قیمت PS VITA اعلام شد

DOKTOR_PS3

کاربر سایت
Feb 20, 2008
434
نام
کسرا
در ایران هم میشه از قابلیت 3G استفاده کرد.سیمکارتهای دیتای اپراتور سوم (رایتل)این قابلیت رو داره قیمتش هم فکر کنم 20 تومن باشه منتها یک سری تنظیمات داره که باید وارد ویتا کرد و برای شارژ سیمکارت باید یک سری کار از اول انجام داده باشید.کلا نسل edge یک سری مشکلات داره که تو ایران در آینده برطرف میشه مثل آنتن دهی و غیره.ایرانسل هم فعلا خدمات این نوع سیمکارتها رو ارائه نمیده.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سزعت 3G خوبه اما سونی باید اپدیتهای بیشتری بده برای متعادل کردنش .... من نسخه 3G روامتحان کردم ....
---------------
خب من بازی های PSP هم امتحان کردم ... God Of War GHost of Sparta کنترلش کار نکینمه ... البته توی PSN خوده VITA هم فعلا موچود نیست .... CHains of olypmpuse - GTA Libert City Stories - GTA chinatown WArs همه عالی کار میکنن اما کیفیت Text ها به خاظر Up scale بودنش مقدرای میاد پایین ... اما به هر حال خوبه .... احتمالا سونی بازی های PSP رو سارگار میکنه ... Silent Hill هم وقت نکردم تست کنم ! باشه برا بعد .. فعلا Uncharted بدجوری فاز میده
----------
Browser هم خیلی خوب و نرمه اما فارسی رو جواب نمیده
بقیه app ها هم تست کردم جالب بودن

آخرین ویرایش:

thralll

کاربر سایت
Feb 22, 2012
204
نام
امیر
triangels جان مرسی بابت عکسها و توضیحاتت.
ببین تاچ اسکرینش چجوریاس؟سرعت واکنشش مثلا در حد محصولات تاچ اسکرین اپل هست؟یا مثل سری گلکسی سامسونگه که اول باید طرفو بیدار کنی بعد لمسش کنی!؟
توی تمام ویدیو هایی که دیدم احساس کردم واکنش تاچ اسکرینشن نسبت به انگشت طرف یکمی کند بود یا اصلا واکنشی نداشت!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
triangels جان مرسی بابت عکسها و توضیحاتت.
ببین تاچ اسکرینش چجوریاس؟سرعت واکنشش مثلا در حد محصولات تاچ اسکرین اپل هست؟یا مثل سری گلکسی سامسونگه که اول باید طرفو بیدار کنی بعد لمسش کنی!؟
توی تمام ویدیو هایی که دیدم احساس کردم واکنش تاچ اسکرینشن نسبت به انگشت طرف یکمی کند بود یا اصلا واکنشی نداشت!
من مشکلی توی جواب گویی تاچش ندیدم ! اما چون PS VITA در اول راهه ممکن هم هست برخی Bug های مختلف سرش پیدا بشه اما با فریم ورها حل خواهد کرد مشکلات رو
ولی من در کل با تایپش راحت بودم و سرعت پاسخ گوییش هم مشکلی نداره سرعتش به اندازه apple بالا هست ... چون من خودم هم IPhone 4s و هم ipad 2 آستفاده میکنم به تاچشون عادت کردم اما ویتا اصلا دلسردم نکرد تاچش

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بچها یه سوال فوری بازی های رایگانش چه طوری؟
طوري نيست ! به جز سه بازي كه براي نشون دادن قابليتهي دوربين طراحي شده ) البته بعد از ١٠ دقيقه تكراري و خسته كننده ميشه به حز فوتبل كه مقداري جالبتره)
- هيچ بازي رایگاني نداره به جز اينا -فقط ميتوني دموهاي كوتاه بلزيها رو دانلود كني

gamebazzz

کاربر سایت
Feb 4, 2012
38
نام
حامد افشار
سزعت 3G خوبه اما سونی باید اپدیتهای بیشتری بده برای متعادل کردنش .... من نسخه 3G روامتحان کردم ....
---------------
خب من بازی های PSP هم امتحان کردم ... God Of War GHost of Sparta کنترلش کار نکینمه ... البته توی PSN خوده VITA هم فعلا موچود نیست .... CHains of olypmpuse - GTA Libert City Stories - GTA chinatown WArs همه عالی کار میکنن اما کیفیت Text ها به خاظر Up scale بودنش مقدرای میاد پایین ... اما به هر حال خوبه .... احتمالا سونی بازی های PSP رو سارگار میکنه ... Silent Hill هم وقت نکردم تست کنم ! باشه برا بعد .. فعلا Uncharted بدجوری فاز میده
----------
Browser هم خیلی خوب و نرمه اما فارسی رو جواب نمیده
بقیه app ها هم تست کردم جالب بودن
ببخشید داداش یه سوال:
شما این بازیهای psp رو که میگی امتحان کردی یکی جواب داده و یکی جواب نداده رو از خود سایت فروشگاهی ویتا خریدی یا خودت ریختی؟؟؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ببخشید داداش یه سوال:
شما این بازیهای psp رو که میگی امتحان کردی یکی جواب داده و یکی جواب نداده رو از خود سایت فروشگاهی ویتا خریدی یا خودت ریختی؟؟؟
فقط god of war ghost of sparta كمكي مشكل داره - gta liberty city - chinatown wars و god of war chains of olympuse توي psn برايًvita هستن - من قبلا داشتم اما اين chinatown wars رو تخفيف بود خريدم . خيلي هم راحت اجرا ميشن - ضمن اينكه همه ي بازيهايي كه در psn برايًps vita هستش تست شده و ١٠٠٪ كار ميكنه . سوني بعدا هم به تعداد اين بازي هي اضافه خواهد كرد

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
بدون 3g هم میشه آنلاین بازی کرد اگه 3g باشه میتونی با وصل شدن به نت از طرق سیم کارت هم آنلاین بشی*

اها ! من فکر میکردم بدون 3g نمیشه رفت اینترنت و بازی ها هم انلاین بازی کرد!!!! دستتون درد نکنه.

bazzigoosh

کاربر سایت
Jan 25, 2011
155
حمله به ویتا !! ( به سبک صمد آقا )
الان زنگ زدن از دفتر DC که دستگاهی که پیش خرید کرده بودم رسیده و امروز برام میفرستند
یعنی دیگه شب تا صبح بیدارم امشت >:d

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
حمله به ویتا !! ( به سبک صمد آقا )
الان زنگ زدن از دفتر DC که دستگاهی که پیش خرید کرده بودم رسیده و امروز برام میفرستند
یعنی دیگه شب تا صبح بیدارم امشت >:d

خوش بحالت ویتای من دبی هست
فردا میاد ولی عید باید برم بگیرم
لعنت به مدرسه:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر