Darksiders II | PC

بنابر اعلام Gameinformer دنباله ی عنوان موفق Darksiders در سال 2012 عذضه خواهد شد و شما اینبار در نقش Death یکی دیگر از 4 سوار آخرالزمانی ظاهر خواهید شد که پا به قلمرویی خواهد گذاشت که War در آن به دام افتاده است تا او را که هنوز هم مقصر وقوع جنگ های پیش از موعد آخرالزمانی است برهاند !

Darksiders II بنابر قول GI یک عنوان عظیم تر وسیع تر با آپگریدها و سلاح های بسیار زیاد خواهد بود .

Darksiders II

ویدیوهای بازی
Making of Last Sermon - Darksiders II Behind-the-Scenes Video

Last Sermon - Darksiders II Live Action Trailer

Last Sermon - Darksiders II Extended Video

تصاویر بازی

شماره اول باز یکه یادتون هست که بعد از حدودا 1 سال از نسخه های کنسولی برای کامپیوتر های خانگی هم منتشر شد و طرفدرهای زیادی را هم برای خود جذب کرد این بار هر 3 نسخه از بازی قرار هست در تاریخ 14aug منتشر شود و دیگر pcگیمر ها همزمان با سایر پلتفرم ها می توانند از شماره دوم بازی لذت ببرد .
این عنوان از خیلی لحاظ شبیه gowهست و با یک گیم پلی و داستان متفاوت ساعت ها شمارا سرگرم کند
اسم شخصیت بازی
death هست وظاهرا بسیار قوی ترو کارامد تر از war(شخصیت شماره 1 بازی) هست و همچنین مجهز به 2 عدد داس بزرگ برای جنگیدن با دشمنان هست برای درک بیشتر توصیه می کنم تریلر های بازی را مشاهده کنید
در مورد گرافیک بازی هم با توجه به ویدیوهای منتشر شده می تونان گفت دارای گرافیک هنری بی نظیری هست و تم کارتونی مانند دارد
همانطور که می دانیم تا الان بازی چندین بار تاخیر خورده ظاهرا تیم سازنده خواسته تمام مشکلات و ایرادات بازی را رفع و یک بازی بدون مشکل را بیرون بدهد که که امیدواریم اینطور باشه
بازی در مرداد ماه منتشر می شود

[h=3]Darksiders II System Requirement[/h]
Minimum System Requirements

* CPU: Intel P4 @ 3GHz or similar AMD
* RAM: 2 GB
* HDD: 10 GB free disk space
* Graphics: 512 MB Graphics Memory
* Sound Card: DirectX 9 Compatible
* DirectX: Version 9

Recommended System Requirements

* CPU: Intel Core 2 Duo 3GHz or similar AMD
* RAM: 4 GB
* HDD: 10 GB free disk space
* Graphics: 1 GB Graphics Memory
* Sound Card: DirectX 9 Compatible
* DirectX: Version 9

Supported Graphics Cards:
Minimum – GeForce GT 220 or Radeon HD 6520G
Recommended – GeForce GTS 240 or Radeon HD 3870

Note: These are the predicted system requirements.
Official will be updated soon.

Recommended: Check for the Latest Driver Updates for Your Graphics and Sound Cards.

سایت بازی

http://www.darksiders.com/

آخرین ویرایش:

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
1اشم بازی کن
من آپدیت هارو استفاده نکردم نمیدونم چه جوریه

---------- نوشته در 09:08 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:44 AM ارسال شده بود ----------

بچه ها من هرچی سعی کردم جلوی خودمو بگیرم نشد این آهنگ از بازی رو گوش کنید و حالشو ببرید Download rar
حتما!!!
اهنگ زیبایی بود مرسی 3>

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
1اشم بازی کن
من آپدیت هارو استفاده نکردم نمیدونم چه جوریه

---------- نوشته در 09:08 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:44 AM ارسال شده بود ----------

بچه ها من هرچی سعی کردم جلوی خودمو بگیرم نشد این آهنگ از بازی رو گوش کنید و حالشو ببرید Download rar
ممنون.
اتفاقا منم می‌خواستم همینجا بگم که به نظرم بهترین آهنگ بازی اونی هست که موقع‌ای که تو Earth میجنگین پخش می‌شه،یکی‌ از‌Depressive ترین sound track های‌ apocalyptic ای هست که دیدم تو یه بازی پخش شه :D

آخرین ویرایش:

A.Pato7

کاربر سایت
Jul 6, 2011
965
آهان.... تازه داره قشنگ میشه بازی، اولش یه مقدار در حد انتظارم نبود ولی هرچی جلوتر میرم بازی خیلی قشنگ تر میشه!:d

الان اون یارو که ته اسمش هالک داشت رو کشتم. چه حالی داد:d چقدر سلاح های بازی زیادن، دو سه تا گرفتم عالی>:) چقدر موسیقی های بازی قشنگن:) هرچی باگ ها و افت فریم اذیت میکنه، ولی بازم می ارزه همینجوری فقط بگردی واسه خودت! راستی این Reaper form عجب چیز مشتیه=p~

راستی یه سوال: رنگ آیتم ها استفاده ش چی هست؟! یادمه تو Reckoning رنگشون نشان دهنده ی ارزش بود، مثلا بنفش تک و نایاب بود، زرد ست میشد و آبی کم یاب بود! اینجا چه جوریه؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
بازی رو دوباره، این بار رو Nightmare شروع کردم :D، ضربه دشمنان هر کدوم چند هزار تا دمیج میده :D یبار هم بمیری دیگه کلا سیو‌ها پاک میشن، کسیی‌ که یکم Challenge میخوان حتما امتحان کنن، البته سخت نیست، فقط باید رفلکس سریع داشته باشین.

dante47

کاربر سایت
Oct 6, 2010
586
من بازی رو تو 20:32تموم کردم ولی یکی از دوستام میگه گیم پلی بازی بیشتر از 20 ساعته؟؟من یا تو 20 ساعت یا تو 21 ساعت تممش کردم چرا اینجوریه؟؟

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
دوستان DLC بازی کار نمی کنه؟ Argul's Tomb

ممنون.
اتفاقا منم می‌خواستم همینجا بگم که به نظرم بهترین آهنگ بازی اونی هست که موقع‌ای که تو Earth میجنگین پخش می‌شه،یکی‌ از‌Depressive ترین sound track های‌ apocalyptic ای هست که دیدم تو یه بازی پخش شه :D
خیلی قشنگه ولی بازم اصلا به پای آهنگ Icarus در Deus Ex Human Revolution نمی رسه.

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
War شخصیتش به مرگ نزدیک تر بود تا Death :D
منم Death رو بیشتر دوست دارم.
من دوباره دارم 1 رو میرم ...
الان آخراشم .. مرگ ما زیادی باحال بود! :D تازه شوخی هم میکرد و بسیار بسیار منطقی بود ... بیش از حد دیگه دوست داشتنی شده بود .. :D
ولی وار به شدت جدی و سنگین بود .. کم صحبت می کرد ولی هرچی میگفت گل و بلبل از دهنش بیرون میومد ... جدا دیالوگای خفنی داشت وار بعضی اوقات .. حالا نه که شخصیتش جای مرگ رو بگیره ولی به نظرم مرگ رو یکم وحشی تر طراحی میکردن بهتر بود .. مثلا همین ابتدای بازی برخوردش با کیپر آو سیکرت خیلی باحال بود .. داس رو کرده تو شیکمش و عمود نگهش داشته و داره ازش میپرسه داداش من کجاست! :D از این خوف بازیا باید بیشتر میداشت تا یکم حالت وهم داشته باشیم از این شخصیت ...
حالا من در مقامی نیستم که برای دث شخصیت طراحی کنم ولی نظر شخصیم رو گفتم و این نکته رو هم بگم که دث رو خیلی خیلی دوست داشتم ولی نه به اندازه وار ...

fereydoon1367

کاربر سایت
Sep 18, 2012
2
من بازی روتا مر حله ای که باید او روح ها رو از بین ببرم رفتم یه قسمتی رو با ترینر رفتم پریدم توی چاهی به نام boneriven بعد نمی دونستم اونجا قابلیت ghost spilit می خواد الان اونجا گیر کردم نه می تونم جلو برم نه می تونم برگردم می خواستم راهی داره از اونجا برم بیرون یا ترینری وجود داره که بتونم از در عبور کنم و با اپدیت احیانا گزینه ای برای برگشت اضافه میشه .

تو اپدیت skidrow info نوشته Added Key Bindings option to the Pause Menu. (Previous location on the Moves List still there) این منظورش چیه

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
من دوباره دارم 1 رو میرم ...
الان آخراشم .. مرگ ما زیادی باحال بود! :D تازه شوخی هم میکرد و بسیار بسیار منطقی بود ... بیش از حد دیگه دوست داشتنی شده بود .. :D
ولی وار به شدت جدی و سنگین بود .. کم صحبت می کرد ولی هرچی میگفت گل و بلبل از دهنش بیرون میومد ... جدا دیالوگای خفنی داشت وار بعضی اوقات .. حالا نه که شخصیتش جای مرگ رو بگیره ولی به نظرم مرگ رو یکم وحشی تر طراحی میکردن بهتر بود .. مثلا همین ابتدای بازی برخوردش با کیپر آو سیکرت خیلی باحال بود .. داس رو کرده تو شیکمش و عمود نگهش داشته و داره ازش میپرسه داداش من کجاست! :D از این خوف بازیا باید بیشتر میداشت تا یکم حالت وهم داشته باشیم از این شخصیت ...
حالا من در مقامی نیستم که برای دث شخصیت طراحی کنم ولی نظر شخصیم رو گفتم و این نکته رو هم بگم که دث رو خیلی خیلی دوست داشتم ولی نه به اندازه وار ...
یکم هم چون میخواستن بازی رو RPG مانند کنن اینو آروم طراحی کردن :D فکر کن یه نفر مثل وار باشه، هر کیو ببینه از دم تیغ بگذرونه، بعدا بگه رو چشمم میرم فلان کس رو میکشم واستون :D

ولی‌ به نظرم نسبت به دشمنان بازی باید یکم خشن تر بود،یه سری Boss بودن تو بازی من می‌خواستم مثل War شمشیر رو بکنه توشون، نصف کنه :D

من چون طرفدار صلح ( لول :D) هستم Death رو بیشتر دوست دارم. :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر