ماهنامه بازی نما

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
شما اگر مجله تهیه کنید متوجه می‌شید که مرتضی (SMM9) هم تو بازی‌نما فعالیت داره و مطلب می‌نویسه. از جمله نقد دووم که تو آخرین شماره توسط مرتضی نوشته شده.
بهرام دبیرتون هنوز محسن یوسفی هست ؟ اکثر بچه های بازیسنتر بردی اونجا D بالای 5-6 ساله نگرفتم اخریش زمان Crysis 2. بود باز اون موقع نظم اومدنش بهتر بود تو هر ماه میومد تقریبا حالا با یکم جابهجایی

AGHA FARIBORZ

کاربر سایت
Jan 24, 2015
458
نام
(master)استاد
مجله خوبی هست و با وجود اینکه اکثر نیسنده ها نظر شخصی خودشونو مینویسند بعض ها (مثل آقای امیر گلخانی عزیز)واقعا نظر شخصی شون رو درباره ی بازی نمینویسن(نقد quantom break در شماره ی قبل)
به طور مثال استاد طه رسولی (از اونجایی که مثل تمام اعضای تحریریه دنیای بازی نظر شخصی شون رو مینوشتن) حتی بازی بزرگ the last of us رو توی پرونده ی این بازی زیر سوال برد و نوشتند که این بازی از نظر گیم پلی میلنگه و همش فلم سینماییه... و همین هم عامل بزرگی بود که دنیای بازی تبدیل به بهترین نشریه گیم تو ایران بشه.
از تمام اعضای تحریریه خواهش میکنم نظر شخصی خودشونو بنویسن نه اینکه تا دیدن فلان سایت به بازی فلان نمره داده ما هم باید فلان نمره رو بدیم(نقد devils third را به خاطر بیاورید..)
البته بعضی نقد ها هم هستن مثل همین نقد dark souls 3 که تمام نکات مثبت و منفی توش ذکر شده ولی بعضیا...
مشکل دوم و مشکل بزرگ این نشریه ی بزرگ DVD های بعضا داغون مجله هست که نه تنها خیلی زیاد خش دارن بلکه اصلا محتوای جذابی هم ندارند(دیسک های بازی رایانه را در نظر بگیرید...) بهتره تو این دیسک تریلر بذارید تا بازی های درجه 2 چون واقعا بعضی وقت ها دیسک هاتون کلا محتوای زیادی نداره
مشکل آخر هم اینه که مجله تاخیر زیاد داره و به پای نمونه های قدیمی مثل دنیای بازی به هیچ عنوان نمیرسه (با این حال از بازی رایانه خیلی بهتره)
اگر این نواقص از مجله گرفته بشه خیلی ممنون میشم
بازی رایانه که دیگه چاپ نمیشه.دنیای بازی هم من تا الان هیچ جا ندیدم!

LORD SKY

کاربر سایت
May 6, 2014
451
نام
حسین
مجله خوبی هست و با وجود اینکه اکثر نیسنده ها نظر شخصی خودشونو مینویسند بعض ها (مثل آقای امیر گلخانی عزیز)واقعا نظر شخصی شون رو درباره ی بازی نمینویسن(نقد quantom break در شماره ی قبل)
به طور مثال استاد طه رسولی (از اونجایی که مثل تمام اعضای تحریریه دنیای بازی نظر شخصی شون رو مینوشتن) حتی بازی بزرگ the last of us رو توی پرونده ی این بازی زیر سوال برد و نوشتند که این بازی از نظر گیم پلی میلنگه و همش فلم سینماییه... و همین هم عامل بزرگی بود که دنیای بازی تبدیل به بهترین نشریه گیم تو ایران بشه.
از تمام اعضای تحریریه خواهش میکنم نظر شخصی خودشونو بنویسن نه اینکه تا دیدن فلان سایت به بازی فلان نمره داده ما هم باید فلان نمره رو بدیم(نقد devils third را به خاطر بیاورید..)
البته بعضی نقد ها هم هستن مثل همین نقد dark souls 3 که تمام نکات مثبت و منفی توش ذکر شده ولی بعضیا...
مشکل دوم و مشکل بزرگ این نشریه ی بزرگ DVD های بعضا داغون مجله هست که نه تنها خیلی زیاد خش دارن بلکه اصلا محتوای جذابی هم ندارند(دیسک های بازی رایانه را در نظر بگیرید...) بهتره تو این دیسک تریلر بذارید تا بازی های درجه 2 چون واقعا بعضی وقت ها دیسک هاتون کلا محتوای زیادی نداره
مشکل آخر هم اینه که مجله تاخیر زیاد داره و به پای نمونه های قدیمی مثل دنیای بازی به هیچ عنوان نمیرسه (با این حال از بازی رایانه خیلی بهتره)
اگر این نواقص از مجله گرفته بشه خیلی ممنون میشم
مبحث نوشتن تجربه شخصی نویسنده، فقدانش بیشتر از هر چیز دیگه ای، به خاطر ترس از ویرایش های چشم گیر دبیرها و سردبیرها و البته بازخورد مخاطباست که خب توی بازی نما جایی نداره. خدا رو شکر، نویسنده های بازی نما، چه قدیمی چه جدید، از تجربه خوبی برخوردار هستن و بی شک، رزومه چشم گیری رو در اختیار دارن. در نتیجه مطمئناً ترس از مخاطب هم ندارن و دستشون بازه! جدای از این، توی یه سالی که برای بازی نما می نوشتم، وحید یوسفی یا محمد میرزایی یکبار به نقد هام (که حاصل تجربه شخصی خودم بود واقعاً) ایراد نگرفتن که چرا مثلاً‌ از فلان بخش یه بازی ایراد گرفتی. یادمه که بعد از هر شماره با آقای یوسفی که حرف می زدم، همش در خصوص نگارش، فنون نویسندگی و امثال اون بود، نه چیز دیگه ای!
در نتیجه بازی نما، محدود نمی کنه نویسنده هاشو که لزوماً یه نظر عمومی بنویسن و تجربه شخصی خودشون رو رها کنن! اصلا و ابدا! در نتیجه هر نقدی که می بینید، حاصل تجربه شخصیه. چه بسا یه تجربه شخصی به نظر عمومی نزدیک باشه.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
هر سال تو پرونده نصف صفحه هم برا زلدا تو E-3 نمیذاشتید چون هیچ نمایشی نداشت...طبیعی بود
عوضش پرونده امسال چشم انتظاریم>:D<
(امیدوارم بعداً یه پیش نمایش خوب از زلدای جدید هم تو مجلّه داشته باشیم...)

حالا یه چیزی...این تاس هاتون رو به بازی ای نمی دید؟:D شایدم من ندیدم:-?

• Like
Reactions: Hiccup

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
آقای طالبیان یه مطلب راجع به بازی های موبایل نوشته بودن توی صفحه ی 6 که حرف دل چند سال من بود که به بهترین شکل ایشون زده بود

واقعا عالی بود من حتی عکس گرفتم از صفحه مجله و فرستادم برا دوستام و چندتا گروه

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
مجله رو تهیه کردم و گزارش های E3 خیلی عالی بود ولی نقد آنچارتد خیلی تو ذوقم زد . شش صفحه که دو صفحه کامل عکس بود . یعنی 4 صفحه برای بزرگترین بازی نسل هشتم به نظرتون کافی بود ؟ فکر میکنم خیلی بیشتر میتونستید به این بازی بپردازید ولی متاسفانه نقد کلی و بسیار کوتاهی بود .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر