راهنمایی در بازی The Witcher 2

goodgodhero

کاربر سایت
May 17, 2011
120
بعد از این مرحله وقتی میرم پیش مرده و بعدش میرم تو کافه با یه مردی صحبت میکنه پایین دایره نقشه نوشته the kayten یه چیزی تو این مایه ها که یعنی ماده ای پیدا کن یا بخر نمیدونم چی باید بخرم و بگیرم :((:((
برای من بعد ازش باید بری پیش روچ بعد باید بری استراق سمع کنی ببینی لئوناردو و افرادش چی میگن بعد میای دوباره با روچ حرف میزنی بعد خودت میری پیش لئوناردو و با هاش حرف میزنی وبعدش با تریس میری تو کشتی و یه نفرو شفا میدی و ازش حرف میکشی بعد باید بری رز پیدا کنی

mehrdad mm

کاربر سایت
Feb 18, 2010
313
اصلا در انجمن را ببندید .....................

چون هر کسی به عنوان جواب دادن به خودش اجازه میده که هر اراجیفی را تحویل آدم بده .
من خودم یه سوال داشتم اگر کسی غول the kayran را رد کرده سیو مرحله رد شده را به من بده
این هم ایمیل من : devil4581@aol.com
devil_4581@hotmail.com

با تشکر
=((
سلام من غولشو کشتم اینکاری که میگم بکنید بعد از اینکه راست کلیک تند تند زدید اصلا لازم نیست space بزنید میفتید پایین بعد که افتادید پایین باید برید بچسبید به اون سنگ بزرگه جادوی quin رو بزنید از تخته سنگ برید بالا از اونجا دمو میشه

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
آقا این cedric رو از کجا پیدا کنیم نمیدونم کجا باید برم دنبالش
یه محلول CAT بساز یا از فروشنده ها بخر و بعد همون کنار مسافرخونه دم پله بخورش بعد خودش رد پاهای خون رو برنگ نارنجی نشونت میده. اون رد که میره طرف جنگل(سمت چپی) رو بگیر بعضی جاها ممکنه ردش چند شاخه بشه همه رو امتحان کن تا به Cedric برسی!
یک سوال در مورد داستان بازی اریان دی لاواته تو داستان اصلی میمیره یا با انتخابا داستان تغییر میکنه
فکر کنم کلا بمیره، چون انتخاب دیگه ای مبنی بر صلح وجود نداشت.
اصلا در انجمن را ببندید .....................

چون هر کسی به عنوان جواب دادن به خودش اجازه میده که هر اراجیفی را تحویل آدم بده .
من خودم یه سوال داشتم اگر کسی غول the kayran را رد کرده سیو مرحله رد شده را به من بده
این هم ایمیل من : devil4581@aol.com
devil_4581@hotmail.com

با تشکر
دوست عزیز اگه روشی که دوستان گفتند رو بری مطمئنا میتونی اونجا رو رد کنی، حالا من میگردم اگه سیو اون قسمتش رو پیدا کردم برات آپلود میکنم.

pantera4581

کاربر سایت
Oct 28, 2009
64
نام
MoHaMmAd
یه محلول CAT بساز یا از فروشنده ها بخر و بعد همون کنار مسافرخونه دم پله بخورش بعد خودش رد پاهای خون رو برنگ نارنجی نشونت میده. اون رد که میره طرف جنگل(سمت چپی) رو بگیر بعضی جاها ممکنه ردش چند شاخه بشه همه رو امتحان کن تا به Cedric برسی!

فکر کنم کلا بمیره، چون انتخاب دیگه ای مبنی بر صلح وجود نداشت.
دوست عزیز اگه روشی که دوستان گفتند رو بری مطمئنا میتونی اونجا رو رد کنی، حالا من میگردم اگه سیو اون قسمتش رو پیدا کردم برات آپلود میکنم.

سلام دوست عزیز ممنونم که به حرفهام گوش دادی .
به خدا بیش از صد بار امتحان کردم ولی نشد حتی از سایت you tube ویدوی آموزشی را دانلود کردم ولی رد نشد . اگر شما یه لطفی بکنی و به من سیو آن قسمت را بدهی خیلی ممنونت می شم .
با تشکر فروان ......................

DeV!L

کاربر سایت
Jun 1, 2011
7
برای من بعد ازش باید بری پیش روچ بعد باید بری استراق سمع کنی ببینی لئوناردو و افرادش چی میگن بعد میای دوباره با روچ حرف میزنی بعد خودت میری پیش لئوناردو و با هاش حرف میزنی وبعدش با تریس میری تو کشتی و یه نفرو شفا میدی و ازش حرف میکشی بعد باید بری رز پیدا کنی

پیش روچ میرم این 3تا گزینه رو ها میاره ، روش هر 3تاش میزنم ولی باز هیچی

ku9j3t43jja542qmak.jpg

این لئوناردو کجاست ؟ از کجا باید پیداش کنم ؟چه جوری استراق سمع میکنه ؟:((

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
به خدا بیش از صد بار امتحان کردم ولی نشد حتی از سایت you tube ویدوی آموزشی را دانلود کردم ولی رد نشد . اگر شما یه لطفی بکنی و به من سیو آن قسمت را بدهی خیلی ممنونت می شم .
سلام این Auto Save دقیقا بعد کشتن Kayren هست بعد از اینکه دانلودش کردی و Extractــش کردی فایل های داخلش رو بریز توی پوشه Witcher 2 توی My Documents و ببین کار میکنه یا نه چون توی بعضی از بازیها نمیشه فایل های سیو رو انتقال داد.
دانلود سیو

goodgodhero

کاربر سایت
May 17, 2011
120

این لئوناردو کجاست ؟ از کجا باید پیداش کنم ؟چه جوری استراق سمع میکنه ؟:(([/QUOT
بعد از کشتن کاایران باید بری داخل یه جایی که دو تا نگهبان جلوش وایسادن بهت میگن برای ورود باید شب بیای شب که شد برو اونجا میبینی روچ همون بقلا وایستاده تو مکالمه گزینه ی اولو بزن بعد اون نگهبانا را حواسشون پرت میکنه بعد تو باید قایمکی بری ببسنی لوردو و افرادش چی میگن اگه نتونی قایمکی بری نگهبانا ببیننتم بازی ادامه پیدا میکنه

goodgodhero

کاربر سایت
May 17, 2011
120
تو بازی من که این یارو کنار اون ابشاره که توش غاره داره جون میده همون جایی که برای کشتن کایران یه چیزی ازش میچینی

DeV!L

کاربر سایت
Jun 1, 2011
7

این لئوناردو کجاست ؟ از کجا باید پیداش کنم ؟چه جوری استراق سمع میکنه ؟:(([/QUOT
بعد از کشتن کاایران باید بری داخل یه جایی که دو تا نگهبان جلوش وایسادن بهت میگن برای ورود باید شب بیای شب که شد برو اونجا میبینی روچ همون بقلا وایستاده تو مکالمه گزینه ی اولو بزن بعد اون نگهبانا را حواسشون پرت میکنه بعد تو باید قایمکی بری ببسنی لوردو و افرادش چی میگن اگه نتونی قایمکی بری نگهبانا ببیننتم بازی ادامه پیدا میکنه

اینو رد کردم ،، بعدش با روچ اومدیم توی کافه که حرف زدند و بعد هیچی اینجاشو نمیدونم چی کار کنم ! توی یه کافه هستم که طبقه پایینش مسابقه دعوا هستش :|
وقتی هم میرم پیش روچ و تالک میکنم مثل عکسی که گزاشتم میاره :

ku9j3t43jja542qmak.jpg

goodgodhero

کاربر سایت
May 17, 2011
120
اینو رد کردم ،، بعدش با روچ اومدیم توی کافه که حرف زدند و بعد هیچی اینجاشو نمیدونم چی کار کنم ! توی یه کافه هستم که طبقه پایینش مسابقه دعوا هستش :|
وقتی هم میرم پیش روچ و تالک میکنم مثل عکسی که گزاشتم میاره :
با تریس حرف بزن بعد دنبالش برو

DeV!L

کاربر سایت
Jun 1, 2011
7
با تریس حرف بزن بعد دنبالش برو

اول یه تشکر اساسی
اسم مرحله اینه : the Kayran : A Matter of price
ولی من با تریس که حرف میزنم این 3 تا گزینه ها رو میاره رو هرکدومش میزنم فرقی نداره وقتی هم سی یو رو میزنم جای خاصی نمیره تو کافه یه دوری میزنه !!

6ysciw2meda9tryxvzp.jpg

mehrdad mm

کاربر سایت
Feb 18, 2010
313
اول یه تشکر اساسی
اسم مرحله اینه : the Kayran : A Matter of price
ولی من با تریس که حرف میزنم این 3 تا گزینه ها رو میاره رو هرکدومش میزنم فرقی نداره وقتی هم سی یو رو میزنم جای خاصی نمیره تو کافه یه دوری میزنه !!

6ysciw2meda9tryxvzp.jpg
خوب معلومه که اتفاقی نباید بیفته باید سراغ یه راه دیگه ای برید

DeV!L

کاربر سایت
Jun 1, 2011
7

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر