Darksiders II | PC

بنابر اعلام Gameinformer دنباله ی عنوان موفق Darksiders در سال 2012 عذضه خواهد شد و شما اینبار در نقش Death یکی دیگر از 4 سوار آخرالزمانی ظاهر خواهید شد که پا به قلمرویی خواهد گذاشت که War در آن به دام افتاده است تا او را که هنوز هم مقصر وقوع جنگ های پیش از موعد آخرالزمانی است برهاند !

Darksiders II بنابر قول GI یک عنوان عظیم تر وسیع تر با آپگریدها و سلاح های بسیار زیاد خواهد بود .

Darksiders II

ویدیوهای بازی
Making of Last Sermon - Darksiders II Behind-the-Scenes Video

Last Sermon - Darksiders II Live Action Trailer

Last Sermon - Darksiders II Extended Video

تصاویر بازی

شماره اول باز یکه یادتون هست که بعد از حدودا 1 سال از نسخه های کنسولی برای کامپیوتر های خانگی هم منتشر شد و طرفدرهای زیادی را هم برای خود جذب کرد این بار هر 3 نسخه از بازی قرار هست در تاریخ 14aug منتشر شود و دیگر pcگیمر ها همزمان با سایر پلتفرم ها می توانند از شماره دوم بازی لذت ببرد .
این عنوان از خیلی لحاظ شبیه gowهست و با یک گیم پلی و داستان متفاوت ساعت ها شمارا سرگرم کند
اسم شخصیت بازی
death هست وظاهرا بسیار قوی ترو کارامد تر از war(شخصیت شماره 1 بازی) هست و همچنین مجهز به 2 عدد داس بزرگ برای جنگیدن با دشمنان هست برای درک بیشتر توصیه می کنم تریلر های بازی را مشاهده کنید
در مورد گرافیک بازی هم با توجه به ویدیوهای منتشر شده می تونان گفت دارای گرافیک هنری بی نظیری هست و تم کارتونی مانند دارد
همانطور که می دانیم تا الان بازی چندین بار تاخیر خورده ظاهرا تیم سازنده خواسته تمام مشکلات و ایرادات بازی را رفع و یک بازی بدون مشکل را بیرون بدهد که که امیدواریم اینطور باشه
بازی در مرداد ماه منتشر می شود

[h=3]Darksiders II System Requirement[/h]
Minimum System Requirements

* CPU: Intel P4 @ 3GHz or similar AMD
* RAM: 2 GB
* HDD: 10 GB free disk space
* Graphics: 512 MB Graphics Memory
* Sound Card: DirectX 9 Compatible
* DirectX: Version 9

Recommended System Requirements

* CPU: Intel Core 2 Duo 3GHz or similar AMD
* RAM: 4 GB
* HDD: 10 GB free disk space
* Graphics: 1 GB Graphics Memory
* Sound Card: DirectX 9 Compatible
* DirectX: Version 9

Supported Graphics Cards:
Minimum – GeForce GT 220 or Radeon HD 6520G
Recommended – GeForce GTS 240 or Radeon HD 3870

Note: These are the predicted system requirements.
Official will be updated soon.

Recommended: Check for the Latest Driver Updates for Your Graphics and Sound Cards.

سایت بازی

http://www.darksiders.com/

آخرین ویرایش:

fereydoon1367

کاربر سایت
Sep 18, 2012
2
من بازی روتا مر حله ای که باید او روح ها رو از بین ببرم رفتم یه قسمتی رو با ترینر رفتم پریدم توی چاهی به نام boneriven بعد نمی دونستم اونجا قابلیت ghost spilit می خواد الان اونجا گیر کردم نه می تونم جلو برم نه می تونم برگردم می خواستم راهی داره از اونجا برم بیرون یا ترینری وجود داره که بتونم از در عبور کنم و با اپدیت احیانا گزینه ای برای برگشت اضافه میشه .

تو اپدیت skidrow info نوشته Added Key Bindings option to the Pause Menu. (Previous location on the Moves List still there) این منظورش چیه

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
سلام دوستان یه سوال دارم می خواستم بدونم بعد اینکه دارک سایدرز 2 تموم کردم نوشته بود که اگه از اول برم ایندفعه می تونم کاراکتر خودم انتخاب کنم می خواستم ببینم قضیه چیه جدیه یا سر کاریه؟:D

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام دوستان یه سوال دارم می خواستم بدونم بعد اینکه دارک سایدرز 2 تموم کردم نوشته بود که اگه از اول برم ایندفعه می تونم کاراکتر خودم انتخاب کنم می خواستم ببینم قضیه چیه جدیه یا سر کاریه؟:D
تا جایی‌ که می‌دونم نمی‌شه :D، ولی‌ می‌شه کاراکتر‌ای که الان ساختین و با همهٔ سلاح‌ها دوباره بازی رو شروع کنین.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
زیاد حال نکردم با این نسخه بازی!!!:|
خیلی زود خسته کننده شد!
نسخه اول بازیر رو میرفتم جلو کیف میکردم هم با فایتینگش هم با روند مراحل
اما این اصلا بهم حال نداد! مخصوصا فایتینگش اصلا به نظر جالب نیست

هیچی آدم نمیفهمه کیو داره میزنه:|

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
زیاد حال نکردم با این نسخه بازی!!!:|
خیلی زود خسته کننده شد!
نسخه اول بازیر رو میرفتم جلو کیف میکردم هم با فایتینگش هم با روند مراحل
اما این اصلا بهم حال نداد! مخصوصا فایتینگش اصلا به نظر جالب نیست

هیچی آدم نمیفهمه کیو داره میزنه:|

:-o:-o:-o:-o:-o:-o!!! اگر یه بخشش نسبت به قبل پیشرفت کرده باشه همون سلاح ها و در نتیجه فایتینگش هست به نظر من.

amirice

کاربر سایت
Jul 5, 2012
89
نام
امیرحسین
یک عنکبوت بزرگ توی اون چاه است که یک روحی هم سوارشه باید اونو شکست بدی وروح تحت فرمان تو درمیاد بعدش میزنی mapوspeacمی زنی میری جایی که ماموریت داده
و روی نزدیک ترین دروازه کلیک وبعدشمyes

---------- نوشته در 11:45 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:44 AM ارسال شده بود ----------

من بازی روتا مر حله ای که باید او روح ها رو از بین ببرم رفتم یه قسمتی رو با ترینر رفتم پریدم توی چاهی به نام boneriven بعد نمی دونستم اونجا قابلیت ghost spilit می خواد الان اونجا گیر کردم نه می تونم جلو برم نه می تونم برگردم می خواستم راهی داره از اونجا برم بیرون یا ترینری وجود داره که بتونم از در عبور کنم و با اپدیت احیانا گزینه ای برای برگشت اضافه میشه .

تو اپدیت skidrow info نوشته Added Key Bindings option to the Pause Menu. (Previous location on the Moves List still there) این منظورش چیه

یک عنکبوت بزرگ توی اون چاه است که یک روحی هم سوارشه باید اونو شکست بدی وروح تحت فرمان تو درمیاد بعدش میزنی mapوspeacمی زنی میری جایی که ماموریت داده
و روی نزدیک ترین دروازه کلیک وبعدشمyes

mgs4

کاربر سایت
Mar 9, 2007
286
سلام دوستان عزیز من ابدیت 4 بازی رو ریختم ولی این DLC نیومد برام کجا میتونم بیداش کنم ایا تو یکی از نقشه ها هست یا جایی دیگه. ممنون میشم کمکم کنید.

ARIYAN0000

کاربر سایت
May 28, 2012
12
سلام

دوستان من اوایل بازی هستم همونجا که تازه وارد بازی میشیم
دو تا غولای بازی رو میترکونیم تازه وارد بازی میشیم
یه علامت میاد توی stone father's vale
علامت primay quest هست
نوشته find the keper secret
اینجا باید چه کار کنم ؟
بازی خیلی خیلی باحال هست متاسفانه حالا نمیدونم من اشتباهی کردم یا نه ولی به اینجا که وارد شدم تموم گیج کننده شده

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
درود
خب این نشون دهنده ماموریت اصلیتون هست که باید Keeper of Secret رو پیدا کنین!!
هنوز اول بازی هستین و کار خاصی نباید انجام بدین,همینجور به راهتون ادامه بدین تا به اون پیرمرده CrowFather برسین!!

ARIYAN0000

کاربر سایت
May 28, 2012
12
درود
خب این نشون دهنده ماموریت اصلیتون هست که باید Keeper of Secret رو پیدا کنین!!
هنوز اول بازی هستین و کار خاصی نباید انجام بدین,همینجور به راهتون ادامه بدین تا به اون پیرمرده CrowFather برسین!!

دادا این راه رو تا آخر میرم چند تا مرحله رو هم رد کردم میرسم به جایی که آتشفشان داره ولی آخر سر کروفادر رو پیدا نکردم

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
دادا این راه رو تا آخر میرم چند تا مرحله رو هم رد کردم میرسم به جایی که آتشفشان داره ولی آخر سر کروفادر رو پیدا نکردم

من راستش دقیق متوجه نشدم کجای بازی هستین,اگه میتونین یه عکس ازش بذارین!!
کروفادر که همون اول بازی باهاش میجنگین وقتی که به شکل وار در میاد,احتمالا الان تو سرزمین میکرها هستین و کجاش رو میگین متاسفانه من متوجه نشدم!!!

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
:-o:-o:-o:-o:-o:-o!!! اگر یه بخشش نسبت به قبل پیشرفت کرده باشه همون سلاح ها و در نتیجه فایتینگش هست به نظر من.
زیاد تعجب نکن داداش ... :D
این آقا مجید ما از همون اول پدرکشتگی داشت با این شاهکار ... هر کار کردیم به راه راست هدایتش کنیم نشد که نشد ... :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر