انلاین کردن stronghold 2 و تمامی بازی هایی که در هنگام نصب پچ ارور میدن

گفتگو در 'معرفی و بحث پیرامون بازی های آنلاين و تحت شبكه' ایجاد شده توسط artoor32, ‏May 13, 2011.

1. کاربر سایت

آرتور جان ممنون ولي لينكا مثل اينكه بازم خرابه .هر كي خواست بازي كنيم يه اس بده :09388039369

2. کاربر سایت

نام:
    آرش
    این مشکل بخاطر این میتونه باشه که مودم روی حالت PPPOE هست و پورت ها توی مودم forward نشده.
    روی حالت bridge mode مشکلی نداره.

---------- نوشته در 04:38 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:36 AM ارسال شده بود ----------

سلام دوست عزیز
    فرقی نمیکنه,نسخه فارسی هم میشه انلاین کرد.
    اون ارور برای اینه که شما فایل ریجستری که اول پست گذاشتم رو اجرا نکردید.
    با اجرا کردن اون فایل مشکل نصب پچ حل میشه.

---------- نوشته در 05:37 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:38 AM ارسال شده بود ----------

لینک جدید جایگزین شد.

3. کاربر سایت

سلام. من تمام کار هایی که گفتید رو انجام دادم ( بازی stronghold 2)ولی موقع run کردن گیم از image میگه gdpfile.dll وجود نداره و run نمیشه. کمک لطفا

4. کاربر سایت

برا من بعضی گروه ها رو میره تو بعضی ها رو نه نمیدونم مشکل چیه؟

آخرین ویرایش: ‏Jun 29, 2013
  5. کاربر سایت

پینگ شما چنده پینگ من 120-130

6. کاربر سایت

سلام
    من با 1.1 که از p30download دانلود کردم آنلاین نمی تونستم بشم فقط یک بار با یکی بازی کردم اونم وسط قطع شد گویا منم زدم شل و پل کردم لردشو. کلی دردسر کشیدم تا بالاخره به 1.4.1 آپگریدش کردم. الان هم آنلاین میشم با خارجی ها می تونم بازی کنم ولی ایرانی ها رو میزنم هیچی نمیشه! نوبرشه دیگه
    میزنی رو یکی please wait میشه و بعد هم پنجره هه واس خودش میره انگار نه انگار
    Valid IP هم روی نوت بوک دارم فایروال رو هم موقع بازی خاموش می کنم با این که اجازه دادم بهش هر کاری می خواد کنه. روی روتر هم هیچ مشکلی نداره. ولی ایرانی میزنم وصل نمیشه.
    اینم نتیجه Netstat

Code:
     TCP    2.187.29.60:50092      69.10.30.243:6667      ESTABLISHED
     TCP    2.187.29.60:50095      69.10.30.247:28910     ESTABLISHED

آخرین ویرایش: ‏Sep 26, 2013
  7. کاربر سایت

کپی برداری ممنوع

دوستان عزیز سلام

من مشایخی مدیر سایت stronghold-game.ir هستم این مطلب کپی شده است ، من توی انجمن سایت گفته بودم فایل ریجستر اصل کننده بازی ها را اگر منتشر می کنید حتما منبع اون را هم ذکر کنید ولی متاسفانه دوستان این کار را انجام نمی دهند به هر حال دوستانی که نسخه های اصل بازی قلعه 2 یا افسانه قلعه ها و تمامی سری بازی های استادیو کرم شبتاب را خواستند با من تماس بگیرند سایت فعلا مشکل پیدا کرده ولی به زودی مجددا راه اندازی میشه و نسخه کامل ، پچ شده و فارسی با قابلیت انلاین تمامی نسخه ها را در اون براتون قرار می دم موفق باشید .

شماره تماس بنده : 09372089320

دوستان عزیزی که مشکل ریخته شدن پچ 1.4.1 در پوشه ویندوز را دارند هم کافیه با من تماس بگیرند تا نسخه ریجستر کننده را براشون بفرستم تا با مشکل مواجه نشوند

موفق و سربلند باشید

8. کاربر سایت

نام:
    آرش
    دوست عزیز من این اموزش رو سال 90 گذاشتم شما سال 92 گذاشتی، من چطور از شما کپی کردم؟؟!
    برای مشکل نصب پچ توی پوشه ویندوز هم در اموزش ذکر کردم فایل ریجستری رو دوباره اجرا کنن و نیازی به فایل دیگه ای نیست!

- - -ویرایش - - -

دوستان بخش multiplayer درون بازی مدتی هست از کار افتاده و هیچ سروری رو نشون نمیده برای وصل شدن به هم دیگه باید از نرم افزار gameranger استفاده کنید.

9. کاربر سایت

سلام
    پچ lan وشبکه ای Stronghold Legends رو میخواستم برای گیم نت میخوام با تشکر

10. کاربر سایت

سلام من همه اینکارارو انجام دادم الان میتونم افلاین بازی کنم ولی وقتی میخوام انلاین بازی کنم این ارور رو میده:
    online support for stronghold 2 is temporarily unavailable
    باید چیکار کنم تا انلاین بازی کنم لطفا جواب بدید من همه نظراتتونو میخونم و عمل میکنم

11. کاربر سایت

لطفا جواب بدیدفقط شما میتونید کمکم کنید لطفا بگید

12. کاربر سایت

نام:
    آرش

سلام دوست عزیز
    توی 2 پست بالاتر گفتم باید از GameRanger استفاده کنید سرور های GameSpy دان شده.

13. کاربر سایت

سلام : آقا اول روی ویندوز 10 اجرا میشه ؟
    دوم اگر اجرا میشه پس چرا کرک کار نم کنه من حتی آنتی ویروس رو هم خا موش کردم اما اصلا کرک بهزی نمیشه
    سوم نسخه 1.4 1.4.1 رو باید روی هم کپی کنم تو پوشه ی بازی دیگه ( بازی من دوبله فارسی ) به صورت فایل فشرده rar نصب میشه اشکال نداره یا باید نسخه ی اصلی باشه ؟
    چهارم نسخه اصلی از کجا دانلود کنم ؟ ببخشید که سوالاتم زیاده شرمنده ممنون میشم پاسخ بدید

14. کاربر سایت

سلام تروخدا کمک کنید من عضو جدیدم گفتید که برنامه الکل رو بازکنیم ولی وقتی بازمیکنم ریجستری میخوادو سرییال نامبر وکرک بازی ارورو میده اروروم اینهfile crrupted.this program has been manipulated and maybe is infected bay a virus or cracked.this ile wont work anymore. این چیه تروخدا کمک کنیدد.

15. کاربر سایت

:-s:((اقا تروخدا یکی کمک کنه خواهش میکنم

این صفحه را به اشتراک بگذارید