Call of Duty - Modern Warfare 3

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
پس مشکل از نت ایرانه)x
این دیگه چه وضعشه)x
نت ملی)x
این پیشرفت روز افزون اینترنت ایران ...........واقعا من نمیدونم چی جوری تشکر کنم از این همه لطف و عنایت مسولان که این همه به فکر ما ها هستن .......2 هفتس که به هیچ کدوم از COD وصل نمیشم............

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
میثم جان ,
برو تو menu multiplayer یکبار play online رو بزن بذار ارور بده , بدش تو همون menu بستگی به نتت یک ربع تا نیم ساعت بذار باشه , بعدش بیا راحت بازی کن ,

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
میثم جان ,
برو تو menu multiplayer یکبار play online رو بزن بذار ارور بده , بدش تو همون menu بستگی به نتت یک ربع تا نیم ساعت بذار باشه , بعدش بیا راحت بازی کن ,
مرسی سهند جان ..............اخه من بیشتر از این میسوزم که چرا باید اینجوری بشه

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
پدر آدم در میاد به یه مد وصل بشه.به زور میره mercenary و barbones و sabotage .بقیشم که باز نمیشه.معلوم نیست چه بلایی سر اینترنت اووردن.شایدم سرور اکتی داغونه.

• Like
Reactions: CAP\MortezA63

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
پدر آدم در میاد به یه مد وصل بشه.به زور میره mercenary و barbones و sabotage .بقیشم که باز نمیشه.معلوم نیست چه بلایی سر اینترنت اووردن.شایدم سرور اکتی داغونه.

عمو حسین برو خداتو شکر کن به همینا که گفتی وصل میش...!!منه بدبخت بعد از 2 ساعت fetching online تا میخوام برم تو منوی انتخاب بازی یهو از وسط سرچ کردن میپره تو منوی اصلی :xمن یه بدبختی کشیدم تو این چند هفته که نگو به گریه افتادم...!!تازه کلی پول بابت elite دادم خیر سرم برم تو مسابقه یا replay نگاه کنم...!!!من که کلا قید mw3 رو زدم جز اعصاب خوردی هیچ چیز نداره..!!!تازه 2 تا نت دارم یکی از لایزر یکی از صبا نت هیچ کدوم وصل نمیشه..!!بعید نیست مثل ای پی facebook این رو انگولک کرده باشن ...لتر کرده باشن..!!کلا اینترنت ما مساوی با شیلترنت..!ماهی 60 70 تومان فقط پول نت میدم دستم با هیچ جا وصل نیست هیچ کسیم زیر بار نمیره..!!به هرکی زنگ میزنم میندازه تقصیر به یکی دیگه یا دروغ میگه ...!!!بعید میدونم مشکل از سرور acti باشه چون از روز اول که بازیو خریدم بدون مشکل وصل میشدم و بازی میکردم همه ی مشکلا ت از نت ایرانه..!!

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
من صفحه قبلی هم گفتم به چند تا از فرندهای خارجیم pm دادم گفتم که هیچ مشکلی نداریم

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
سلام.اقا کسی راه کاری شیوه یا نظری داره برای بازی کردن و پیدا کردن بازی تو لابی..؟آخه الان 4 شب هست که حتی 1 دونه بازی هم پیدا نیمشه وقتی game search میکنم :( از اول که وارد منوی multy میشم یه 20 دقیقه میزارم که fetching تمام بشه بعد هزارم یک بد بختی که وارد میشم اصلا نمیتونم یه بازی پیدا کنم :( امیدم به همون 1 دست بازی کردن با هزار بدبختی بود اونم پرید :( منظورم از راه کار از طریق دست کاری کردن تو قسمت internet option خود ps3 هست با تغییر ip یا MTU یا proxy نمی دونم هر کاری که از این وضع نجات پیدا کنم :( اصلا این تغییرات تاثیر داره.؟؟یعنی اگه تغییر بدم موثر هست..؟

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
سلام.اقا کسی راه کاری شیوه یا نظری داره برای بازی کردن و پیدا کردن بازی تو لابی..؟آخه الان 4 شب هست که حتی 1 دونه بازی هم پیدا نیمشه وقتی game search میکنم :( از اول که وارد منوی multy میشم یه 20 دقیقه میزارم که fetching تمام بشه بعد هزارم یک بد بختی که وارد میشم اصلا نمیتونم یه بازی پیدا کنم :( امیدم به همون 1 دست بازی کردن با هزار بدبختی بود اونم پرید :( منظورم از راه کار از طریق دست کاری کردن تو قسمت internet option خود ps3 هست با تغییر ip یا MTU یا proxy نمی دونم هر کاری که از این وضع نجات پیدا کنم :( اصلا این تغییرات تاثیر داره.؟؟یعنی اگه تغییر بدم موثر هست..؟
ببین اگه isp از لایزر هست باید بگم که منم دقیقا مشکل شما رو دارم حالا نمیدونم چرا دیشب خیلی راحت یه بار وصل شد ولی فقط همون یه بار بود در صورتی که اگه دیده باشی چند تا از فرند ها که تو لیست من و شما هستن (منظورم حمید و مهردادواینا........)دارن بازی میکنن ومیگن زیاد مشکلی نداریم تو این 1و2 روز اخیر.............حالا دیگه نمیدونم چه غلطی دارن میکنن تو این شرکت لایزر.....این تغیراتی که میگی من امتحان کردم هیچ تاثیری نداشت .....مشکل از isp

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
ماله من 2 روز حدودا خوب وصل میشه:-/
من اگه وصل بشم تو بازی پیدا کردن همچین مشکلی ندارم فقط اون اولش اگه error نده...:-/
که یکی از دوستان تو صفحه قبل فک کنم گفت وقتی error داد دست نزنین یه 10 دقیقه صبر کنین وصل میشه من این کارو امتحان کردم جواب میده فعلا:d:x

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
سلام.گفتم برای دوستانی که می خوان online بازی کنن یک راهنمای کنم که مثل من دیوانه نشن..! بعد از ورود به منوی multy برید تو option بازی که دمو نیاد بعد حدود 15 تا 20 دقیقه باید صبر کنید تا اون علامت facebook توی قسمت پایین صفحه بیاد هروقت اون علامت اومد میتونید برید بازی کنید ولی هم lag ست و هم dly که از از هیچی بهتره..!.همون اول یک ضرب وارد search نشید که وصل نمیشید البته من با *** تونستم بدون مشکل بازی کنم خدا کنه بلای سر این بازی در نیارن چون وقت از *** استفاده کردم 2 سوته رفتم تو بازی خودم شاخ در آودم...!!از طرفی چون سایت acti با facebook باهم از نظر id ها share شده ممکنه انگولک شده باشه(که البته حدس میزنم)امیدوارم اینطور نباشه.

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
واسه شما زیاد میمونه بعد میره و بازی می کنید، واسه من زیاد میمونه ولی بعدش ارور میده و نمیره دقیقا از جمعه اینطوری شده !
سلام.
من تا حالا آنلاین بازی نکرده بودم,دیروز می خواستم بازی کنم که همین مشکلو داشت و error می داد آخرشم نشد که نشد.
مشکل از چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟کسی می تونه کمکم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
البته منظورم از بازی نکردت آنلاین,آنلاین mw3 هستش.بازیای دیگه ای که آنلاین بازی می کنم مشکلی ندارن

آخرین ویرایش:

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
سلام.
من تا حالا آنلاین بازی نکرده بودم,دیروز می خواستم بازی کنم که همین مشکلو داشت و error می داد آخرشم نشد که نشد.
مشکل از چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟کسی می تونه کمکم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
البته منظورم از بازی نکردت آنلاین,آنلاین mw3 هستش.بازیای دیگه ای که آنلاین بازی می کنم مشکلی ندارن
اون بالا اگه بخونی هست..........باید یه 20 دقیقه بزاری بعد از اون ارور بمونه..............به نظر من کلا بیخیال شو چون بازم با تاخیر و لگ باید بازی کنی ..........معلوم نیست چه بلایی سر این اینترنت اوردن ...........ایران از لحاظ شیلترینگ تو مقام اول دنیا هست واقعا تبریک میگم این اتفاق میمون و مبارکو

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
اون بالا اگه بخونی هست..........باید یه 20 دقیقه بزاری بعد از اون ارور بمونه..............به نظر من کلا بیخیال شو چون بازم با تاخیر و لگ باید بازی کنی ..........معلوم نیست چه بلایی سر این اینترنت اوردن ...........ایران از لحاظ شیلترینگ تو مقام اول دنیا هست واقعا تبریک میگم این اتفاق میمون و مبارکو
ممنون از راهنماییت.
البته تو آنلاین بازیای دیگه مشکلی نیست,فقط mw3 مشکل داره

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
یا الله :d
یه تاپیکو از زیر خاک میکشم بیرون =))
از شدت عشق به Call Of Duty یه چند تا عکس گفتم گفتم اینجا بزارم خالی از لطف نیست :)
albums3212-picture46536.jpg

albums3212-picture46539.jpg

albums3212-picture46538.jpg

به به
بزن دست قشنگ رو ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر