Call of Duty - Modern Warfare 3

kourosh10

کاربر سایت
Oct 9, 2010
174
ولی یه نکته مهم که خوشم میاد اکتیویژن مثل بقیه شرکت ها تقلب و کپی نکرد که کد بزاره روی بازیش یعنی واقعا دمش گرم . بازی ای با این همه طرفدار ولی کد نگذاشتن روش . شاید میگذاشتند که درآمدی هم از اون داشتند. الان تقریبا همه بازی ها کدی هستند .
البته این که کد نداره خیلی خوبه حد اقل دیگه 100 پول نمیدیم 2 ماه دیگه میگیریم 30 یا 35 اما با شناختی که از ناشر این بازی دارم احتمالا به خاطر مرامشون نیست اگه یه ذره مرام داشتن و مشتری مدار بودن کمی خرج میکردن و یه تغییری تو گرافیک میدادن...(حتما همون بلایی که سر سری pes اومد سر cod هم میاد) به نظرم فقط به خاطر اینکه فروش بازی افت نکنه کد نذاشتن

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
با سلام آقایون اگه کسی elite خریده و درموردش وارد هست لطفا یه راهنمای کنه منو :(حدود 4 روز پیش elite از UK psn به قیمت 35 پوندخریدم و روی همون ایدی تو UK یوز کردم(جای دیگه نمیشه یوز کرد مثل avatar و playstation plus) رفتم دhخلش شدم permium بد یه جا نوشته بود LINK ID که البتته فکر کنم میشه 2 تا ایدی رو تو همون دستگاه link کرد من مجبور شدم این کار رو انجام بدم چون بازیم رجین 2 بود ولی ایدی اصلی من ماله US هست و اونجا lev 50 هستم ولی چون تو UK یوز کردم باید تو uk بازی کنم(واسه مپ پک و غیره..) و شروع به lev up کنم که خدایش خیلی ستمه..!!:(الان 2 تا سوال داشتم اولی اینکه این LINK ID چی هست..؟؟و دوم کسی استفاده کرده..؟میدونه چطوری باید LINK کرد..؟

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
سلام
میخواستم بدونم این نسخه هم قابلیت بازی دو نفره روی یک دستگاه (اسپلیت اسکرین)را داره؟در چه حالت هایی میشه بازی کرد؟

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
سلام به همه ی COD بازا:d
یه اقایی یه امضای جدید برای طرفداری از COD زده می تونید از اون استفاده کنید این یکی خیلی ضایس:dتو عکس دوم امضام موجوده:dبرای اعتبار دادن هم اون پست رو می تونید تو درخواست اواتار و امضا پیدا کنید;)

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
منم بازی رو تموم کردم از همون اول وترن رفتم ، آسون بود نسبت به بقیه نسخه ها!
و اینکه بازی دیگه اون حس و حال رو نداره و دیگه به من نمی چسبه ، امتیاز ۸ برای این بازی عادلانه هست ، انتظارم خیلی بیشتر بود !
البته یکی دو تا از مراحل بازی عالین بقیش معمولی !

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
سلام من رجیون دستگام 3 هست اگه رجیون 2 بازی رو بگیرم اشکالی نداره
مشکلی پیش نمیاد؟
برا انلاین میگما

آخرین ویرایش:

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
نه عزیز مشکلی به وجود نمیاد فقط موقع خرید dlc برای بازی باید یه اکانت ریجن 2 بسازی و یه psn card ریجن 2 هم متناسب با کشور اکانتت بخری و برای بازی ریجن 2 خرت و پرت دانلود کنی

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
واسه شما زیاد میمونه بعد میره و بازی می کنید، واسه من زیاد میمونه ولی بعدش ارور میده و نمیره دقیقا از جمعه اینطوری شده !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر