One Piece - خطر اسپویل (پست اول حتما خوانده شود)

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
گذشته شخصیت اصلی داستان برای شما فیلره؟ :D.
نه نه چرا بد برداشت میکنید اصلا و ابدا .:(
تمام شخصیت های گروه درباره گذشتشون گفته شده نوبتی هم که بود نوبت لوفی و ایس بود وچطوری باهم اشنا وبرادر شدند. اصلا حرفم این نبود :(

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
تمام شخصیت های گروه درباره گذشتشون گفته شده نوبتی هم که بود نوبت لوفی و ایس بود وچطوری باهم اشنا وبرادر شدند. اصلا حرفم این نبود :(
505 که زمان حال بود بیشتر

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,532
نام
کورش
مرسی دستت درد نکنه به خاطر دانشگاه و کار از 500به بعد وندیدم بازم معذرت اگر کسی بد برداشت کرده
کسی بد برداشت نمیکنه. کلا این تاپیک یک جمع خودمونی و راحت ـه و تا توهینی نباشه هیچ مشکلی برای بحث در مورد این سریال نیست پس مشکلی وجود نداشته و خیالتون راحت باشه. سوال ها رو هم در پروفایلتون جواب دادم اگر دوست داشتید میتونید در همینجا بپرسید تا بقیه نظر خودشون رو بگن و جواب های بهتری بگیرید.

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
اگر دوست داشتید میتونید در همینجا بپرسید تا بقیه نظر خودشون رو بگن و جواب های بهتری بگیرید.
مرسی وبابت جواب ها ممنون ولی بازسوال کامل جواب داده نشد.اول سوال وجواب برای بقیه هم میزارم تا بقیه هم بیشتر کمک کنن
1-درسریال چند نوع میوه شیطانی داریم یا ازنظرگروه بندی به چند دسته تقسیم میشن (اگر یادتون باشه ساکازوکی درمبارزه باایس گفتش درسته تو قویترین میوه دسته یا گروه میوه شیطانی خودت روخوردی ولی باز حریف قدرت من نمیشی)؟
2-توقسمت سوم اون فرمانده که زورو روگرفته بود گفتش میوه های شیطانی فقط تو گراندولاین هستن یعنی چندتا هستندبی شمار وچطوری بوجود اومدن؟
جواب هاباتشکر ازKourosh:
3سه نوع میوه داریم1- پارامسیا که یک قدرت خاص به فرد میده مثل لاستیکی شدن لوفی یا دستهای روبین
2-زوان که در اون فرد میتونه تبدیل به حیوان بشه مثل مارکو که به فونیکس تبدیل میشد
3-لوگیا که قویترین نوع میوه است و فرد رو تبدیل به عنصر طبیعی میکنه مثل کیزارو که از نوع نور بود.
در مورد تعدادشون هیچ اطلاعاتی داده نشده.
سوال:تو anime ساکازوکی میگه ایس توقویترین میوه دسته یا گروهتو خوردی ولی بازحریف من نمیشی مگه جفتشون نوع میوشون ازنوع لوگیا نیست پس چرابازاینطوری گفته شدیعنی بازدسته بندی هاشون هم فرق میکنه؟
خودسران مارینفورد چه قدرتی دارند؟ نه زیردستاشون

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
دوست عزیرم Cj_sa

نوشته شده توسط Cj_sa
جمله م کاملا پرسشی بود :D.
1-درسریال چند نوع میوه شیطانی داریم یا ازنظرگروه بندی به چند دسته تقسیم میشن (اگر یادتون باشه ساکازوکی درمبارزه باایس گفتش درسته تو قویترین میوه دسته یا گروه میوه شیطانی خودت روخوردی ولی باز حریف قدرت من نمیشی)؟
دسته ها به این صورته : Logia و Paramecia و Zoan.ـ

Logia بدن استفاده کننده رو به یک عنصر تبدیل میکنه مثل Ace که شعله اتش میشد و ساکازوکی که ماگما و ماژلان سم و ....

Paramecia به استفاده کننده قدرت خاصی رو میده درحالی که بدنش از فرم عادی و انسانی خارج نمیشه مثل قدرت شیروهیگه و یا Miss Valentine (در آرکه آراباستا) Kilo Kilo No MI رو داشت (میتونه وزن خودش و هر چشم دیگه رو کم و زیاد کنه).

Zoan هم در این گروه کمیابترین هست. انسان رو به حیوان تبدیل میکنه که نمونه های زیادی رو دیدیم در ارکه انیس لابی (راب لوچی و دسته Cp9 ).
2-توقسمت سوم اون فرمانده که زورو روگرفته بود گفتش میوه های شیطانی فقط تو گراندولاین هستن یعنی چندتا هستندبی شمار وچطوری بوجود اومدن؟
منبع اصلی هنوز مشخص نشده کجاست. از محدوده گراند لاین میان ولی کدام جزیره و کدام منتطقه؟ معلوم نیست. (البته یه نظر خیلی خفن دارم که نمیگم، ممکن بهم بخندید :D).
خودسران مارینفورد چه قدرتی دارند؟ نه زیردستاشون
دقیقا منظورت کیاست؟ اگر دولت جهانی رو میگی؟
در مورد تعدادشون هیچ اطلاعاتی داده نشده.
تعدادشون نه ولی درمورد قیمتشون چرا :D. قیمت هر میوه مینیموم 100 میلیون هست!.
-----------------

یه تصویر براتون میزارم که فرق بین مانگا و انیمه کاملا دستتون بیاد (خطاب به اون دوست عزیزمون که خیلی با انیمه حال میکنه :D):

آخرین ویرایش:

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,532
نام
کورش
دوست عزیرم Cj_sa

دسته ها به این صورته : Logia و Paramecia و Zoan.ـ

Logia بدن استفاده کننده رو به یک عنصر تبدیل میکنه مثل Ace که شعله اتش میشد و ساکازوکی که ماگما و ماژلان سم و ....

Paramecia به استفاده کننده قدرت خاصی رو میده درحالی که بدنش از فرم عادی و انسانی خارج نمیشه مثل قدرت شیروهیگه و یا Miss Valentine (در آرکه آراباستا) Kilo Kilo No MI رو داشت (میتونه وزن خودش و هر چشم دیگه رو کم و زیاد کنه).

Zoan هم در این گروه کمیابترین هست. انسان رو به حیوان تبدیل میکنه که نمونه های زیادی رو دیدیم در ارکه انیس لابی (راب لوچی و دسته Cp9 ).
منبع اصلی هنوز مشخص نشده کجاست. از محدوده گراند لاین میان ولی کدام جزیره و کدام منتطقه؟ معلوم نیست. (البته یه نظر خیلی خفن دارم که نمیگم، ممکن بهم بخندید :D).
تعدادشون نه ولی درمورد قیمتشون چرا :D. قیمت هر میوه مینیموم 100 میلیون هست!.
-----------------

یه تصویر براتون میزارم که فرق بین مانگا و انیمه کاملا دستتون بیاد (خطاب به اون دوست عزیزمون که خیلی با انیمه حال میکنه :D):
این نمیدونم اشتباه لپی بود یا واقعا فکر میکنی زوان نادر ترینه؟ :d
کلا در دنیای وانپیس نادر ترین و قویترین میوه ها انواع لوگیا هستند. اگر بخاطر جمله ای که در مورد مارکو گفته شد میگی نادر تریین ها زوان هستند اون جمله دقیقا در مورد میوه خود مارکو بود نه نوع زوان. بخاطر اینکه میوه زوان مارکو مربوط به یک نوع حیوان افسانه ای بود یعنی فونیکس و این یکی از لوگیا هم نادر تره ولی در کل کلاس لوگیا نادرترین میوه ها هستند.
یکی از منابع :
The rarest of the three classes, users of Logia Devil Fruits gain the ability to transform themselves into an element

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
Fratos جان ماهم شمارو خیلی دوست داریم:d:d
بیخیال اون قضیه شید چیزی که نباید اینجاهم برای من اتفاق میافتاد افتاد دیگه:(مهم نیست
دوباره اون قسمت جنگ ایس وساکازوکی رونگاه کردم نوع قدرت میوه ایس یکی ازقویترین هاست نه قویترین میوه لوگیا ولی به خاطر ترجمش من این طوری برداشت کردم که خود دسته لوگیا هم باز تقسیم بندی داره کاملا متوجه شدم.
بگین این صفحه برای همین باز شده مگه نه من اولش با این قضیه مشکل داشتم ولی الان راحت تر سوال هام ومیگم:d

اره دقیقا منظورم سران دولت جهانی.:d

Q
3-سران مارینفورد (دولت جهانی) چرا خودشون یا افرادشونو دنبال وان پیس نمیفرست تا پیداش کنن وبه این قضایا خاتمه بدن یا نمیخوان؟ فکر میکنن وان پیسی وجود نداره؟
جواب Kourosh
در مورد وان پیس هم هنوز هیچ چیز گفته نشده ولی احتمالا یک گنج مادی نیست و بیشتر نتیجه معنوی نظیر ارزش دوستی و ناکاما و ایناست.

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
اره دقیقا منظورم سران دولت جهانی.:d

ربط خاصی به داستان نداره اسپویل ولی دوست نداشتید نخونید

سران دولت جهانی رو هنوزانیمه نشون نداده و تو چند قسمت اینده شاهدشون خواهید بود اونم خیلی کوتاه که ما هنوز از توانایی هاشون اطلاع نداریم و البته خودشون بیشتر سیاست مدار به نظر میرسند تا جنگجو که البته به نظر میرسه مارین ها جنگجو هایی فراتر از اون چیزی که ما تو مارینفورد دیدیم رو خواهند کرد

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
درمورد تعداد ونوعشون در بعضی قسمت ها (تیچ 10سال توکشتی وایت برد منتظربود وتویک کتاب خونده بود که قویترین میوه کدومه ویا سانجی تو کشتی رستورانه یه بار اون کتاب ودیده بود)گفته شد ولی نه دقیق از اون شاید بشه یه نتیجه گرفت که این میوه ها ازکجا؟ ویا منشاءشون کجاست؟ چون اون کتاب بالاخره یک جوری نوشته و حتی عکس میوه هاهم داخلش چاپ شده بودند ودرموردشون توضیح داده شده بود.(وگرنه تیچ از کجا میدونست دنبال کدوم میوه وچه شکلیه باشه) من فکر میکنم خود سران دولت جهانی تو این قضیه نقش(دست) دارند

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
این نمیدونم اشتباه لپی بود یا واقعا فکر میکنی زوان نادر ترینه؟ :d
احتمالا اشتباه از منه :D.
البته خودشون بیشتر سیاست مدار به نظر میرسند تا جنگجو
دوتا از پنج نفر سران دولت شمشیر دارن بعد میگی جنگجو نیستن؟ :D. حسن توضیح میخوام.

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
دوتا از پنج نفر سران دولت شمشیر دارن بعد میگی جنگجو نیستن؟ :biggrin1:. حسن توضیح میخوام.

ببین منظورم رو خوب نگرفتی :d نه اینکه جنگو نبودن یا الان نیستن منظورم اینه که الان هدف و کاری که انجام میدن به کاربردن نقشه ها برنامه ریزی و سیاست مداری تا اینکه خودشون بخوان وارد یه جنگ بشند یا اون رو رهبری کنند بیشتر دست های پست پردند تا یه مهره ی جنگی :d

مثلآ سنگوکو رو در نظر بگیری دقیقآ یه چیزی مابین یه جنگجو یه سردار جنگ بود بعدآ میتونست به سرانی که الان ما شاهدشون هستیم بپیونده که ....

توضیحات قابل قبول بود :d

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
سلام
دوستان من دارم دانلود میکنم مانگا رو ... همراه لینکا یه سری لینک دیگه به این اسما زده ...
Color Walk
Green Databook
Look book omag
Romance dawn
spin off
strong world
...
چی هستن ؟!

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
سلام
دوستان من دارم دانلود میکنم مانگا رو ... همراه لینکا یه سری لینک دیگه به این اسما زده ...
Color Walk
Green Databook
Look book omag
Romance dawn
spin off
strong world
...
چی هستن ؟!

Green Databook

اطلاعاتی بود اودا در مورد وان پیس و شخصیت ها نوع طراحی ها و غیره در موردشون توضیح داده بود و عکس ها هم توش بود

spin off

اینم چپتر هایی هستش که مابین چپتر های اصلی مانگای وان پیس منتشر میشه که به داستان اصلی مربوط نیست من در کل زیادم ندیدم برای وان پیس همچین چیزی بیاد

strong world

اینم فکر کنم مربوط به فیلم دهم وان پیس با همین نام بود که اودا قبلش یه سری توضیحات رو در مورد فیلم دهم توش اورده بود

• Like
Reactions: Karchect

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر