راهنمایی بازی metal gear solid 3:snake eater

MGS3_CL_T2T

کاربر سایت
Dec 15, 2005
48
نام
س.م.م.د
با سلام
آقا بفرما برو حال کن از این راهنما و ببخش مرا اگر انگلیسی است (در صورت بلد نبودن)
Metal Gear Solid 3: Snake Eater
و در خاتمه اضافه کنم که در پیوست سخنانی که عزیزانی در فرم گفته اند این راهنما برای
Metal Gear Solid 2: Substance است نه 3

متشکرم:biggrin1:

mehran ps3

کاربر سایت
Nov 18, 2011
28
نام
مهران
بعد از این که تو جنگل اون مردی که غیب میشه رو میکشم باید کجا برم؟؟در ضمن کمی قبلش با به نفر حرف زدم و یه کلید بهم داد نمیدونم چطور و جا ازش استفاده کنم ...

sub -zero

کاربر سایت
Jul 9, 2011
468
آقا یکی به من بگه که بعد از این که من شکنجه شدم و افتادم تو زندان و برای نگهبانه غذا پرت کردم و اونم با من حرف زد بعد از این ماجرا باید چیکار کنم.

art73

کاربر سایت
Aug 21, 2011
506
نام
علی
آقا یکی به من بگه که بعد از این که من شکنجه شدم و افتادم تو زندان و برای نگهبانه غذا پرت کردم و اونم با من حرف زد بعد از این ماجرا باید چیکار کنم.

دو راه داری یکی اینکه قرص مرگ fake death pill که با چنگال از پات درمیارو رو بخوری که آسونترین راهه یارو میاد ببینه چته بعد سریع باید قرص زنده کننده رو بخوره اسمشو یادم نی بعد بلند میشو بقیه ماجرا رو بلدی

راه دوم اینه که بازیو قبل از اون فیلم شکنجه ات لود کنی و موقع شکنجه یه لحظه sorrow میاد یه کدی نشونت میده که اگه با رادیوت تو زندان بگیری در زندان اتوماتیک باز میشه

---------- نوشته در 12:29 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:27 AM ارسال شده بود ----------

یکی به من بگه Sorrow رو چه جوری نابود کنم همون روحه تو رودخونه:((

گریه نداره :d شما وقتی میخوری بهش میمیری L2 توی پی اس 2 همون که منوی سمت چپ رو بازی میکنه یه قرص زنده کننده رو بخور اسمشو یادم نی ولی نگران نباشه فقط دوتا چیز اون موقع توی اون منو هست بعدشم کات سین میاد

sub -zero

کاربر سایت
Jul 9, 2011
468
دو راه داری یکی اینکه قرص مرگ fake death pill که با چنگال از پات درمیارو رو بخوری که آسونترین راهه یارو میاد ببینه چته بعد سریع باید قرص زنده کننده رو بخوره اسمشو یادم نی بعد بلند میشو بقیه ماجرا رو بلدی

راه دوم اینه که بازیو قبل از اون فیلم شکنجه ات لود کنی و موقع شکنجه یه لحظه sorrow میاد یه کدی نشونت میده که اگه با رادیوت تو زندان بگیری در زندان اتوماتیک باز میشه

من دکمه ی سلکت دستم خرابه واسه همین اصلا نمی تونم از راه دوم استفاده کنم. امادر مورد راه اول. من راه اول رو هزار دفعه ازمایش کردم جواب نمیده
من به محض خوردن قرص مرگ میمیرم و اسنیک دیگه کاری نمی کنه!! میشه بگی که منظورت از قرص زنده کن چیه؟ قرص زنده کن تو کدوم قسمته؟

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
اگه اشتباه نکنم توی منویی که نشون میده مردی countinue رو نزن , R2 با L2 رو بزن از همون جا میتونی قرص رو پیدا کنی
البته زیاد یادم نیست :d
موفق باشی

e_karimiafshar

کاربر سایت
Jul 25, 2016
2
د
من دکمه ی سلکت دستم خرابه واسه همین اصلا نمی تونم از راه دوم استفاده کنم. امادر مورد راه اول. من راه اول رو هزار دفعه ازمایش کردم جواب نمیده
من به محض خوردن قرص مرگ میمیرم و اسنیک دیگه کاری نمی کنه!! میشه بگی که منظورت از قرص زنده کن چیه؟ قرص زنده کن تو کدوم قسمته؟
داداش اون قرص زنده کننده مثل دندونه وقتی قرص مرگ رو خوردی L2 رو بزن بعدش بیا روی اون دندون زنده میشی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر