PS 1 تون رو چطور خریدین ؟!

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
من بابام از اول از آتاری (از نظر بابام تمامی کنسول های بازی اسمشون آتاریه) بدش میومد اگه به امید بابام مینشستم هیچ وقت نمیتونستم ps1 بخرم واسه همینم مرد و مردونه داداشم رفت زحمت کشید و کار کرد با دستمزدش یه دست دومش رو خریدیم حالا میپرسین چه کاری؟ خب تو دانشگاه به جای دوستش امتحان داد 100 تومن کاسب شد... خب مگه چیه؟؟ کاره دیگه.. خوب بود میرفت معتاد میشد؟

مگه چه امتحانی داده بود انقدر بهش پول دادن؟:-/

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,396
نام
مهدی یوسفی اصیل
من همیشه توی این کلوپ های بازی بودم یک روز یک نفر اومد در مغازه پدرم و کنسولشو آورد من کلید کردم که بگیره خلاصه یک دونه هم مبدل ویدئویی گرفتیم خیلی باحال بود کلی باحاش زندگی میکردیم

• Like
Reactions: ehsanservat

beshush

کاربر سایت
Jan 13, 2010
413
نام
iMaN
اخی یادش بخیر
یه روز کامل سگا بازی کردم ترانسش ترکید
خیلی رو مخ بابایی راه رفتم یه مدتم باهاش کار کردم
اونقد از فوتبال وینینگ الون تعریف کردم براش تا برام خرید خیلی ذوق کرده بودم
اولین بازی رو هم همون وینینگ الون بود یادم میاد تا کلوپ دو زدم

rezidentevilone

کاربر سایت
Sep 10, 2008
433
نام
نیما
خودمم تعریف کنم ! :D

اون اولا که اومده بود همدان خوب خیلی گرون بود 150 تومن بود !
150 تومن توی 13 -12 سال پیش واقعا پول زیادی بود !
اولین بار تیکن رو توی یه کلوب دیدم که آورده ! با بابام بودیم داشتیم می رفتیم سلمونی ! :D بابام خودش حال کرد گفت سه بعدیه چه با حاله ! داد یه چند دقیقه ای بازی کردم! خبر مرگم هم همش می باختم! :D

اون موقع کلاس 4 یا 5 ابتدایی بودم ! :D سگا داشتم.. با دوستم که هم محلیمون بود می رفتیم کلوب 99 می زدیم ! تا اینکه چند وقت گذشت گفتم رضا بریم کلوب ؟! گفت نه من خودم سونی خریدم ! منم رفتم خونه گفتم نامردا رضا سونی خریده من گلابی ام ؟! :D

دیگه قرار شد بریم بخریم.. رفتیم گشتیم یدونه مدل 7000 گرفتم با 4 تا بازی درایور 1 و تیکن 3 و اون دو تا دیگه یادم نیست ! :P

یادمه وقتی آوردم خونمون وصل کردم باور نمی کردم برام ps1 خریدن !.. حس خیلی خوبی داشتم ! ( ذوق مرگ ! ) انگار الان برام فضا پیما بخرند ! :D

هنوزم همون درایور 1 رو دارم !
مموری های پلی 1 رو دارم با سیو هاش !

بهترین کنسول عمرم ps1 بود.. بازی هاش واقعا روشون کار شده از لحاظ داستانی و... الان بازی می دن گرافیکش دیوانه کنندش اما از داستانش آدم حالش بهم می خوره !

هیچ چی پلی1 نمیشه !

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
9 سال قبل خبردار شدم پسرعمم یکی گرفته منم تا قبل از اینکه ببینم با خودم گفتم که همین سگا خوبه مگه یه بازی تا چه حد میتونه از نظر گرافیک پیشرفت کنه تا این که رفتم خونه شون و عین خر که تیتاپ خورده باشه ذوق کردم(تکن 4 - تام و جری):x شب هم همون جا موندم تا صبح خوابم نبرد. تا بیدار شدیم دویدیم طرف دستگاه. بعدش که برگشتم خونه به طور غیرمنتظره ای بابام گفت تو هم آتاری جدید میخای(انگار همه باباها این جوری اند:d)منم با یه حالت معصومی که سعی کردم ذوق زده به نظر نیاد گفتم:آره بابایی ولی راضی به زحمتت نیستم>:)
طبیعیه که مدت کوتاهی بعد یه پی اس زیر تلویزیون جا خوش کرده بود.

crashh

کاربر سایت
Aug 7, 2010
292
یادش بخیر!!!!!!!!
یادمه کلاس 3 دبستان بودم همون روزی که اخرین امتحانو دادم اومدم خونه گفتم بریم برام سونی بخرین اونا هم گفتن باید کارنامتو بگیری بدش بخریم منم عصبانی شدم دادو بیداد کردم که 20 میشم دیگه بریم بخریم:d
گفتن از کجا میدونی 20 میشی؟ گفتم میدونم :dیهو بابام رفت تو اتاقشو دیدم با یه پلی استیشن اومد بیرون.گفت تو عید برات خریده بودیم گفتیم بعد از امتحانا بهت بدیم.....چقد روزه خوبی بود هیچوقت یادم نمیره.نشستم وصلش کردم دیدم بازی نداره رفتم کلوپه سره کوچه یه فوتبال گرفتم یادم نیست چی بود فقط یادمه رو جلدش عکسه آ اس رم بودو بزرگ روش نوشته بود2000 :d بعد یارو گفت مموری داری؟گفتم نه...اونم خرم کرد گفت سونی بدونه مموری مثله ادمه بی مغزه اصلا کار نمیکنه:dما هم خریدیمو اومدیم خونه تا صبح نشستم بازی میکردم...
بعد از یه سال دیگه همه بچه هایه کوچه خریده بودن.همگی اویل خریده بودیم اویل2 بود...میومدیم تو کوچه به هم مشاوره میدادیم که اینجاش اونکارو کن اونجاش اونکارو کن....یادش بخیر چه زود گذشت

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
من گریه کردم بعد بابام دستم رو با سیگار سوزوند بعد من داداشم و مامانم رو کتک زدم بعد بابام رفت سر بساط عموم برام خرید.

جدّی میگم. اصلا شوخی ندارم. دو-سه هفته بعدش هم یک مِموری کارت خریدم. روزهای خوبی بود.

Blackberry

کاربر سایت
May 28, 2011
113
من گریه کردم بعد بابام دستم رو با سیگار سوزوند بعد من داداشم و مامانم رو کتک زدم بعد بابام رفت سر بساط عموم برام خرید.

جدّی میگم. اصلا شوخی ندارم. دو-سه هفته بعدش هم یک مِموری کارت خریدم. روزهای خوبی بود.
مادرتم کتک زدی؟ مردی گفتنا. مردونگیت کجا رفته؟

من خودم پولامو جمع کردم، پولای روزانه ای که میگرفتم. 3 ماه تابستونم کار کردم خریدم. خیلی خاطره دارم ازش.

ar93

کاربر سایت
Feb 8, 2010
435
نام
Alireza MB
شماها چه حافظه هایی دارین خدایی !!! من یادم نیست کی و چجوری خریدم.... فقط یادمه اون اوایل میرفتم کلوپ road rush بازی میکردم با crash :D بعدشم دیگه یادم نیس تا زمانی که tekken3 بازی میکردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر