مهمترین شخصیت داستانی متال گیر چه کسی است ؟

مهمترین شخصیت داستانی متال گیر چه کسی است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    101

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
چند وقتی نبودیم ترکوندیت:-o
چه رای گیری خفنی شده بین اسنک و پدرپیرش بیگ باس >:d<
اگر میتوانستم دو تا دیگه هم میگذاشتم
بر هر حال به بزرگی خودتان ببخشید دوستان که مشکلی چیزی اگر داشت شرمنده

honor

کاربر سایت
Mar 29, 2009
181
revolver ocelot چون توی 4شماره حضور داشته حتی بیشتر از شخصیت اصلی. واقعا جای تاسف داره که اسمش توی نظر سنجی نیست.

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
مهم ترين شخصيت بازي كه مطمئنا The Boss بود و خواهد ماند >:d

چون اين باس بود كه پايه ريز Outer Heaven بود و ايده اوليه رو به بيگ باس داد و كلا سير خطي داستان متال بر اساس ايده باس بوده كه ميچرخه و ادامه پيدا ميكنه . بيگ باس هم همون قدر مهم بود چون ادامه دهنده راه باس بوده حالا به غلط يا درست ( اختلاف نظر زياده !! ) و اون بود كه ايده باس رو كشت و بس داد اولين كسي بود كه با يك متال گير مبارزه كرد .

عجيب ترين چيز براي من اينهه راي ساليد اسنيك هست كه به نظر خودم بي تاپير ترين فرد داستان اين سري بود و سايد بچه ها فقط بخاطر شخصيت پردازي بي نقص و عاليش بهش اينهمه راي دادن .

در كل جانمان فداي .............

The Boss ......The Real Patriot of All Time

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
باس و بیگ باس
اگه این دو تا نبودن اصولا متال گیری در کار نبود! سالید هم که پسر بیگ باسه!

---------- نوشته در 11:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:36 PM ارسال شده بود ----------

مهم ترين شخصيت بازي كه مطمئنا The Boss بود و خواهد ماند >:d

چون اين باس بود كه پايه ريز Outer Heaven بود و ايده اوليه رو به بيگ باس داد و كلا سير خطي داستان متال بر اساس ايده باس بوده كه ميچرخه و ادامه پيدا ميكنه . بيگ باس هم همون قدر مهم بود چون ادامه دهنده راه باس بوده حالا به غلط يا درست ( اختلاف نظر زياده !! ) و اون بود كه ايده باس رو كشت و بس داد اولين كسي بود كه با يك متال گير مبارزه كرد .

عجيب ترين چيز براي من اينهه راي ساليد اسنيك هست كه به نظر خودم بي تاپير ترين فرد داستان اين سري بود و سايد بچه ها فقط بخاطر شخصيت پردازي بي نقص و عاليش بهش اينهمه راي دادن .

در كل جانمان فداي .............

The Boss ......The Real Patriot of All Time
موافق :D سالید تاثیر داشت ولی غیر قابل مقایسه با باس و بیگ باس!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر