راهنمایی در مورد L.A.Noire

Eclipse

کاربر سایت
May 16, 2010
7
نام
Eclipse
سلام دوستان . من هنوز بازی رو تموم نکردم ولی تا یه جاهایی می‌تونم کمک کنم . Ramtin-07 این جای که شما میگی ، همون پارکست که مجسمه حیوونا تو آبن ؟ اگه آره از جایی که ماشین رو پارک کردی به سمت راست برو ، یه آلونک مانند می‌بینی ، اونجا لبای برای رفتن تو آب هست .
دوستان برای این پرونده‌ی دشوار بازی ، اولا اینکه اوج لذتش کشف شواهد از روی شعره ولی اگر نتونستید دو تا حقه وجود داره . یکی آنقدر تو شهر گشت بزنید تا بالاخره خود کول مکان رو بگه . یکی دیگه اینکه مکان‌های لندمارک روی نقشه رو انتخاب کنید ، اگر دیدید کول دیالوگ گفت باید برید همونجا .
یا علی

kurt2011

کاربر سایت
Jun 17, 2011
30
سلام خسته نباشید من تو دی وی دی 3 اونجایی که باید از 2 نفر بازجویی کنم که اگه اشتباه حدس بزنم می بازم بازجویی تو اداره پلیس از اولی 4 تا سوال باید کنم و از دومی 3 تا باید سوال کنم اگه میشه کمک کنید اگه باید از گزینه y استفاده کنم بگید کدوم نوشته ها رو بزنم منظورم اینه اون مدرک هایی که پیدا کردی باید کدومش رو بزنم

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
سلام خسته نباشید من تو دی وی دی 3 اونجایی که باید از 2 نفر بازجویی کنم که اگه اشتباه حدس بزنم می بازم بازجویی تو اداره پلیس از اولی 4 تا سوال باید کنم و از دومی 3 تا باید سوال کنم اگه میشه کمک کنید اگه باید از گزینه y استفاده کنم بگید کدوم نوشته ها رو بزنم منظورم اینه اون مدرک هایی که پیدا کردی باید کدومش رو بزنم
شما از این سایت استفاده کنی ، مشکلت حل میشه .

lanoire

کاربر سایت
Jun 22, 2011
294
نام
احمدرضا
من تو سی دی 3 تو پرونده یhouse of sticks گیر کردم توkeystonefilm همه چیز رو پیدا کردم ولی یه فیلم وسط اتاق هست اونونمیدونم باید چیکار کنم

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
من تو سی دی 3 تو پرونده یhouse of sticks گیر کردم توkeystonefilm همه چیز رو پیدا کردم ولی یه فیلم وسط اتاق هست اونونمیدونم باید چیکار کنم

اون فیلم رو باز کنید و ببینید. اول از همه باید پیچ های اونو تنظیم کنید تا صدا و سرعت فیلم درست شه.

hidden_3000

کاربر سایت
Apr 17, 2010
276
درود.آقا من حسابی کلافه شدم.تویه اون مرحله The Quarter Moon Murders که نامه های مشکوک رو باید پیدا کرد گیر کردم.اول مرحله که از زیر زمین اداره پلیس شروع میشه و باید چنتا نامه و یک کتاب رو بررسی کرد و بعدش به یک آبشار تویه یه پارک میره و یه نامه با یه کارت پیدا میکنه از اونجا به بعد دیگه هیچ نشونه ای نیست.من گیر کردم که باید چجوری مکان های دیگه رو پیدا کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟راهنمایی بفرمائید یک دنیا ممنون میشم/

آخرین ویرایش:

Kenshi

کاربر سایت
Apr 13, 2010
579
نام
Milad
درود.آقا من حسابی کلافه شدم.تویه اون مرحله The Quarter Moon Murders که نامه های مشکوک رو باید پیدا کرد گیر کردم.اول مرحله که از زیر زمین اداره پلیس شروع میشه و باید چنتا نامه و یک کتاب رو بررسی کرد و بعدش به یک آبشار تویه یه پارک میره و یه نامه با یه کارت پیدا میکنه از اونجا به بعد دیگه هیچ نشونه ای نیست.من گیر کردم که باید چجوری مکان های دیگه رو پیدا کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟راهنمایی بفرمائید یک دنیا ممنون میشم/

دوست عزیز شما باید با استفاده از نقشه جاهایی رو که به ذهنت میرسه رو روشون کلیک کنی اگه حدست درست بود مینویسه Object Updated اگه دست نبود خودش برات میاره محل رو!

البته دقت کن ممکنه تو یه بار این رو نیاره خودش شما چندبار این حرکت رو که گفتم تست کن

Hamed_SG

کاربر سایت
May 4, 2011
29
سلام دوستان.

من در dvd2 پرونده ی اون زنی که روی ریل قطار کشته شده گیر کردم...اون همکارم نمیدونم چش شده،اصلا سوار ماشین نمیشه..اگه پیدا بشم میاد دنبالم ولی اگه سوار ماشین بشم نمیاد.حرکت هم میکنم میاد دنبال ماشین اما سوار نمیشه..اون قسمتی که بولینگ داره..
چش شده؟

hidden_3000

کاربر سایت
Apr 17, 2010
276
دوست عزیز شما باید با استفاده از نقشه جاهایی رو که به ذهنت میرسه رو روشون کلیک کنی اگه حدست درست بود مینویسه Object Updated اگه دست نبود خودش برات میاره محل رو!

البته دقت کن ممکنه تو یه بار این رو نیاره خودش شما چندبار این حرکت رو که گفتم تست کن
ممنون از راهنمایتون عزیز ولی من تویه راهنمای کامل بازی که خوندم برای این قسمت اینجوری نوشته:
در ابتدای این پرونده باز هم از (Black Dalia (BD نامه های مرموز و بی معنی میرسد. باید با معنی کردن این نامه ها مکانی که BD مد نظر دارد را پیدا کنید. ابتدا به Hall of Records بروید. در اینجا پس از بالا رفتن از پله ها و نردبان به لوستر بزرگ ساختمان میرسید که با رفتن به روی لوستر ساعت خانم مولر و نوشته ی بعدی را به دست آورید.

من چجوری رویه نقشه Hall of Records رو پیدا کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟هرچی گشتم که پیداش نکردم

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
ممنون از راهنمایتون عزیز ولی من تویه راهنمای کامل بازی که خوندم برای این قسمت اینجوری نوشته:
در ابتدای این پرونده باز هم از (Black Dalia (BD نامه های مرموز و بی معنی میرسد. باید با معنی کردن این نامه ها مکانی که BD مد نظر دارد را پیدا کنید. ابتدا به Hall of Records بروید. در اینجا پس از بالا رفتن از پله ها و نردبان به لوستر بزرگ ساختمان میرسید که با رفتن به روی لوستر ساعت خانم مولر و نوشته ی بعدی را به دست آورید.

من چجوری رویه نقشه Hall of Records رو پیدا کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟هرچی گشتم که پیداش نکردم

lanoire_landmarks_b.png

شماره 8 میشه Hall of Records

hidden_3000

کاربر سایت
Apr 17, 2010
276
درود.آقا یه سوال.تویه قسمت The Quarter Moon Murders تویه قسمت آخرش تویه کلیسای Christ Crown of Thorns وقتی که به قاتل می رسم یه دمو نشون میده که آخرش به کاراگاه شلیک میکنه و بعد غیب میشه.بعد از اون هرچی میگردم اصلا اثری از قاتل نیست.کل کلیسا رو هم گشتم ولی باز هم کسی نبود.من این قاتل رو چجوری و تویه کدوم قسمت باید پیدا کنم؟؟؟/
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر