ماهنامه بازی نما

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
Preview: Bioshock Infinite
Max Payne 3
Review: Portal 2
Gemini Rue
WWE All Stars
Virtua Tennis 4
The 3rd Birth Day
Mortal Kombat
OFP:Red River
Motor Storm : Apocalypse
Lego Starwars
Warriors:Legend Of Troy
Black Mirror III
The Dishwasher:Vampire Smile
Stacking:The Last Hobo King
Rio
Socom4:U.S Navy Seals
Red Faction:Battlegrounds
Might & Magic:Clash Of Heroes
Heroes On The Move
iOS Games

most-t36

کاربر سایت
Apr 10, 2011
537
Preview: Bioshock Infinite
Max Payne 3
Review: Portal 2
Gemini Rue
WWE All Stars
Virtua Tennis 4
The 3rd Birth Day
Mortal Kombat
OFP:Red River
Motor Storm : Apocalypse
Lego Starwars
Warriors:Legend Of Troy
Black Mirror III
The Dishwasher:Vampire Smile
Stacking:The Last Hobo King
Rio
Socom4:U.S Navy Seals
Red Faction:Battlegrounds
Might & Magic:Clash Of Heroes
Heroes On The Move
iOS Games
بسیار هم عالی !:x

فقط امکانش نیست GT5 و یه نفر دیگه که منتقد بازی باشه نقدش کنه...اصلا نقدش توازن نداشت با قسمت های دیگش ولی همین که تقریبا به روز بود جای شکرش باقیه.

به نظرم اگه بهزاد یا رضا رجبلی نقدش کرده بودن جالب تر بود.=((

PouяiД

Blue is the Colour
کاربر سایت
Apr 10, 2009
728
نام
پوریا
مام گرفتیم مجله رو :d پوسترش که خیلی توپ بود ولی این فـــاک گوشه مانیتوره صفحه 48 یکم ضایع بود :d

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
خب منم بعد از خوندن کامله مجله میخوام موشکافانه نقدش کنم:
بخش مقدمه سورپرایز های جالبی برامون دارن:بخش سرگرمی خیلی کاملتر و جالبتر بر می گردد:x و اون بخشی که گفتن نظرتونو درباره ی اینکه بازیهارو معنی کنیم من خیلی بدجور مخالفم و اصلا مسخره میسه مجله....یکی از دلایلی که طرف دنیای بازی نمیرم همین کاره مسخرشونه.

بخش اخبارم خوب بود با اینکه مجله تاخیر خورد و همه اخبارم از این انجمن خیلی سریع میشنویم ولی برای یه مجله خوب بود و بخش شایعاتم جلب بود.:x

این بخش اعداد و ارقامم خیلی جالب کار شده.خیلی خوشم میاد از این یه صفحه.:x>:d<

میرسیم به بخش نقد و بررسی ها که با اینکه بازی های زیاد خفنی (بجز P2 - MK ) تو این شماره نیستن ولی نقد P2 از همه نظر عالی بود بخش داستانشم خیلی کاملو و جلب انگیز :d بود.نقد و بررسی های دیگه هم خوندم خیلی خوب بود ولی عالی نبودن.

بخش پیشنمایش تصویری B:I هم زیاد جالب نبود و اطلاعاته زیاد بدرد بخوری نمیداد ولی پیشنمایش MAX PAYNE 3 خیلی عالی و کامل بود اون بخش بیوگرافی خالق این فرنچایز و مروری هم بر MP 1 &2 هم خیلی عالی بود.:x>:d<

بخش سه بعدی هم که یکی از کاملترین مقالاتی بود که تا حالا در این زمینه خونده بودم.سنگ تموم گذاشتن.اطلاعاتی که در مورد عینک ها و چگونگی نمایش سه بعدی خیلی خفن بود.:lol::punk:

بخش بررسی اسپیکر و هدست ها هم خیلی خوب بود.مارک های مختلف و با قیمت مناسبی نشون دادن.اطلاعات جانبی هم که دادن خیلی خوب بود.

بخش تازه های سخت افزار هم مثل همیشه عالی بود:clap:

در کل مجله بسیار خوبی بود.خیلی لذت بردم .کیفت صفحه آرایی و عکسای داخل مجله محشر بودن.پوستر این شماره خیلی زیبا و قشنگ بود یر خلاف شماره قبل که مضخرف بود این یکی عالی بود.کیفیت تریلرا عالی بودن دو تا نقد از GAMETRAILER از P2-BRINK توش بود که خیلی حال کردم و منی که تریلر گیم پلی BF3 رو ندیده بودم 10 دقیقه از اون تریلررو نشون دادم کفم برید.=d>\m/:-bd:eek:

:groupwave::peace:

امتیاز بنده به این شماره:8.25

master$money

کاربر سایت
Jul 26, 2009
115
:d مجله نسبت به قبل بهتر شده ؟ قبلا که خیلی بد بود........بازی میومد همه تمومش میکردن و تازه اینا درباره ی بازی مینوشتن............:))......

البته مثل بعضی مجله های دیگه (!) با اومدن بازی پیش نمایش نمی نوشتن!:))

THE UNDERTAKER

کاربر سایت
Oct 11, 2005
307
الان یادم افتاد...
MORTAL KOMBAT خوشونتش خیلی بالا و زننده بود؟نکته منفی؟...
پس MK باید چه چیزیش دیگش بالا باشه؟
خدا سال منتظر همچین چیزی بودیم کلاسیک و خشنb-)

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
بازم این ماه تاخیر خورده؟!!قول داده بودن یکم بیاد بازی نما نباشه من چی کار کنم
این قول هیچوقت عملی نمیشه........الکی دلتو صابون نزن.......هر چی باشه از مجله رقیب بهتره که بازی 1 هفته اس اومده تازه پیشنمایش میزنن.

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
حالا شما این مجله ی رقیب رو ول کن دیگه یعنی هر پست تیکه ندازی نمی شه ( البته تا حدودی حقشونه !!! ) به هر حال امیدوارم که حداقل اونا پوشش خوبی از تریلر های E3 داشته باشن . خدا کنه مثل سال قبل هم نباشه همون سال 2009 که نقد کنفرانس رو جدا و بازی ها رو هم جدا نوشته بودند خیلی بهتر بود . اون شماره بهترین شماره ی بازی نما از نظر من بوده .

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
بسیار هم عالی !:x

فقط امکانش نیست GT5 و یه نفر دیگه که منتقد بازی باشه نقدش کنه...اصلا نقدش توازن نداشت با قسمت های دیگش ولی همین که تقریبا به روز بود جای شکرش باقیه.

به نظرم اگه بهزاد یا رضا رجبلی نقدش کرده بودن جالب تر بود.=((

GT5 رو که چند شماره پیش نقد کردن رفت دیگه دوباره که ازش نقد نمیذارن ... :d

بهزاد هم نه , قلا خیلی خوب مینوشت اما الان اصلا نقدهاش برای من اون جذابیت گذشته رو نداره خیلی سرسری و حتی گاهی اوقات شدیدا تحت تاثیر جو سایت های خارجی (KZ3 Reviewe) نقد مینویسه ... کلا به نظر من بهترین نویسندشون آرمان نیک سرشت بود که نمیدونم چرا دیگه مطلب نمینویسه تنها دلیل BN فن شدن من همین آقای آرمان نیک سرشت بود ... :d

پ.ن: به هر حال بازینما 4 Ever ... :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر