راهنمایی در بازی The Witcher 2

pirooz00

کاربر سایت
May 31, 2011
7
sسلام به همه .

تو فروم گشتم مرحله kayren رو راحت رد کردم .بعد یه سری جا میری آخرشم میری تو اون خونه جادوگره .یه سری چیزو روش تحثیث میکنی بعد اتاق بقلی رو نشون میده که یکی نشسته بعد میری با اون زنه هم که تو اتاق بقلیه لباس قرمز هم پوشیده میری صحبت میکنی بعد باید بری یه چیزی پیدا کنی .

هر چی میگردی چیزی پیدا نمیشه بعد چند لحطه که میگردی وقتی روباره میری سمت ساختمون یه دفعه دوربین میزه رو ساختمونو نشون میره بعدشم صفحه سیاه میشه .(تصویر میره) صدا ولی هستش و حرکت هم میکنه چون صدای حرکت کردم میاد .چی کار کنم ؟

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
به اون قسمت رسیدی که شب میشه میری پیش henselt‏ و یه دفعه دو نفر قصد جون پادشاهو دارن و بعد از مبارزه یکیشونو می کشی بعد جسدشو می برن کمپ پایینی قلعه ؛ اونجا dethmold‏ ازت می خواد معجون gadwal‏ بخوری بعد میری تو جلد طرف که ببینی آخرای عمرش کجا بود ؛ بعد که فهمیدی کجا بوده میری اونجا و بر می گردی پیش dethmold‏ و اونم یه مدال بت میده ؛ بعد از این قسمت برای جورنالای زیر دیگه جایی نیست نرفته باشم ؛ این چندتا جورنال گیرم !
From a bygone era
courage symbolized
returning memories
the assassins of kings
conspiracy theroy
the eternal battle
where is triss merigold?
چه جالب برای من این چپتر اصلا یه شکل دیگه ای اتفاق افتاد، ولی برای اینکه جای هر Quest رو روی نقشه بتونی ببینی باید دکمه J رو بزنی و بعد دونه دونه روی کوئست ها دابل کلیک کن و بعدش نقشه رو نگاه کن و ببین برای کدومشون یه نقطه توی نقشت مشخص میشه چون بعضی از ماموریت ها رو باید اول انجام بدی تا بعد اجازه انجام بقیه رو بدست بیاری!

• Like
Reactions: sheypooorchi

F.S.F

کاربر سایت
May 25, 2011
400
نام
Ali
جالب اینجاست که جاشون مشخص نیست
مثلا جورنال ‏the assassin of kings‏ چند جا فرستاد منو ؛ حالا هیچ تیک نداره ! اصلا نمیگه کجا باست رفت !
بقیشونم همینجورین !
جورنالاتو با جورنالام چک کن ببین شاید باشن

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
مثلا جورنال ‏the assassin of kings‏ چند جا فرستاد منو ؛ حالا هیچ تیک نداره ! اصلا نمیگه کجا باست رفت !
بقیشونم همینجورین !
جورنالاتو با جورنالام چک کن ببین شاید باشن
ببین the assassin of kings یه کوئستی هست که تا آخرین چپتر بازی انجام نمیشه و همیشه در حال اپدیت شدن هست اما بقیشون رو باید بشه یه کاریش کرد. متاسفانه خط داستانی من بخاطر تصمیم گیری هایی که کردم زیاد با مال تو شبیه نیست بقیه دوستان که از اون راه رفتن میتونن کمکت کنن.

goodgodhero

کاربر سایت
May 17, 2011
120
من یک راهنمایی میخوام ان جا که بعد از کشتت کایران باید شب بری پیش روچ بعد باید مخفیانه بری استراق سمع کنی وقتی برمیگردی پیش روچ دو تا گزینه تو مکالمه هست زدن کدوم بهتره
they not all
lets go

pantera4581

کاربر سایت
Oct 28, 2009
64
نام
MoHaMmAd
وقتی 3تا دستشو قطع کنی دمو میشه ؛ یه دستشو می کشه رو زمین که فوری کلیک راست بعد بهت میگه تند تند کلیک چپ که انجام میدی بعد که یکم پیچ و تابت داد میگه space‏ بزن که فوری از رو دستش می پری پایین و اون دستشم می خوره تو اون ستون بزرگ و می فته روش که باید ازش فوری بالا بری

آقا این کار های که شما گفتید برای من تا چپ کلیک کردنش اتفاق می افته و خبری از کلید Spaseنیست و بعد از اون میفته پایین و هیچ اتفاقی نمی افته .....

خواهش می کنم به داد من هم برسید چون این ششمین بار هست که پست می دهم ولی هیچ کس جواب من را نمی دهد .

F.S.F

کاربر سایت
May 25, 2011
400
نام
Ali
اخوی عزیز ! وقتی کلیک چپو زدی می پره رو دستش
بعد میگه تند تند کلیک چپو بزن ؛ بعد که انجام دادی space
(به پایین صفحت توجه کن ببین چه دستوراتی میده همونارو انجام بده؛در کل سه دستور میده ؛
من کایرانو تو چند دقیقه کشتم
کشتنش خیلی راحته)

The Excutor

کاربر سایت
Apr 19, 2011
17
نام
سالار صادقی
آقا لطفا کمک کنید.من الان توی چپتر 2 در حال انجام ماموریت The Blood Curse هستم.میگه که باید برم به محل اعدام.اما وقتی وارد اونجا می شم همه با هم در حال جنگیدن هستند و با یکی دوتا ضربه نابود می شم.باید چیکار کنم؟
23997322151941845551.png

76784501232991890917.png

F.S.F

کاربر سایت
May 25, 2011
400
نام
Ali
بالاخره یکی به جورنال ما رسید
عزیزم همین که وارد میدون جنگ شدی ؛ فوری z‏ بزن ؛ بعد که z‏ زدی جلوت دقیقا یک روحی می بینی که داره میره ؛ معطل نکن دنبالش بدو ؛ دیدی ناپدید شد دوباره z‏ بزن ؛ قشنگ هدایتت می کنه به شهر کوتوله ها ؛( در ضمن تو جورنال شهر کوتوله ها ؛ معجون cat‏ هم 2 یا 3 تا داشته باش ؛ الزامیست)

DeV!L

کاربر سایت
Jun 1, 2011
7
سلام به بروبچ بازی
من تو یه مرحله گیر افتادم که میگه برو سمت کاخ و لورینا رو ببین ولی وقتی میرم کنار در میگه قفله ،دوتا سرباز که کنار در ایستادن هم تالک میکنم میگن برو بعد از غروب بیا !!
مشکل اینجاست که غروب نمیشه !

ممنون اگه کمکم کنید ؟:x
راستی واسه این بازی هنوز راهنمایی قدم به قدم نیومده ؟

mehrdad mm

کاربر سایت
Feb 18, 2010
313
سلام به بروبچ بازی
من تو یه مرحله گیر افتادم که میگه برو سمت کاخ و لورینا رو ببین ولی وقتی میرم کنار در میگه قفله ،دوتا سرباز که کنار در ایستادن هم تالک میکنم میگن برو بعد از غروب بیا !!
مشکل اینجاست که غروب نمیشه !

ممنون اگه کمکم کنید ؟:x
راستی واسه این بازی هنوز راهنمایی قدم به قدم نیومده ؟
کنترل رو نگه دار و گزینه ی وسطی رو بزن و بعد گزینه ی midnight رو بزن تا شب بشه

DeV!L

کاربر سایت
Jun 1, 2011
7
کنترل رو نگه دار و گزینه ی وسطی رو بزن و بعد گزینه ی midnight رو بزن تا شب بشه

بعد از این مرحله وقتی میرم پیش مرده و بعدش میرم تو کافه با یه مردی صحبت میکنه پایین دایره نقشه نوشته the kayten یه چیزی تو این مایه ها که یعنی ماده ای پیدا کن یا بخر نمیدونم چی باید بخرم و بگیرم :((:((

pantera4581

کاربر سایت
Oct 28, 2009
64
نام
MoHaMmAd
اصلا در انجمن را ببندید .....................

چون هر کسی به عنوان جواب دادن به خودش اجازه میده که هر اراجیفی را تحویل آدم بده .
من خودم یه سوال داشتم اگر کسی غول the kayran را رد کرده سیو مرحله رد شده را به من بده
این هم ایمیل من : devil4581@aol.com
devil_4581@hotmail.com

با تشکر
=((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر