راهنمایی در مورد L.A.Noire

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام

یه سوال، وقتی بازجویی/سوال و جواب با یه نفر تموم میشه، راهی هست که بدون اینکه اون پرونده رو دوباره از اول شروع کنیم، بشه دوباره اون بازجوئی رو انجامش داد ؟
خیلی رو اعصابه یه بازجوئی رو اکثرش رو غلط بفهمی. ( با اینکه میدونم برای واقعی شدن مثلا اینطوریه)

Axis

کاربر سایت
Mar 13, 2011
881
نام
Ali
سلام

یه سوال، وقتی بازجویی/سوال و جواب با یه نفر تموم میشه، راهی هست که بدون اینکه اون پرونده رو دوباره از اول شروع کنیم، بشه دوباره اون بازجوئی رو انجامش داد ؟
خیلی رو اعصابه یه بازجوئی رو اکثرش رو غلط بفهمی. ( با اینکه میدونم برای واقعی شدن مثلا اینطوریه)
نه نمیشه باید قابلیت تنبیه بدنی رو داشت این بازی

ibrahimovich

کاربر سایت
Dec 31, 2011
184
نام
میلاد
سلام دوستان من اخر این قتل های سریالی که قاتل زنها رو میکشت نفهمیدم .قتل هایی که انجام میشد توسط یه گروه انجام داده میشد یا همش رو اون یارو تو کلیسا انجام میداد ؟کاپیتان به کاراگاه ها چی گفت؟ جواب بدین ممنون میشم

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان من توي مرحله يكي مونده به اخر اونجا كه عدد 1876988 رو بر90000 تقسيم ميكنيم و عدد 20 بدست مياد گير كردم كسي ميتونه كمك كنه؟

Dark-Boy

کاربر سایت
Nov 17, 2011
46
سلام دوستان
من تو اون مرحله که میری داخله محل بازی بولینگ با پیره زنه صحبت می کنم اما تموم میشه و دیگه نمیدونم چیکار کنم
لطفا راهنماییم کنید
ممنونم
منتظر میمونم:-s

Dark-Boy

کاربر سایت
Nov 17, 2011
46
سلام دوستان
من تو اون مرحله که میری داخله محل بازی بولینگ با پیره زنه صحبت می کنم اما تموم میشه و دیگه نمیدونم چیکار کنم
لطفا راهنماییم کنید
ممنونم
منتظر میمونم:-s
نمیخواد ردش کردم اما مرحله بعد بالای یک لوستر بزرگ گیر کردم
لطفا کمک کنید.
منتظرم

---------- نوشته در 08:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:38 PM ارسال شده بود ----------

نمیخواد ردش کردم اما مرحله بعد بالای یک لوستر بزرگ گیر کردم
لطفا کمک کنید.
منتظرم

نه اینو هم رد کردم :d
آخه نمیدونم چرا حتما باید اینجا بنویسم و پست بدم تا مرحله رو رد کنم/:)
زحمت نکشید ممنون;)

ibrahimovich

کاربر سایت
Dec 31, 2011
184
نام
میلاد
سلام دوستان من اخر این قتل های سریالی که قاتل زنها رو میکشت نفهمیدم .قتل هایی که انجام میشد توسط یه گروه انجام داده میشد یا همش رو اون یارو تو کلیسا انجام میداد ؟کاپیتان به کاراگاه ها چی گفت؟ جواب بدین ممنون میشم
کسی نیس بدونه؟

spartaqus

کاربر سایت
Jan 26, 2012
116
من تو این مرحله که اولش یکی یک زنرو میکشه و بعد تو یک مدرسه هم میرم گیر کردم
من آخرش که میرم پاسگاه گیر کردم با اونی هم که کشته صحبت کردم ولی هیچی نشد و تو location هم هنوز پلیس هست .

ayar

کاربر سایت
Jan 28, 2012
2
با سلام خدمت همه،من تو اون مرحله ای که یه انفجار بزرگ اتفاق افتاده گیر کردم یه کیف هست که وقتی بازش میکنم یه چرخه ی رمز و یه کا غذ و یه دوربین جاسوسی داخلشه باید به چرخه ی رمز چه رمزی بدم.

salamkaka

کاربر سایت
May 18, 2007
520
نام
MoHaMmAD
با سلام خدمت همه،من تو اون مرحله ای که یه انفجار بزرگ اتفاق افتاده گیر کردم یه کیف هست که وقتی بازش میکنم یه چرخه ی رمز و یه کا غذ و یه دوربین جاسوسی داخلشه باید به چرخه ی رمز چه رمزی بدم.

سلام.
رو روزنامه دور یه جمله خط کشیده شده به اون توجه کن.
فک کنم اولش k=N یا برعکس یعنی باید عقربه ی بزرگ رو Kقرار بدی و زیر K با استفاده از عقربه ی کوچیک N رو قرار بدی. وقتی این کار رو انجام دادی باید تک تک حروف رو کاغذ رو بااستفاده از عقربه ی بزرگ بیاری به نشانگر هر وقت انجام دادی سمت چپ صفحه یه حرف میاد که آخرش میشه یه آدرس!بقیه ی وسایل رو هم باید بررسی کنی....

ayar

کاربر سایت
Jan 28, 2012
2
سلام.
رو روزنامه دور یه جمله خط کشیده شده به اون توجه کن.
فک کنم اولش k=N یا برعکس یعنی باید عقربه ی بزرگ رو Kقرار بدی و زیر K با استفاده از عقربه ی کوچیک N رو قرار بدی. وقتی این کار رو انجام دادی باید تک تک حروف رو کاغذ رو بااستفاده از عقربه ی بزرگ بیاری به نشانگر هر وقت انجام دادی سمت چپ صفحه یه حرف میاد که آخرش میشه یه آدرس!بقیه ی وسایل رو هم باید بررسی کنی....

اقا دمت جیز :x،مرحله ردشد.;)

spartaqus

کاربر سایت
Jan 26, 2012
116
من تو این مرحله گیر کردم که اولش میرم وسط پارک که یک آبشار هست 2 تا کاغذ رو که بالای آب نما هست برمیدارم و بعدش نمیدونم که باید چیکار کنم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر