1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

PS 1 تون رو چطور خریدین ؟!

گفتگو در 'Old Consoles' ایجاد شده توسط rezidentevilone, ‏May 29, 2011.

1. کاربر سایت

نام:
    نیما
    در راستای تاپیک هایی که این جوونا برای ps3 و x360 می زنند گفتم یه تاپیک باز کنم برای پیره مردایی مثل خودم !

بیاین تعریف کنید PS1 تون.. خدایی تمامی کنسول های دنیا رو چطوری خریدید !>:d<

ehsanservat, Emperor visari, Naruto و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نام:
    AAA
    منps.oneنمو بابام برام از فروشگاه محل کارش گرفت.
    تو سن 6 سالگی.

ehsanservat این نوشته را Like کرده است.
  3. کاربر سایت

نام:
    امیر
    من چیزی حدود دو سه ماه رو مخ بابام کار کردم تا برام بخره قبول نمیکرد
    چون میدونست اگه این کار رو بکنه من 24 ساعت پشت این دستگاه هستم
    یه روز صبح تو تابستون خودش گفت بیا تا بریم بخریم
    وای چقدر اون روز خوشحال بودم
    اولین بازی که باهاش گرفتم درایور 1 بود
    یادش بخیر

4. کاربر سایت

نام:
    骑士 的 夜
    من بین شما ها جوون محسوب میشم (:d) ولی خب منم یه زمانی از این کنسول کلاسیک دوست داشتنی استفاده می کردم ، یادمه رفته بودیم مشهد از اونجا خریدیم :)

5. کاربر سایت

نام:
    محمد
    من اول میرفتم کلوب میشستم تکن 3 میزدم. خیلی هم میرفتم خدایی چقدر حال میداد. یه روزی پسر داییم خرید ما هم رفتیم خونشون بازی کردیم دیدیم بازی های دیگش هم خیلی حال میده اومدم خونه گریه کردم گفتم منم ps1 میخوام. یادش بخیر رفتیم خریدیم اولین بازی هم که gt و تکن و شورش در شهر و شورش در کشتی بود با وینینگ اِلون.

6. کاربر سایت

نام:
    امین
    عجب تاپیک باحالی!فکر کردم سرکاریه.:d
    کلاس سوم چهارم که بودم میکروم رو دزد برد.منم خیلی ناراحت بودم یک مدت.بابام دلش سوخت گفت برات بهترشو میخرم!قرار بود برام سگا بگیره ولی آخر خودش تصمیم گرفته بود پلی وان رو برام بخره.(اون موقع بهش میگفتن "سونی") اوایل سال 98 بود و اولین بازی ای که برام خریده بودت تکن 2 و فیفا 98 بود.فکر کنم بازی هاش 2500 بودن!همیشه بازی کرایه میکردم جای اینکه بخرم.بیشتر هم کرش 3 یا رزیدنت کرایه میکردم تا اینکه کم کم بازی ها ارزون شد و کیلو کیلو میخریدیم.یادش بخیر...:x

7. کاربر سایت

من میرفتم کلوپ هرکول بازی میکردم یه روز صبح 6 سالم بود رفتم پشت در کلوپ بابام بیدار شده بود نمیدونست کجام نگران شده بود منم انقدر پشت کلوپ نشستم روح ا...(صاحب کلوپ) درو باز کرد باهاش حساب دفتری داشتم رو حساب داداش بزرگم ساعت 1/30 رفتم خونه بابام دعوام کرد و رفت کلوپ به روح ال... گفت دیگه نزار محمد بازی کنه روح ال.. گفت 30 تومان بدهکار بده بابام تعجب کرد رفت برام یدونه خرید گفت بشین بازی کن ولی dg کلوپ نرو اولین بازیمم هرکول و تیکن و فیفا 98 بود گاد اف فوتبال هرکولو با جرات میگم بیتر 100 بازی کردم

8. کاربر سایت

کلاس پنجم بودم . تا اون موقع سگا داشتم . گیر داده بودم ps بخرن برام .گفتن تیزهوشان قبول شو. منم قبول شدم , خریدن برام.

9. کاربر سایت

نام:
    محسن
    من یادمه کلاس پنجم که بودم سال 79 بابام به من گفت امتحانات خرداد قبول شدی برات میخرم اولین بازی های که همراه دستگاه خریدیم الون 3 با لوکی لوک بود اون موقع توی محل ما بازیاش گرون بود 3000 تومان بود من میرفتم از کلوپ کرایه میکردم عشقم هم CTR و تکن بود

10. کاربر سایت

نام:
    سپهر
    من سوم دبستان بودم . آخر خرداد به زور گریه رفتیم پاساژ شهرستانمون . طبقه ی پایین جای دوسته بابام . اولین بازی هم لوک خوش شانس بود . یه بازی ترسناکم هم بود که اسمشو یادم نیست .

11. کاربر سایت

چن سالت بوده؟ گریه کردی؟ ازت نا امید شدم محمد :D شورش در کشتی؟ =))

12. کاربر سایت

نام:
    داود
    چه جالب من فکر میکردم فقط من گریه کردن داشتم تو این مورد:d
    من اول راهنمایی بودم که رفتم خریدم.یادمه با بابام رفتیم تهران منو گذاشت خونه ی مادربزرگم بعد رفت خودش خرید واسم با یه بازی فوق العاده چرت:(
    بعد فرداش که برگشتیم کرج رفتم خودم یه بازی گرفتم اونم چی عشقه من red alert
    یادش بخیر

13. کاربر سایت

نام:
    مرتضی
    من که یادم نی ماله 10 سال پیش بود فک کنم
    بابام واسه برادرم گرفت

14. کاربر سایت

نام:
    امین
    من بابام از اول از آتاری (از نظر بابام تمامی کنسول های بازی اسمشون آتاریه) بدش میومد اگه به امید بابام مینشستم هیچ وقت نمیتونستم ps1 بخرم واسه همینم مرد و مردونه داداشم رفت زحمت کشید و کار کرد با دستمزدش یه دست دومش رو خریدیم حالا میپرسین چه کاری؟ خب تو دانشگاه به جای دوستش امتحان داد 100 تومن کاسب شد... خب مگه چیه؟؟ کاره دیگه.. خوب بود میرفت معتاد میشد؟

15. کاربر سایت

من راهنمایی بودم ، داداشم گفت اگه معدلت بالای 17 شه برات میخرم ، معدلم شد 17.5 ....
    یادش بخیررر

این صفحه را به اشتراک بگذارید