ماهنامه بازی نما

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
اقا یعنی چی که پاک بشه . مسخرشو در آوردید . هر کسی که بی انظباطی ! کرد بن می شه تا عبرت شود برای دیگران . یعنی توی سایت هم نمی تونیم حرف بزینم خیلی نوبره !!!
اما در مورد مجله ها . به نظر من بازی نما نقد هاش الان بهتر از بازی رایانه شده اما هنوز هم اطلاعات پیشنمایش بازی هاش زیاد خوب نیست . در عوض پیش نمایش های بازی رایانه تکه . من بازی رایانه رو ترجیح می دم گرچه که خیلی دیر به دیر میاد اما خب برای من نوستالوژیک هست . من با بازی رایانه شروع کردم !

most-t36

کاربر سایت
Apr 10, 2011
537
دوست عزیز اشترکو برای همین روزا گذاشتن دیگه یه زنگ به دفترشون بزنی میتونی اشترکشو بگیری چون چند وقتیه که تو مجلشون ندیددم.

اقا ترمز دستی بکش ما هم برسیم همینجوری هر چی میخوای می نویسی.
از نظر تاخیر که بازیرایانه باید تو رکوردهای گینس ثبتش کنن.
از نظر اخبار که خبرای بازیرایانه همشون قدیمین و چیز جدیدی نداره و اینو قبول دارم که نصف خبرای بازینما هم قدیمیه.
از نظر نقدو بررسی که بازیرایانه چند شماره ای هست که افتضاحه و بازینما عالی داره کار می کنه.
از نظر پیشنمایش هم دو تا مجله در وضعیت مطلوبین ولی کیفیت بازیرایانه تو این زمینه بیشتره.
اون مصاحبه هایی که میگید ترجمه میکنند زیاد نیستند تو مجله که بنظز همون ترجمه شدشم بهتر از مصاحبه با رئئیس بازیراینه اس
متویات dvd بازیرایانه که اصلا خوب نیست و نزنن بهتره با اینکه خودمم چند بار بهشون گفتم ولی بازینما خوبه.
ولی کیفیت و تجربه نویسنده های بازیرایانه بالاتره و اینو همه میدونن (مثل منصوری -ذوالفقاریان-.....)ولی نویسندههای تواناییم تو بازینما حضور دارن مثل (سیاوش شهبازی -هرندی-.......)
اون بخش سرگرمی هم خیلی ایده ی جالببی بود و اطلاعاتی که درمورد ماشین کنترلی ها میگفت یه کاری کرد که میخواستم حدود 400 تومن پول بدن برای یکی از اینها .
دوست عزیز همش که نمیشه بازی کردو فیلم دید که هزارا ن سرگرمی دیگرم هست که تجربه اش واقعا لذت بخشه.
رد مورد اون جیره خواری این مضخرفات اصلا قبول ندارم واین تهمت ها اصلا مناسب نیست.
شما هر جور دلت میخواست توهین کردیو وزیر سوال بردی دیگه چی می خواستی بگی.:-/:-o
در ضمن یکم درجه فن بازیتو از بازیرایانه رو پایین تر بیار تا منطقی با هم بحث کنیم.
موفق باشی.
ببین دوست عزیز چطور شما تو پست قبلیت همینجوری میای بازی رایانه رو بدون هیچ دلیلی می کوبی و داغون خطاب می کنی بعد تو پست دومت لحنت 180 درجه تغییر می کنه و تیپ منطقی بر می داری!!
اول از همه در جواب دوستانی که استفاده از google translateو منکر میشن و بر این باورند که دارم چرت می گم لطفا رجوع کنن به شماره ی 64 صفحه ی 16 و 17 :فقط خواهشا بهم نگین از این برنامه استفاده نشده چون خودم حسابی خبره شدم در مورد سوتی های این برنامه , اینم یه نمونش :{مافوق ارشد gearbox رندی پیچفورد در اشاره به پیش بینی پچتر که borderlands محکوم به فناست:فکر نکنم حتی یه هفته بدون یک پیش بینی اشتباه گذرانده باشم برای کسی مهم نیست که من درست بگویم به جز فن بوی ها}
در ضمن می گید تاخیر بازی رایانه باید تو گینس ثبت بشه , بر منکرش لعنت !!بازی نما مرتب ماهانه عرضه میشه ولی اون یکی خیلی on time باشه هر 2 ماه , ولی به چه قیمتی! این که فقط مجلش به موقع صفحاتش پر بشه؟! اینو قبول داری تو همون شماره ی 64 صفحات 14 و 15 واقعا خاصیت ندارن؟ , یا می گی فلان بخش معرفی ماشین کنترلی مفید بوده , بازم بر منکرش لعنت:d ولی حرف من اینه وقتی یکی 4 تومن پول میده واسه خرید نشریه ی تخصصی بازی ویدیویی , مقاله ی {داستان واقعی کنسول دوم مایکروسافت-20 انجین برتر بازی-.....} بیشتر به کارش میاد یا معرفی اسکیت انگشتی !!
کلمه ی جیره خوار کلمه ی درستی نبود از همه عذر می خوام , ولی شما از چه کلمه ای به جاش استفاده می کنین وقتی طرف(!) پا میشه با بودجه ی بنیاد میره gamescom بعد گزارش اختصاصی{:-/} ارایه میده در مقایسه با سردبیر بازی رایانه که با هزینه ی شخصیش و با دوربین و تجهیزات کامل میره گزارش تهیه میکنه! به خدا اون برنامه رو کاش میدید که مجری بهش میگه نشریه ی دیگه ای نیست واسه معرفی بعد طرف با پررویی تمام می گه یکی دیگه هم هست که هر از چند گاهی عرضه میشه...... حتی زورش میاد اسمشو بگه!!)x
بازم میگم کلمه ی جیره خوار کلمه ی درستی نبود بازم از دوستان عذر می خوام!امیدوارم تاپیک منحل نشه و با منطق همه بیان نظرشونو بگن...یا حق!;;):x

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
دوست عزیز چرا بی انصافی می کنی؟!بازینما از بازی رایانه زده جلو؟:-o

از محتواش چیزی نگو که ناخودآگاه منو یاد نبوغ جناب میرزایی میندازه...چجوری صفحه پر کنیم؟....:-/...آره خودشه! 6 صفحه ی خوشگل فقط واسه معرفی اسباب بازی!

مصاحبه ی ترجمه شده یعنی چی؟همون قضیه ی :ترجمه از فلان سایت....copy-paste...پر شد صفحه!:( بازی رایانه کی از این جور مصاحبه ها که علنا داره به شعور خواننده هاش توهین میکنه گذاشته؟! خوب نمیشه بگو دیگه!:d در عوض بازی رایانه یه جاش یه مقاله ی ابتکاری می ذاره 3 روز باهاش سر گرمی.

می دونی استفاده از برنامه ی منحوس(!) google translate واسه یه نشریه ی تخصصی چقدر افت داره؟یادم نیست این سوتیو تو کدوم شمارش داده بود ولی یادمه تو بخش اخبارش بود.

الآن هم جدیدا میاد تو 2 صفحه ی کامل تاریخ عرضه ی 4 تا بازیو شرح میده!!:-oجل الللخالق!

چرا باید تحریریه ی دنیای بازی (جناب elan wake=))) تو برنامه ی صفر و یک موقع معرفی نشریه های بازی اسمی از بازی رایانه نبره ولی به دنیای ارتباطات اشاره کنه؟جواب سادست ولی یکم بی ادبیه...چون سردبیر DB و بازی نما جیره خوار بنیادن ولی بازی رایانه به فکر این پاچه خواری ها نیست!

من خدایی نکرده قصد توهین ندارم , بالاخره اونا هم دارن زحمت می کشن , ولی وقتی بعضی از دوستان موضوع تاخیرو مطرح می کنن باید بدونن که بازی نما رو به خدا تو 2 هفته میشه بست ولی بازی رایانه رو 2 ماه بستنش یعنی شاهکار!!....همین...به خخخخخدا!:d

البته اینجوری هام که شما میفرمایید نیست و کیفیت مطالب بازینما در حال حاضر بسیار عالی هست و همینطور کیفیت چاپ.

اون مسئله هم که مطرح فرمودید به احتمال قوی بر میگرده به اینکه یا مطلب ویراستاری نرفته و بازبینی و ویرایش نشده و یا اینکه در لحظات آخر مطلب تغییر کرده و یا جایگزین شده باشه.

شما ممکنه قصد توهین نداشته باشید ولی موارد بعدی که مطرح کردید کمی از توهین نداره کیفیت مطالب بازنما مشخصا در حال حاضر خیلی خوبه و اگر ما هدفی رو از گفته هامون دنبال نکنیم و مجله رو درست و با حوصله مطالعه کرده باشیم چنین صحبتی نمی کنیم. من خودم قدیم ها (یکی دو سال پیش) از منتقدین درجه یک نشریه بودم ولی الان واقعا همه چیز فرق کرده و کیفیت مجله واقعا پیشرفت کرده.

همه مطبوعات این حوزه دارن تلاششون رو میکنن تا نشریاتشون با کیفیت خوب و در خور شأن مخاطبینشون عرضه بشه و این درست نیست که پشت سرشون مواردی رو مطرح کنیم که از نظر اخلاقی صحیح نیست، به خصوص اینکه ما در حال حاضر از داخل بازینما اینجا کسی رو نداریم که در مقابل صحبت هایی که مطرح میشه از خودشون و نشریشون دفاع کنن.

پس اگر انتقادی هست لطفا ببرید و داخل انجمن های خودشون مطرح کنید و یا با خود نشریه تماس بگیرید.

برعکس ما از بازیرایانه اینجا بچه ها هستن که به مواردی از این دست بتونن پاسخ بدن پس عادلانه نیست که هر موضوعی مطرح بشه.

آخرین ویرایش:

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
ببین دوست عزیز چطور شما تو پست قبلیت همینجوری میای بازی رایانه رو بدون هیچ دلیلی می کوبی و داغون خطاب می کنی بعد تو پست دومت لحنت 180 درجه تغییر می کنه و تیپ منطقی بر می داری!!
من کجا 180 درجه نظرم عوض شده؟:-o
اول پستای منو بخون بعد شروع کن به طومار نوشتن.)x
اون پسته اول من درمورد شماره های اخیر بازیرایانه بود که بسیار ضعیف ظاهر شدن )xدر زمینه نقد و پیشنمایش تاریخ عرضه و اخبار ولی پست دومم بطور کلی مقایسه کردم این مجله رو که نویسنده های باتجربه اش عالی می نویسن و غیره.مقاله های سهیل منصوری تو این یکی دو شماره اخیر عالی بودن :xو داستان xbox خیلی جالبن که بزرگترین برگ برنده اش همینه ولی در بخشای دیگه تعریفی ندارن.=((
در مورد اون گوگلم که ممکنه اون متن ویرایش نشده و خوب نوشته نشده دللیل نمیشه که.:|
ولی در حال حاضر قویترین مجله از نظر تاریخ عرضه -کیفیت نقد وبررسی و پیشنمایش -اخبار-صفحه ارایی-کیفیت خود مجله بازینما عالیه ولی بازیرایانه بد جور از کورس عقبن و همینجور ادامه بدن خیلی بد میشه براشون.تاخیراشم ماشا الله ترکونده .باید نقد بازیای 3یا 4 ماه پیشو توش بخونی.
مسئله جیره خوار بودنو وبنیاد این چیزا بحث نمیکنم نظری هم ندارم دنبال دردسر هم نمی گردم به منم مربوط نیست :|که حالا بیایم سر اینا هم بحث کنیم.حالا پول گرفته به من چه؟:|مهم این بود کیفیت گزارششون خوب بود ومنم به بازیرایانه که با هزینه شخصی رفتن احسنت میگن ولی چه فایده با این تاخیرات مسخره همه اینا نکته منفی میشه که بعد از سه چهار ماه بیان گزارششونو پخش کنن که همه دیدن اخبارشو شنیدن و ته دیگشم خوردن.فایده نداره)x
من که میدونم این بحثا به جایی نمیرسه نه من حرفای شما رو قبول میکنید نه شما .پس این بحثو بیخیال بشیم بهتره .یکم برای صاحب تاپیک احترام قائل شیم .با این صحبتا این بحث بالا میگیره وبه بسته شدن تاپیک می انجامه.
هر کی مجله ایو که دوست داره میخونه ولذت می بره.نامه تمام.
امیدوارم تاپیک منحل نشه و با منطق همه بیان نظرشونو بگن...یا حق!
امیدوارم.:-/
اول از همه در جواب دوستانی که استفاده از google translateو منکر میشن و بر این باورند که دارم چرت می گم لطفا رجوع کنن به شماره ی 64 صفحه ی 16 و 17 :فقط خواهشا بهم نگین از این برنامه استفاده نشده چون خودم حسابی خبره شدم در مورد سوتی های این برنامه , اینم یه نمونش :{مافوق ارشد gearbox رندی پیچفورد در اشاره به پیش بینی پچتر که borderlands محکوم به فناست:فکر نکنم حتی یه هفته بدون یک پیش بینی اشتباه گذرانده باشم برای کسی مهم نیست که من درست بگویم به جز فن بوی ها}
حالا بریم برای اون بخشش بازینما رو به اتش بکشیم.الان این شد سوتی.
کله مجله و کیفیت اینا رو ول کردی چسبیدی به اون یه صفحه و ایراد بنی اراییلی مگیری.)x

آخرین ویرایش:

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
مشکل بعضیا که بازی نما رو میکوبونن اینه که این مجله رو نمیگیرن و فقط بازی رایانه میگیرن و فکر میکنند مجله ی رقیب در حد مجله ای که فقط اونو میگیرن نیست.
بعضی از مطالب آخرین شماره ی بازی رایانه: پیش نمایش Crysis 2 و نقد و بررسی Gran Turismo 5.
انتخاب بهترین بازی های سال در شماره ی بعدی؟

به ازای هر 4 شماره بازی نما یک بازی رایانه منتشر میشه

چرا کیفیت پیش نمایش های بازی نما کمتره؟پیش نمایش The Elder Scrolls V: Skyrim که مطالبشونو اختصاصی از Bethesda Game Studios گرفتن یا طراحی جلد چند شماره ی قبلشونو همین شرکت انجام داده بود.

DVD های بازی نما که دیگه ارزش کل پول مجله رو دارن:
بازی های Full درون هر DVD و تعداد بالا و بسیار با کیفیت تریلر ها و آیتم های دیگه مربوط به بازی ها.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
فهرست مطالب موجود در شماره ی 65 بازی نما:

thm.php

شماره 65 - اردیبهشت 1390
تاریخ عرضه: شنبه، سوم اردیبهشت​

::فهرست::
سرمقاله
اخبار بازی ها
این ماه در اعداد
تقویم
راهنمای بخش چند نفره AC
انجمن بازی سازی
بررسی 3DS
::نقد و بررسی ها::
Home Front
Top Splin 4
Dissidia 012 Final Fantasy
Dragon Age II
Crysis 2
SHIFT2 Unleashed
Shogun2: Total War
Yakuza 4
Knights Contract
Radian Historia
Okamiden
deBlob 2
Dead Space2: Severed
RIFT
Rango
AC: The DaVinci
Fallout: New Vegas- Dead Money
Gray Matter
Warhammer 40k DoWII: R
iOS Games
::پیش نمایش::
Uncharted 3: Drake's Deception
Bodycount
inFamous 2
::سخت افزار::
iPad 2 Hardware Review
Gadgets
Sound Card Guide
Asus Gaming Laptop
::پوسترهای مجله::
Ratchet & Clank: All 4 One

منبع:http://www2.bazinama.com/message/thread95287.html
از فروم سایت بازی نما.

آخرین ویرایش:

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
اتفاقا من میخوام برای اولین بار این مجله رو بگیرم ببینم چجوریه؟!
بگیر مطمئن باش ضرر نمیکنی.;)
شماره ۶۶، تاریخ عرضه: شنبه هفتم خرداد
هنوز این شماررو کامل نخوندم ولی بشدت استقبال میکنیم وجدیدا قول دادن اول هر ماه بیان ببینیم بقولشون عملمیکنن یا نه؟:)

most-t36

کاربر سایت
Apr 10, 2011
537
ولی انصافا درج مطالب اختصاصی یه حرکت فوق العاده بود واسه بازی نما!:x

از دوستان کسی می دونه آرمان نیک سرشت واسه همیشه رفته یا بر می گرده؟

از کیانوش گلزاری هم خبری نیست , چرا؟:(

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
دوست عزیز چرا بی انصافی می کنی؟!بازینما از بازی رایانه زده جلو؟:-o

از محتواش چیزی نگو که ناخودآگاه منو یاد نبوغ جناب میرزایی میندازه...چجوری صفحه پر کنیم؟....:-/...آره خودشه! 6 صفحه ی خوشگل فقط واسه معرفی اسباب بازی!

مصاحبه ی ترجمه شده یعنی چی؟همون قضیه ی :ترجمه از فلان سایت....copy-paste...پر شد صفحه!:( بازی رایانه کی از این جور مصاحبه ها که علنا داره به شعور خواننده هاش توهین میکنه گذاشته؟! خوب نمیشه بگو دیگه!:d در عوض بازی رایانه یه جاش یه مقاله ی ابتکاری می ذاره 3 روز باهاش سر گرمی.

می دونی استفاده از برنامه ی منحوس(!) google translate واسه یه نشریه ی تخصصی چقدر افت داره؟یادم نیست این سوتیو تو کدوم شمارش داده بود ولی یادمه تو بخش اخبارش بود.

الآن هم جدیدا میاد تو 2 صفحه ی کامل تاریخ عرضه ی 4 تا بازیو شرح میده!!:-oجل الللخالق!

چرا باید تحریریه ی دنیای بازی (جناب elan wake=))) تو برنامه ی صفر و یک موقع معرفی نشریه های بازی اسمی از بازی رایانه نبره ولی به دنیای ارتباطات اشاره کنه؟جواب سادست ولی یکم بی ادبیه...چون سردبیر DB و بازی نما جیره خوار بنیادن ولی بازی رایانه به فکر این پاچه خواری ها نیست!

من خدایی نکرده قصد توهین ندارم , بالاخره اونا هم دارن زحمت می کشن , ولی وقتی بعضی از دوستان موضوع تاخیرو مطرح می کنن باید بدونن که بازی نما رو به خدا تو 2 هفته میشه بست ولی بازی رایانه رو 2 ماه بستنش یعنی شاهکار!!....همین...به خخخخخدا!:d
اینطور که به نظر میاد ظاهراً شما با بازینما و تیــمـش کلاً مشکل شخصی داری ، چون استفاده از Google Translate و ترجمه و اینا که اصلاً ارزش جواب دادن نداره.
ولیـکن ، شما اگر با شخص خاصی از مسئولین بازینما مشکل داری بهتره بری توی سایت و انجمن خود بازینما مطرح کنی موضوع رو ؛ هرچند بعید میدونم با این سطح ادبیاتی که شما از خودت نشون دادی اونجا هم به نتیجه ی خاصی برسی.
وقتی هیچ کدوم از مسئولین بازینما اینجا فعالیت ندارن ، دلیل نمیشه شما هم هرچی به ذهنت رسید پشت سرشون ردیف کنی ! چون یکم شخصیت خودت رو زیر سوال میبری با این کار.

تا بوده و هست شاهد توهین به تیم مجله ی بازینما در این سایت بودیم. اگر کسی انتقاد سازنده ای داره بهتره بره داخل انجمن بازی نما موضوع رو مطرح کنه چون تقریباً هیچ کدوم از مسئولین و نویسنده های بازی نما به اینجا سر نمیزنن ، اگر هم با توهین به ما خوشحال میشید که خب خوشحالی شما خوشحالی ما هم هست.

• Like
Reactions: Trunks

most-t36

کاربر سایت
Apr 10, 2011
537
اینطور که به نظر میاد ظاهراً شما با بازینما و تیــمـش کلاً مشکل شخصی داری ، چون استفاده از Google Translate و ترجمه و اینا که اصلاً ارزش جواب دادن نداره.
ولیـکن ، شما اگر با شخص خاصی از مسئولین بازینما مشکل داری بهتره بری توی سایت و انجمن خود بازینما مطرح کنی موضوع رو ؛ هرچند بعید میدونم با این سطح ادبیاتی که شما از خودت نشون دادی اونجا هم به نتیجه ی خاصی برسی.
وقتی هیچ کدوم از مسئولین بازینما اینجا فعالیت ندارن ، دلیل نمیشه شما هم هرچی به ذهنت رسید پشت سرشون ردیف کنی ! چون یکم شخصیت خودت رو زیر سوال میبری با این کار.

تا بوده و هست شاهد توهین به تیم مجله ی بازینما در این سایت بودیم. اگر کسی انتقاد سازنده ای داره بهتره بره داخل انجمن بازی نما موضوع رو مطرح کنه چون تقریباً هیچ کدوم از مسئولین و نویسنده های بازی نما به اینجا سر نمیزنن ، اگر هم با توهین به ما خوشحال میشید که خب خوشحالی شما خوشحالی ما هم هست.
نه دوست عزیز من هیچ مشکل شخصی ندارم و تا به حالم هیچ کدوم از اعضای بازی نما رو از نزدیک ندیدم چه برسه بخوام مشکل شخصی داشته باشم , این مواردو قبل از اینکه شما پیشنهاد بدی تو فروم بازی نما مطرح کردم و خیلی منطقی حرف حساب شنیدم , فقط مخاطب مطالبم افرادی بودن که متاسفانه هیچ اطلاعاتی از صنعت نشر ندارن و همین که مثلا فلان نشریه به موقع عرضه شه و اون یکی با تاخیر , از دید این افراد اولی از دومی جلو میزنه و فاتحه ی دومی خوندست!!. این مطالبم به نظرم همین جا باید مطرح میشد تا دوستان از حقایق پشت پرده با خبر شن ....همین!..والسلام.;)

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
نه دوست عزیز من هیچ مشکل شخصی ندارم و تا به حالم هیچ کدوم از اعضای بازی نما رو از نزدیک ندیدم چه برسه بخوام مشکل شخصی داشته باشم , این مواردو قبل از اینکه شما پیشنهاد بدی تو فروم بازی نما مطرح کردم و خیلی منطقی حرف حساب شنیدم , فقط مخاطب مطالبم افرادی بودن که متاسفانه هیچ اطلاعاتی از صنعت نشر ندارن و همین که مثلا فلان نشریه به موقع عرضه شه و اون یکی با تاخیر , از دید این افراد اولی از دومی جلو میزنه و فاتحه ی دومی خوندست!!. این مطالبم به نظرم همین جا باید مطرح میشد تا دوستان از حقایق پشت پرده با خبر شن ....همین!..والسلام.
خب شما که اونجا انتقاد کردی میگی که جوابتو دادن پس مشکل دار ی الکی میای اینجا شلوغش میکنی و فن بازی در می اری؟
نه شم اطلاعات داری برا ما بسه.از اون لحن توهیناتو اون مضخرفات در مورد گوگل معلومه که از صنعت بازی اطلاعات داری و میشینی تو مجله فقط دنبال غلط املائییو زودی میای اینجا بدون هیچ دلیل خاصی اراجیف پشت سر هم می بافی واقعا معلومه که اطلاعاتت در حد تیم ملی بانوانه.
میخواستم جلوی خودمو بگیرن ولی انگار مشکل داری اصلا.نکن اون حقایق پشت پرده google translate نه؟
متاسفم برات که با این دلایل مسخره و بی منطق ابروی یه مجله به این کاملی و با کیفتی رو می بری و هر چی دلت می خواد میگی و هنوز تاپیک شروع نشده شروع میکنی به ساختن حواشی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر