راهنمایی در مورد L.A.Noire

Axis

کاربر سایت
Mar 13, 2011
881
نام
Ali
سلام دوستان من راهنمای بازی L.A.Noire رو میخوام

خودتون میدونید که این بازی خیلی چیزا داره که حتما باید بفهمی طرفی که داری ازش باز جویی میکنی چی میگه !!
کمک کنید!

Kenshi

کاربر سایت
Apr 13, 2010
579
نام
Milad
خوب کلش رو که نمیشه براتون اینجا گذاشت باید یکی از اعضای تحریریه Guide این بازی رو بنویسه!!!

من بازی رو تموم کردم اگه جاییش موندی میتونم کمکت کنم؟؟!

captain mahdi

کاربر سایت
Nov 8, 2010
127
نام
骑士 的 夜
Motion-Scan کاری کرده که شخصیت ها Depth Analysis داشته باشن و وقتی بازجویی می کنی می فهمی که این شخصیت دروغ می گه یا راس ، اگه مطمئنی که دروغ می گه و اسنادی هم در رابطش جمع کردی Lie ( دروغ ) رو بزن ولی اگه شک داشتی و یا اسنادی جمع نکردی ولی از چهرش می فهمی که دروغ می گه Doubt ( شک ) رو بزن و اگه فک می کنی راس می گه Truth ( حقیقت ) رو بزن ، البته اگه اینگلیسی بلد نیستی کارت سخته ;)

barca_

کاربر سایت
Jun 1, 2011
3
سلام . . . من xbox دارم تو CD 3 رفتم تو یه سازمان reccords تا اونجا رفتم که عدد 20 به دست میاد بعدش و گیر کردم . . . خواهش میکنم اگه کسی میدونه کمک کنه . . . 3 روزه که دارم می چرخم تو این سازمانه :(

barca_

کاربر سایت
Jun 1, 2011
3
خوب کلش رو که نمیشه براتون اینجا گذاشت باید یکی از اعضای تحریریه Guide این بازی رو بنویسه!!!

من بازی رو تموم کردم اگه جاییش موندی میتونم کمکت کنم؟؟!
سلام . . . من xbox دارم تو CD 3 رفتم تو یه سازمان reccords تا اونجا رفتم که عدد 20 به دست میاد بعدش و گیر کردم . . . خواهش میکنم اگه کسی میدونه کمک کنه . . . 3 روزه که دارم می چرخم تو این سازمانه :(

octavius

کاربر سایت
Apr 29, 2006
286

دقیق یادم نمیاد ولی اونجا که شما عدد 20 رو بدست میاری اون کسی که داره همراهیت میکنه میگه باید صفرو هم حساب کنی .پس با این حساب میشه 21!
این 21 یعنی 21 امین حرف الفبای انگلیسی! خودت حساب کن ببین چه حرفی میشه بعد برو سمت قسمت همون حرف.
موفق باشی

barca_

کاربر سایت
Jun 1, 2011
3
دقیق یادم نمیاد ولی اونجا که شما عدد 20 رو بدست میاری اون کسی که داره همراهیت میکنه میگه باید صفرو هم حساب کنی .پس با این حساب میشه 21!
این 21 یعنی 21 امین حرف الفبای انگلیسی! خودت حساب کن ببین چه حرفی میشه بعد برو سمت قسمت همون حرف.
موفق باشی
خخخخخخخخیییییییییییییییلی اقاییی >:d<

saaman

کاربر سایت
Sep 17, 2010
96
نام
سامان
سلام من اونجا گیر کردم که اوله ماموریت رییس پلیس چند تا کاغذ میده بعد دیگه تو شهر ماموریت نیست خودت باید بگردی 5تاشو پیدا کردم بقیشه چجوری باید پیدا کنم؟

amirarsenal22

کاربر سایت
May 8, 2011
15
نام
amir
سلام من اونجا گیر کردم که اوله ماموریت رییس پلیس چند تا کاغذ میده بعد دیگه تو شهر ماموریت نیست خودت باید بگردی 5تاشو پیدا کردم بقیشه چجوری باید پیدا کنم؟
تا چند تاشو پيدا كردي ? اگه واست سخته ميتوني از همكارت كمك بخواي اگه ps3 داري رو مربع بزن هر پنج دقيقه

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
منم همین جایی که رفیقمون میگه توی موزه گیر کردم
نمیتونم مدرکی توی موزه پیدا کنم لطفا راهنمایی کنین.

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
منم همین جایی که رفیقمون میگه توی موزه گیر کردم
نمیتونم مدرکی توی موزه پیدا کنم لطفا راهنمایی کنین.

تو موزه باید برید طبقاته بالا تا جایی که میرسید به لوستر و از رو طناب میرید روش و مدارک رو پید میکنید

تو این مرحله کلا تو شهر باید چرخ بزنید تا یهو خودشون با هم صحبت کنن و انگار که دوزاریشون بیوفته محله بعدی رو متوجه میشن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر