1. به منظور آشنایی هرچه بیشتر با علاقمندی ها و همچنین ایجاد زمینه های تعامل و همکاری بیشتر با شما یاران وفادار و همیشگی بازی سنتر، پرسشنامه ای تحقیقی تهیه شده است که در بر گیرنده اطلاعات و علاقمندی های شما کاربران عزیز است. با پاسخ گویی به آن ما را یاری نمایید. برای مشاهده پرسشنامه کلیک کنید
    بستن اطلاعیه

One Piece - خطر اسپویل (پست اول حتما خوانده شود)

گفتگو در 'سینما، گرافیک کامپیوتری (CG Art) و Comic' ایجاد شده توسط Kourosh, ‏Jun 1, 2011.

1. Omid_King

کاربر سایت

نام:
    -TrancE-
    سلام , خیلی ذلم لک زده دوباره وان پیس رو از اول ببینم اما کلا همراه هاردم پوکید ...
    یه جونمردی راهنمایی میکنه از کجا میتونم آرشیو وان پیس تا آخرین قسمتش رو خریداری کنم ؟
    پیشاپیش ممنون

2. Fratos

کاربر سایت

اینو من بعد از اولین حظور کاتاکوری نوشتم:
    بعد از گذشت این همه شماره از ارک کیک ایلند و وقایع اخیر !! محبوبیت کاتاکوری به شدت رشد کرده :D. پتانسیلش رو داره حتی بعد از تمام شدن ارک هم راهش به راه کلاه حصیری ها
    گره بخوره (کراس فینگرز :D)

3. humanaga

کاربر سایت

نام:
    هومن
    تو این ارک من فقط فقط منتظرم سانجی پاور اپ بشه~X(
    در مورد کاتاکوری هم داره قربانی تصمیم اودا میشه!وگرنه این کاتاکوری رسما همه رقم از لوفی قویه و تا الا کلی با هاکی و... زده اینو ولی لامصب هی برمیگرده با یه قدرت جدید که اصلا نبایدم بر می گشت:-q
    خلاصه این ارک یکی از سینوسی ترین ارک هاست یه قسمت عالی یک قسمت صفر

#543 humanaga, ‏Feb 20, 2018
    Last edited by a moderator: ‏Feb 21, 2018
  4. Fratos

کاربر سایت

14 روز انتظار امشب تموم میشه. امیدوارم ناامیدمون نکنه اودا ساما.

5. Fratos

کاربر سایت

896 رو خوندم. صفحه 6-7-8-9 برام نامفهومه که چی شد اونطوری شد!. کلا دری وری بود.

با توجه به اختلاف سنی و اینکه طرف دست راست یونکو هست و صفرهای جلوی رقم جایزه سرش رو نمیشه شمرد، محاله به بچه 17-19 ساله بتونه کاری از پیش بره جلوش اونم تا این حد !!.

اودا داره وان پیس رو میکشه. منظورم اینکه فرار نکردن از مبارزه با کاتاکوری خودش یه پیروزی خیلی بزرگ حساب میشه، چه برسه به گلاویز شدن باهاش. نباید اینطوری میشد. واقعا متاسفم.

#545 Fratos, ‏Mar 9, 2018
    Last edited by a moderator: ‏Mar 9, 2018
  6. Fratos

کاربر سایت

سلام
    یه چیزی دیگه اضافه کنم در این مورد:
    اوج مسخره بودن ماجرا اینجاست که کاتاکوری هم درجه مارکو - بن بکمن و جک هست. مارکو توی مارین فورد نشون داد چیکاره ست. کیزارو با دیدن بکمن تقریبا خودش رو خیس کرد. جک هم یه تنه داشت کشور مینکها رو نابود میکرد. لوفی بجای اسنیک من، دراگون من هم بشه باز جلوی همچین هیولاهایی کاری از پیش نخواد برد.

برچسب ها: