راهنمایی در بازی The Witcher 2

reza1999c

کاربر سایت
Mar 23, 2011
5
باید با هم برین به اون دهکده ویران شده بعدش میری توی نقش دوستت بعد باید با گیتار اون یه آهنگ بزنی و بخونی تا یه موجودی که زیر زمین خوشش بیاد بعد فیلم میشه بعد فیلم باید اونو بکشی بعدش برگردی به شهر;)

---------- نوشته در 11:31 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:28 AM ارسال شده بود ----------

توی ویچر2chapter2 بعداز اونجایی که از توی قبرستون جسد یه بچه رو پیدا میکنی یه ماموریت میده توی شهرباید برم پیش رفیقم اسمش نمیدونم چیه همونی که گیتار داره بعدش میگه که برم توی یه دهکده ویران شده...میرم اونجا باید شب باشه بعدش دوستمم اونجاست که چندتا دشمن میریزن رو سرمون از همون روح ها همه رو که میکشم هیچ اتفاقی نمیافته هیچی نمیشه نا ماموریتی چیزی زیر نقشه ی گوشه سمت راست تصویر هم هیچ نوشته ای نیست کمکم کنید....

---------- نوشته در 03:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:32 PM ارسال شده بود ----------

توی ویچر2chapter2 بعداز اونجایی که از توی قبرستون جسد یه بچه رو پیدا میکنی یه ماموریت میده توی شهرباید برم پیش رفیقم اسمش نمیدونم چیه همونی که گیتار داره بعدش میگه که برم توی یه دهکده ویران شده...میرم اونجا باید شب باشه بعدش دوستمم اونجاست که چندتا دشمن میریزن رو سرمون از همون روح ها همه رو که میکشم هیچ اتفاقی نمیافته هیچی نمیشه نا ماموریتی چیزی زیر نقشه ی گوشه سمت راست تصویر هم هیچ نوشته ای نیست کمکم کنید...
.

باید با هم برین به اون دهکده ویران شده بعدش میری توی نقش دوستت بعد باید با گیتار اون یه آهنگ بزنی و بخونی تا یه موجودی که زیر زمین خوشش بیاد بعد فیلم میشه بعد فیلم باید اونو بکشی بعدش برگردی به شهر;)

12zq

کاربر سایت
Nov 23, 2011
5
راهنمایی کنید لطفا اون مرحله ای که باید کیران بکشی من چهار تا از دستاش و قطع می کنم ولی نمی تونم چطوری بکشمش یکی من راهنمایی کنه لطفا.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد
راهنمایی کنید لطفا اون مرحله ای که باید کیران بکشی من چهار تا از دستاش و قطع می کنم ولی نمی تونم چطوری بکشمش یکی من راهنمایی کنه لطفا.

وقتی دستاش رو قطع کردی برو سمت راست تصویر بعد خودش وقتی دستش داره نزدیک میشه بهت میگه چیکار کنی باید بپری روش و وقتی این کارو کردی بهت میگه باید چه دکمهایی رو بزنی

12zq

کاربر سایت
Nov 23, 2011
5
سلام خسته نباشید .من تو بازی ویچر تو مرحله دوم گیر کردم همان جایی که بایدغول بزرگ که اسمش کیران رو بکشم من نزدیک یک ماه که تو این مرحله گیر کردم و نمی تونم برم خیلی ناراحتم من هر چهار تا پا هاشو با شمشیر قطع میکنم ولی اون جایی که باید بکشمش ومرحله رو تمام بکنم نمی تونم کیران دستش رو به ترفم پرت می کنه ومن از دستاش بالا میرم و هر چقدر کلیک چپ میکنم هیچ اتفاقی نمی افته کسی می تونه راهنماییم کنه.

آخرین ویرایش:

12zq

کاربر سایت
Nov 23, 2011
5
سلام خسته نباشید دوتا سوال داشتم میخواستم بدونم تو بازی ویچر ۲ این جادوگر شهر کی هست و کجا میشه پیداش کرد بعد سول بعدیم این هست که این داروی که برای کشتن کیران باید درست کنم کجا هست ووقتی که درستش کردم باید به کی بدم لطفا جوابم رو بدید.

mostafa_m609

کاربر سایت
Feb 18, 2012
3
به اون قسمت رسیدم که شب میشه میری پیش henselt‏ و یه دفعه دو نفر قصد جون پادشاهو دارن و بعد از مبارزه یکیشونو می کشی بعد جسدشو می برن کمپ پایینی قلعه ؛ اونجا dethmold‏ ازت می خواد معجون gadwal‏ بخوری نمی دونم چجوری معجون رو درست کنم و چجوری استفاده بکنم لطفا جواب کامل بدین!

amirice

کاربر سایت
Jul 5, 2012
89
نام
امیرحسین
وقتی می خوام بازی را اجرا کنم پیغام میده the program cannot start because mfc100u.dii is missing
from your computer.try reinstalling the program to fix this problem باید چکارکنم؟:((

آخرین ویرایش:

ferod

کاربر سایت
Apr 7, 2008
419
سلام دوستان
من تو chapter2 اون قسمتی که با دوستم (گیتارداره ) میریم تو یه دهکده و بعد با گیتارش اون موجودو بیرون میاره رو تموم کردم بعدش وقتی برگشتم به شهر هیچ چی نشون نمیداد که کجا باید برم
رفتم تو مهمون خونه یکم مبارزه کردم اینو بهم داد wait for events to unfold بعد از این دیگه هیچ اتفاقی نمی افته باید چیکار کنم ؟

dr.dre

کاربر سایت
Dec 18, 2011
8
سلام رفقای گل خودم
این ویچر هم بعد اسکایریم بد جور منو زمین گیر کرد
الحق که خیلی شاختر بود صرف نظر از بعضی از اشکالاتش

یه سوالی داشتم
من رسیدم به letho (آخرای chapter اول ) یا همون قاتل پادشاه اول بازی
هر کاریش میکنم نمیتونم حریفش بشم و خیلی کم میتونم بهش آسیب بزنم
بد جوری گیر کردم اونجا ...
کسی میدونه باید چیکار کرد ؟
قلقه خاصی داره ؟

---------- نوشته در 03:36 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:32 AM ارسال شده بود ----------

بچه ها من همون اول بازی گیر کردم اونجا که سه تا سرباز دارن با تبر دروازه چوبی رو میزنن باید چی کنم؟

برگرد توی شهر توی قسمته سمته راست شهر که بگردی یه در هست که توی چارچوبش جنازه یه سرباز افتاده
اونجا با جادوی آتیش به چوبهای پوسیده شلیک کن و برو

---------- نوشته در 03:40 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:36 AM ارسال شده بود ----------

پ.ن :
راجبه کشتنه کیران که دوستان مشکل داشتن من امروز خونم سیاه شد تا فهمیدم
ببینید 3 تا دستش رو که قطع کنید میرید بالای دستش
اون لحظه ای که میگه کلیک راست کنید و لحظه ای که چند بار کلیک چپ رو بزنید و یه لحظه هم space رو میزنید و خلاص
بعدش ستون سمته چپ روش خراب میشه و کیران زیرش مدفون میشه
بعد شما پشته اون سنگی که میوفته وسط میتونید سنگر بگیرید و توی یه لحظه حرکت کنید و برید سمته ستون سمته چپ که روی زمین افتاده
فط کافیه بدون توقف همینجوری ازش بالا برید
به نوکش که برسید خود قهرمان بازی ترتیبش رو میده

آخرین ویرایش:

mpcaper

کاربر سایت
Aug 13, 2012
1
نام
mohamad
سلام به دوستهای گلم.من توی یه مرحله گیر کردمchapter2 یجاش هست میگه find the place of power which cecil burdon mentioned تو نقشه نشون میده ولی میرم اونجا یا جاش تغییر میکنه یا هیچی نمیشه نمیدونم باید کجا برم که این cecilo پیدا کنم از کجا برم خواهش میکنم کمکم کنید ممنون میشم...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر