ماهنامه بازی نما

گفتگو در 'مطبوعات و دنیای بازی ها' ایجاد شده توسط baris manco, ‏May 22, 2011.

1. baris manco

کاربر سایت

نام:
    فرهاد
    سلام من گشتم همچین تاپیکی پیدا نکردم گفتم بزنم ;)با اجازتون
    اینجا در مورد مجله واقعا خوبه بازی نما بحث میکنیم>:d<

alisantori این نوشته را Like کرده است.
  2. MαMαSαN

کاربر سایت

نام:
    مـحـمـد
    تاپیکش قبلآ بود اما به خاطر بحث های زیادی که داخلش صورت میگرفت، بسته شد و فکر کنم پاکش کردن. به احتمال زیاد این تاپیک رو هم یا میبندن یا حذفش میکنن چون بازینما اینجا خیلی مخالف های سرسختی داره !

alisantori این نوشته را Like کرده است.
  3. baris manco

کاربر سایت

نام:
    فرهاد
    من باور کنید بی طرفم :d
    خوب حقیقته منی که همه مجله هارو مگیرم بازی نما توش تکه همه هم میدونن...بره چی باید قفل بشه...شماره جدیدش خیلی خوب بود>:d<

4. Siavash_MH

کاربر سایت

چرا مخالف داره الان که بازیرایانه در وضعیت داغون و اسفناکی از نظر کیفیت مطالب دارند)x با اینکه خیلی مجلشو دوست دارم ولی واقعیت تلخه.)x ولی بازینما داره میترکونه قبلنا اصن قبولشون نداشتم ولی الان اصن کلا ریبوت شدن کیفیت نقد و پیشنمایشاشون عالیه.:x

5. Elika_gamer

کاربر سایت

نام:
    الیکا
    بازینما تنها بدیش وضعیت پخشش هست که اصلا طرفای ما (بابل و بابلسر) نمیاد.قبلا میومد ولی الان دیگه خبری نیست. من بعضی شماره هاشو از تهران یا جاهای دیگه خریدم . واقعا کیفیت مطالبش عالیه. یه سری از مقالات تخصصیشون هم جالبه.

6. asheghangta

کاربر سایت

نام:
    آرین
    بازی نما خیلی وقته از بازی رایانه زده جلو.

تاخیر بسیار کمتر که روی کیفیت خوب مجله هم تاثیر نداشته(فکر کنم به ازای هر 4 شماره بازی نما یک بازی رایانه میاد)
    مطالبی با کیفیت عالی و متنوع و مجله ای پر محتوا
    طراحی جلد و صفحه بندی خوب
    2 DVD بسیار پر محتوا از بازی های جدید و خوب و تریلر های جدید و آیتم های جدیدی که توی DVD هاش قرار میده(به عنوان مثال در یکی از شماره هاش God of War Directors Live Ghost of Sparta قرار داده بود که متنوع شده بود DVD.به همراه بازی های درست و حسابی مثل Angry Birds.یا در چند شماره ی قبلشAmnesia:The Dark Descent(البته به بخش کوچکی از بازی های خوب درون DVD های بازی نما اشاره کردم).تریلر ها هم تعداد و کیفیتشون خیلی بیشتر از بازی رایانه هستش.)

7. most-t36

کاربر سایت

دوست عزیز چرا بی انصافی می کنی؟!بازینما از بازی رایانه زده جلو؟:-o

از محتواش چیزی نگو که ناخودآگاه منو یاد نبوغ جناب میرزایی میندازه...چجوری صفحه پر کنیم؟....:-/...آره خودشه! 6 صفحه ی خوشگل فقط واسه معرفی اسباب بازی!

مصاحبه ی ترجمه شده یعنی چی؟همون قضیه ی :ترجمه از فلان سایت....copy-paste...پر شد صفحه!:( بازی رایانه کی از این جور مصاحبه ها که علنا داره به شعور خواننده هاش توهین میکنه گذاشته؟! خوب نمیشه بگو دیگه!:d در عوض بازی رایانه یه جاش یه مقاله ی ابتکاری می ذاره 3 روز باهاش سر گرمی.

می دونی استفاده از برنامه ی منحوس(!) google translate واسه یه نشریه ی تخصصی چقدر افت داره؟یادم نیست این سوتیو تو کدوم شمارش داده بود ولی یادمه تو بخش اخبارش بود.

الآن هم جدیدا میاد تو 2 صفحه ی کامل تاریخ عرضه ی 4 تا بازیو شرح میده!!:-oجل الللخالق!

چرا باید تحریریه ی دنیای بازی (جناب elan wake=))) تو برنامه ی صفر و یک موقع معرفی نشریه های بازی اسمی از بازی رایانه نبره ولی به دنیای ارتباطات اشاره کنه؟جواب سادست ولی یکم بی ادبیه...چون سردبیر DB و بازی نما جیره خوار بنیادن ولی بازی رایانه به فکر این پاچه خواری ها نیست!

من خدایی نکرده قصد توهین ندارم , بالاخره اونا هم دارن زحمت می کشن , ولی وقتی بعضی از دوستان موضوع تاخیرو مطرح می کنن باید بدونن که بازی نما رو به خدا تو 2 هفته میشه بست ولی بازی رایانه رو 2 ماه بستنش یعنی شاهکار!!....همین...به خخخخخدا!:d

ARMIN3DX این نوشته را Like کرده است.
  8. DoppelGang3rX1

کاربر سایت

نام:
    Ali
    دوستان بجاي زدن تو سر مجله رقيب و همديگه اينجا فقط در مورد بازينما بحث بشه كه نه جنگ و دعوا پيش بيا نه تاپيك بسته شه...لطفا رعايت كنيد...;)به خدا اين جور بحثا جز كدورت هيچي نداره....

9. Trunks

کاربر سایت

نام:
    S |-| /-\ |-| /-\ B
    سلام...
    این میتونه بدترین سوتی ـه یه مجله معتبر باشه. اما میتونید بگید کی و کجا و کدوم شماره استفاده شد؟!
    تک تک حرفاتون یه جور تهمت بودش... من به عنوان یه خواننده اصلا از حرفای شما خوشم نیومد چون برای اکثرشون یه دلیل و اثبات منطقی ندارید.

10. Siavash_MH

کاربر سایت

دوست عزیز اشترکو برای همین روزا گذاشتن دیگه یه زنگ به دفترشون بزنی میتونی اشترکشو بگیری چون چند وقتیه که تو مجلشون ندیددم.
    اقا ترمز دستی بکش ما هم برسیم همینجوری هر چی میخوای می نویسی.
    از نظر تاخیر که بازیرایانه باید تو رکوردهای گینس ثبتش کنن.
    از نظر اخبار که خبرای بازیرایانه همشون قدیمین و چیز جدیدی نداره و اینو قبول دارم که نصف خبرای بازینما هم قدیمیه.
    از نظر نقدو بررسی که بازیرایانه چند شماره ای هست که افتضاحه و بازینما عالی داره کار می کنه.
    از نظر پیشنمایش هم دو تا مجله در وضعیت مطلوبین ولی کیفیت بازیرایانه تو این زمینه بیشتره.
    اون مصاحبه هایی که میگید ترجمه میکنند زیاد نیستند تو مجله که بنظز همون ترجمه شدشم بهتر از مصاحبه با رئئیس بازیراینه اس
    متویات dvd بازیرایانه که اصلا خوب نیست و نزنن بهتره با اینکه خودمم چند بار بهشون گفتم ولی بازینما خوبه.
    ولی کیفیت و تجربه نویسنده های بازیرایانه بالاتره و اینو همه میدونن (مثل منصوری -ذوالفقاریان-.....)ولی نویسندههای تواناییم تو بازینما حضور دارن مثل (سیاوش شهبازی -هرندی-.......)
    اون بخش سرگرمی هم خیلی ایده ی جالببی بود و اطلاعاتی که درمورد ماشین کنترلی ها میگفت یه کاری کرد که میخواستم حدود 400 تومن پول بدن برای یکی از اینها .
    دوست عزیز همش که نمیشه بازی کردو فیلم دید که هزارا ن سرگرمی دیگرم هست که تجربه اش واقعا لذت بخشه.
    رد مورد اون جیره خواری این مضخرفات اصلا قبول ندارم واین تهمت ها اصلا مناسب نیست.
    شما هر جور دلت میخواست توهین کردیو وزیر سوال بردی دیگه چی می خواستی بگی.:-/:-o
    در ضمن یکم درجه فن بازیتو از بازیرایانه رو پایین تر بیار تا منطقی با هم بحث کنیم.
    موفق باشی.

11. PrinceofPersiα

کاربر سایت

عجب تاپيكيه اين تاپيك
    فكر نكنم تا دو تا پست ديگه دوام بياره، قفل ميشه، بعد پاك ميشه يحتمل
    من قبلا هر دو تا مجله را ميگرفتم، از نظر نويسنده بازيرايانه خيلي كادرش قوي تر بود ، الان را نمي دونم
    پيش نمايش ها تو بازي نما كه ولش كن، چند بار اون صفحه پيش نمايش را بدون هيچ ترديدي ، فرتي پاره كردم و فرستادم تو سطل زباله، مي دونيد چرا ؟
    چون يه دمو ديده بودن و دقيقا اون دمو را برداشته بودن تعريف كرده بودن !!!! من هم اعصاب درست حسابي ندارم
    ولي از نظر دي وي دي بازي نما به نظرم خيلي بهتر بود، هر چند 2 بار دي وي دي هاش خراب بود (يعني 4 تا دي وي دي خراب )
    در كل بي خيال هر دو مجله شدم رفت ، الان فقط ميام بازي سنتر خودمون ( بازي جيگر)

12. Siavash_MH

کاربر سایت

نه برا چی پاک بشه اگه منطقی بحث کنیم با هم و به همدیگه سر یه مجله توهین نکنیم بسته نمیشه.

baris manco این نوشته را Like کرده است.
  13. MαMαSαN

کاربر سایت

نام:
    مـحـمـد
    قرار نیست هرکی هرچیزی که دلش خواست درباره مجله ی بازینما بگه.

دوست عزیز تمامی این حرفای شما یک نوع توهین به مجله ی بازینما محسوب میشه.

توی پست اولم تو این تاپیک گفتم که بازینما مخالفای سرسختی داره و بهتره این تاپیک نباشه !

چرت نگو دوست عزیز :)

من از شماره ی 4 مجله ی بازینما دارم تا آخرین شمارــش و هنوز همچین چیزی که شما میگی رو مشاهده نکردم. من چندین ساله که از خوانندگان پرو پا قرص مجله ی بازینما هستم و تابحال هیچ مجله ای رو مثلش ندیدم. بازی رایانه هم خوبه اما خیلی تاخیر داره.

14. baris manco

کاربر سایت

نام:
    فرهاد
    اینجاچند نفر کاربر های بازی را یانه داریم؟!!راستشو بگید.................
    من که تا 2 سال پیش همش بازی رایانه میخریدم ولی الان دوساله نمیرم طرفش میبینی ماه خردادیم مجله بره فروردینه ....ولی بازی نما همیشه به وقتش اومده وگرنه اسمش ماهنامه نبود ...مطالبشم به روز بوده...هر ماهم چند تا بخش جدید اضافه میکنن:d

15. baris manco

کاربر سایت

نام:
    فرهاد
    الکی شلوغ نکنید ....من نه از طرف بازی نما هستم نه بازی رایانه خیالتون راحتb-)