Call of Duty - Modern Warfare 3

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
این اسلحه ها جریانش چیه اسباب بازیه یا واقعی؟!!!
جریان تفنگه چیه نیما؟
به چه کاری میاد؟
این یه کلت واقعی هستش :)
کارتنش هم کنارشه :)
ساخت آلمان
خیلی خوش دست و دارای گرین دات هستش :)
باب تیر اندازی هستش :)
کلا کلت به چه کار آدم میاد ؟؟؟؟
من توی کار سلاح های سرد و گرم هستم :)
سوالی باشه در خدمتم
کلا با دیسک ارجینال Call Of باید با اسلحه واقعی عکس انداخت
البته میخوام چند روز دیگه سرم رو با تیغ اسلاح کنم یه عکس Hitman ی توپ بگرم با 2 تا کلت یکی مال جیمز باند یکی هم و Walter

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
سلام دوستان
من میخوام mw3 رو آنلاین بازی کنم
میرم تو قسمت مالتی پلیر و آدم ها رو هم پیدا میکنه ولی وقتی میره توصفحه ای که نقشه رو لود میکنه همونجا میمونه، اونقدر میمونه همونجا تا بازی بیه تموم میشه و بعد میاد بیرون و دوباره میره نقشه جدید و دوباره همه چیز از اول
اولش فکر کردم مشکل nat type هستش که به صورت قرمز تو همون صفحه مالتی پلیر نوشته بود restrict و با کلی سرچ و اینا تبدیلش کردم به open اما بازم وصل نمیشه و همونطوری میمونه!
چکار باید کرد؟
یعنی نمیشه این بازی رو آنلاین بازی کرد!؟

Dunfanbubay

کاربر سایت
Apr 13, 2012
105
نام
علیرضا
باسلام خدمت دوستان عزیز. زیر رنک و تایتل هر شخص تو اکانت MW3 رنک کال های قدیمی که بازی کرده رو هم نشون میده، 4تا جای خالی هست، 3تاشو میدونم، MW1، MW2، BO1 چهارمی مال کدوم بازیه ؟ خیلی وقته دنبال این جوابم. ممنون از کمکتون

باسلام خدمت دوستان عزیز. زیر رنک و تایتل هر شخص تو اکانت MW3 رنک کال های قدیمی که بازی کرده رو هم نشون میده، 4تا جای خالی هست، 3تاشو میدونم، MW1، MW2، BO1 چهارمی مال کدوم بازیه ؟ خیلی وقته دنبال این جوابم. ممنون از کمکتون

اینم لینک عکسش برای روشن شدن سوالم : http://www.myuploader.ir/images/tnjt6bj0ojxf1spm66j.jpg

Last edited by a moderator:

Dunfanbubay

کاربر سایت
Apr 13, 2012
105
نام
علیرضا
دوستانی که هنوز این بازی رو آنلاین میزنن آیدی هاشون رو بزارن که بتونیم باهم قرار بزاریم. من معمولا با یکی از این 2 آیدی On میشم : DunFan-Bubay یا DunFanBubai

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر