بنظر میاد:D
پ.ن.:D ما که خودمونو داریم با alien breed و castle vania Los و l.a noire خفه میکنیم:D ایشالاه اینم بیاد مارو از تفنگ دور کنه:D

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
هنوز هم ریمن 3 رو یکی از بهترین بازی های عمرم میدونم کلی باهاش خاطره دارم
که بعد از اون ربیت ها اومدن و از تم اصلیش فاصله گرفت که فکر می کنم توی این بازی درست بشه
اون ابی ـه هم اسمش Globox هست و بهترین دوست ریمن که تو شماره های قبلی هم بود

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,898
نام
نـــــــویـــــــــد
تریلر رو دیدم . فوق العادست این بازی . هیچ عیب و ایرادی به این بازی وارد نیست با توجه به این تریلر :d

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
همین الان تریلر رو دیدم .
شاهکار بود ! خیلی خندیدم ! مخصوصا وقتی که گفت من بعضی وقتها میخوام ازت تشکر کنم صادقانه ، بعد با لگد زدش !
فوق العاده بود !

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
پ.ن : ممنون سینا ، میگفتم چرا کسی تاپیکش رو نمیزنه :d!
خیلی وقته میخوام تاپیکش رو بزم ولی حسش نمیومد:D تریلر E3ـیش رو که دیدم منهدم شدم به سختی اومدم تاپیکش رو راه انداختم.:D
واقعا دوست داشتنیه:x

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
واقعا عالي!

من هميشه بازي اين سبكي دوست داشتم، نميدونم چرا انقد كمه تو اين ژانر 2 بعدي كارتوني اما طراحي هنري و كيفيت بالاي بك گراند ها ، چيشد :d

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
در یک کلام دیوانه وار عاشق اینجور بازی ها هستم، از همین الان میگم میانگینش بالای 91 میشه وقتی بازی اومد حرفم بهتون ثابت میشه. یعنی هرطور فکر میکنم میبینم نمیتونم هیچ ایرادی از این بازی زیبا و دلچسب بگیرم گرافیکش بی نظیره، گیم پلیش فوق العادست، موزیک و صداهاش بسیار زیبا هستند و کلا از هر نظر عالیه. فقط از این بابت ناراحتم که کیفیت بالای همچین عنوانی ممکنه به فروش بازی مورد علاقم یعنی Trine 2 صدمه بزنه!

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
از همون اولین عکسایی که اومده بود دیوانه بازی شده بودم !:d

با همراه ریمن ( همون ابی چاقه ) خیلی حال میکنم . دهنشو که باز میکنه دیوونه میشم !:d

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
از همون اولین عکسایی که اومده بود دیوانه بازی شده بودم !:d

با همراه ریمن ( همون ابی چاقه ) خیلی حال میکنم . دهنشو که باز میکنه دیوونه میشم !:d
اون که اخرشه! دیوانه کنندست! اولین تریلرشو یادته؟:d Rayman میخوابوند زیر گوش ابیه!:d
خیلی باحال بود!:)):d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر