Hitman: Absolution | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

ramin2nt2

کاربر سایت
Oct 5, 2013
4
سلام
من توی بازی به یه مشکلی خوردم که اعصابم رو ریخته بهم

وقتی دکمه B رو میزنی به حالت گارد (cover) میره ولی دیگه به حالت قبل سرپا ایستادن (stand back) برنمی گرده
ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
هنوز کسی هیتمن میزنه ؟؟؟ من میخوام بدونم این اپدیت ها یا انلاک ها که با امتیاز باز میشن به چه درد میخورن ؟ مثلا رفتم قسمت تنظییمات و unlock بعد سه قسمت داره :
یکی زده برا سلاح های بازی که اون فهمیدم یکی ، assassin techonloji چه کاربرد هایی به ما میده ، یا چه تکنولوژی هایی ؟؟ یکی هم انواع مختلف لباس هاست که باید خرید ولی من پول کافی یا امتیاز ندارم لباس پلیس و .. با a میشه خرید به چه درد میخورن ؟

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
هنوز کسی هیتمن میزنه ؟؟؟ من میخوام بدونم این اپدیت ها یا انلاک ها که با امتیاز باز میشن به چه درد میخورن ؟ مثلا رفتم قسمت تنظییمات و unlock بعد سه قسمت داره :
یکی زده برا سلاح های بازی که اون فهمیدم یکی ، assassin techonloji چه کاربرد هایی به ما میده ، یا چه تکنولوژی هایی ؟؟ یکی هم انواع مختلف لباس هاست که باید خرید ولی من پول کافی یا امتیاز ندارم لباس پلیس و .. با a میشه خرید به چه درد میخورن ؟

فكر كنم براي مولتي پليرش باشه كه انلاين هست چون همه ي لباس ها رو بدون نياز به خريد داخل خود بازي ميتوني گير بياري

Sent from iPad using Tapatalk

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
یک سوال دیگه میپرسم شاید یکی گذرش افتاد اینجا ، مرحله shaving lenny قسمت اولش ، باید سه هدف نابود کرد
سه تا پسرا ، یکیشون اسمش londan هست ، که همیشه میره تو حیاط خلوت بالای مکانیکی با گوشی حرف میزنه یک لوله کشم ، میره دستشویی
میخوام بدونم کسی تونسته اینو تصادفی بکشه ، هیچ راهی نیست ، میشه شیر بنزین باز کرد و یا گاز تو اون اشپزخونه رو ولی نمیشه ترکوند ، من تو حیاط خلوت خفه اش کردم ، نشد تصادفی بکشمش.

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
یک سوال دیگه میپرسم شاید یکی گذرش افتاد اینجا ، مرحله shaving lenny قسمت اولش ، باید سه هدف نابود کرد
سه تا پسرا ، یکیشون اسمش londan هست ، که همیشه میره تو حیاط خلوت بالای مکانیکی با گوشی حرف میزنه یک لوله کشم ، میره دستشویی
میخوام بدونم کسی تونسته اینو تصادفی بکشه ، هیچ راهی نیست ، میشه شیر بنزین باز کرد و یا گاز تو اون اشپزخونه رو ولی نمیشه ترکوند ، من تو حیاط خلوت خفه اش کردم ، نشد تصادفی بکشمش.

چرا شیر گاز رو باز کن و برو به سلامت خودش به رحمت ایزدی میره

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
745
نام
امیررضا
من الان میخوام هیتمن بازی کنم بخش کنتراستشو میگه ریدیم کد میخواد وقتی میرم تو سایت ایکس باکس میگه
This offer is not valid in your region.باید چیکارکنم من؟>

aryobazan21

کاربر سایت
Mar 29, 2013
35
من بازی رو وقتی اجرا میکنم با دیسک مشکلی نداره ولی وقتی میخوام نصب کنم رو 4 درصد میگه دیسک کثیفه.
بعد خواستم با کامپیوتر امتحانش کنم با IMGBURN ازش ایمیج گرفتم سالم بود!!
مشکله از دستگاهه؟چون تازه خریدمش

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,179
من الان میخوام هیتمن بازی کنم بخش کنتراستشو میگه ریدیم کد میخواد وقتی میرم تو سایت ایکس باکس میگه
This offer is not valid in your region.باید چیکارکنم من؟>

برادر اكانت لايوت واسه كجاست؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر