راهنمایی بازی metal gear solid 3:snake eater

h.m.r.kh

کاربر سایت
Nov 12, 2006
261
نام
حسین
من بعد از این که اون رو کشتم به پایگاه the boss بازگشتم و پس از کشتن چند نفر از جای دیگر پایگاه خارج شدم و از راه های مختلف عبور کردم با شخصی به نام the end مبارزه کردم.در جنگ شکست خوردم . سپس دیدم در اتاقی هستم که فکر می کنم در جایی باشد که نحوه وارد شدن به محوطه آن را از شما پرسیدم.حالا چه کار کنم؟
با تشکر

mgs4

کاربر سایت
Mar 9, 2007
286
من بعد از این که اون رو کشتم به پایگاه the boss بازگشتم و پس از کشتن چند نفر از جای دیگر پایگاه خارج شدم و از راه های مختلف عبور کردم با شخصی به نام the end مبارزه کردم.در جنگ شکست خوردم . سپس دیدم در اتاقی هستم که فکر می کنم در جایی باشد که نحوه وارد شدن به محوطه آن را از شما پرسیدم.حالا چه کار کنم؟
با تشکر

هیچی باید برگردی و دوباره با end مبارزه کنی

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
من در جنگ با The End شکست نخوردم و نميدونم شما کجاييد ولي کشتن اون اصلآ سخت نيست.
فقط سعي کنيد تا جايي که ميتونيد خزيده راه بريد و خودتون همرنگ محيط کنيد.از نقشه هم کمک بگيريد چون محلهايي که احتمال حضور The End است را با دايره ي سفيد نشون داده. به کمک دوربين شکاري اون مناطق را نگاه بيندازيد اگر اثري از The End پيدا کرديد.(يک چراغ چشمک زن قرمر روي لباس به راحتي اونو ميتونه به شما نشون بده!) از همون راه دور با يک تيراندازي دقيق به سمتش تير اندازي کنيد.من يه تير زدم مرد!

BizkibiT

کاربر سایت
Jan 16, 2006
178
نام
فرشيد
دوستان من چند تا راه باحال و مسخره پیشنهاد می کنم که اگه حوصله تون نکشید the end رو بکشید اینا اساسی جواب میدن:
1- در جایی از بازی که دمویی نشون می ده که the end رو دارن با صندلی چرخار میارن و خوابش برده و اون یارو برقیه داره eva رو شکنجه میده. اگه شما قبل اینکه به اونجا برسی اسلحه dragonov رو گرفته باشی بدون هیچ زحمتی میتونی بعد از تموم شدن دمو با یه گلوله خلاصش بکنی و دیگه وقتی به جنگل می رسی خبری از the end نیست.
2- اگه تاریخ ps2 رو (قبل از اینکه بازی رو تو دستگاه بذاری ) یه چند سال جلو بکشی بعد save کنی وقتی به جنگل میرسی جنازه the end رو خواهید دید.
3- اگر بتونی توی جنگل اول طوطی the end رو پیدا کنی و بکشیش پیدا کردنه the end خیلی راحت تر میشه چون از یه فاصله ای صداش میاد که داره زیر لب لعنت میفرسته .

در ضمن هیچکدوم از این راه ها من دراوردی نیست و تست شده.

h.m.r.kh

کاربر سایت
Nov 12, 2006
261
نام
حسین
من از Thermal Gogle استفاده کردم و چند بار هم دیدمش تیر هم زدم ولی the end نمورد فقط از جونش کم شد.
آقای BizkibiT واقعا اون راه حل دومی که گفتی درست هست؟
ضمنا می خواستم بدونم دوباره باید با اون فرد the boss که اسمش یادم نیست مبازه کنم؟

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
آقای BizkibiT واقعا اون راه حل دومی که گفتی درست هست؟
ضمنا می خواستم بدونم دوباره باید با اون فرد the boss که اسمش یادم نیست مبازه کنم؟
بله درسته
بله اخر بازی باز هم باید با هم دست و پنجه نرم کنید اما بسیاز لذت بخشه

h.m.r.kh

کاربر سایت
Nov 12, 2006
261
نام
حسین
سلام.
من بازی metal gear solid 3:subsistence رو خریدم.دیدم ادامه بازی metal gear solid 3:snake eater در اون لود می شه و می توان در ادامه بازی رو کرد.به نظز شما من با کدوم بازی مراحل رو ادامه بدم.
با تشکر

mgs4

کاربر سایت
Mar 9, 2007
286
sobsistance همون snake eater هست
دیسک1 خود بازیه که فقط دوربین جدید بهش اضافه شده
دیسک2 میتونی با هر کدوم از غولای بازی که خاستی مبارزه کنی دیسک2 در اصل onlyne
دیسک3 هم دموهای بازی رو به صورت فیلم درست کردن و دمویی از mgs4 وچنتا چیز دیگه
با sobsistance ادامه بدی بهتره بخاطر دوربینش

h.m.r.kh

کاربر سایت
Nov 12, 2006
261
نام
حسین
من برگشتم وبه کبوتر تیر زدم و اون رو کشتم. وقتی کشتم از thermal gogle استفاده کردم به نظر میومد یک چیز جاندار کنار او ظاهر شد.طرفش رفتم.زمانی که رسیدم از جونم کم شد.بعد چند چیز که به نظر می آمد جاندار بودن پدید آمدند.وقتی طرف آن ها رفتم باز هم از جونم کم شد.

mgs4

کاربر سایت
Mar 9, 2007
286
کشتن end کاری نداره... میتونی از سنسور هم استفاده کنی وقتی بهش نزدیک شدی صدا میده بعد راحت میتونی جاشو پیدا کنی و بهش شلیک کنی

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
سلام.
من بازی metal gear solid 3:subsistence رو خریدم.دیدم ادامه بازی metal gear solid 3:snake eater در اون لود می شه و می توان در ادامه بازی رو کرد.به نظز شما من با کدوم بازی مراحل رو ادامه بدم.
با تشکر

با substance بری بهتر .

جون اگه با اون تموم کنی کلی چیزای اضافه باز میشه . ;)

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
باید قلق کشتن هر Boss رویاد بگیری بقیه مبارزه کار راحتی است.برای کشتن Fear من اصلا" از دید در شب استفاده نکردم ! پشت درختها پنهان می شدم و وقتی اون ظاهر می شد و گیج می شد که من کجا هستم بیرون میومدم و یک خشاب AK-47 رو رویش خالی می کردم.:)
این بازی که گرفتی همون Snake Eater هست که به اسم Subsistance بهت انداخته اند.اگر میخواهی مطمئن بشی برو داخل منوی بین بازی ببین دوربین Survivor دارد یا نه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر